FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4711 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zazdrosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zazdrosc"   

soon
 Wysłana - 1 luty 2010 00:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem z kobietą długo.
Bardzo długo.
pozwalam :) jej wychodzic na imprezy ze znajomymi,na piwo z kolegami, spotykac sie na osobnosci itp.

Jestem zazdrosny ale tego nie okazuje, widze ze ja ta wkurza (czasem).

Kumple sie dziwnie patrza (maja krótszy staz).
Zle robie?
Jak jest u was?

CzumbaCzum
 Wysłana - 1 luty 2010 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze zrozumiałem? Wkurza ją że nie okazujesz zazdrości?

soon
 Wysłana - 1 luty 2010 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

tak.
ogolnie mam takie podejscie w stosunku do niej ze mimo ze mi bardzo na niej zalezy, to jej w 99% ufam (wiem. to może się skończyć źle), ale ogólnie pozwalam jej na wszystko w granicach rozsądku (mojego - pojęcie względne).
Dzwina jest bo mówi ze mógłbym czasem (z naciskiem na "czasem") okazać choć trochę zazdrości (no jestem, ale nie okazuje).

Dziwne są baby... Jesteś zazdrosny i okazujesz - bardzo źle.
Jesteś zazdrosny a nie okazujesz - źle.
Ona bez emocji w związku żyć nie pootrafią?! - wiem pytanie retoryczne.

Dziwi mnie podejscie ziomków że oni twierdzą że ja przeginam.. (w sensie puszczam ją samą po pubach itp)

Fresja
 Wysłana - 1 luty 2010 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie jestem zazdrosna pozwalam na wszystko w granicach normy i się nie czepiam, nie wkurza mnie to.

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

soon
 Wysłana - 1 luty 2010 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

to znaczy jak?
wydaje mi sie ze kazda ooba jest zazdrosna (nie da sie kochac i nie byc zazdrosnym) tylko niektore osoby nie okazuja tego (sam tak robie), tylko dlaczego np. kumple jak sluchaja ze "nie okazuje zazdrosci" sie dziwia, albo sama laska sie dziwi...
wiekszosc naprawde lubi kontrole?

iwonus_s
 Wysłana - 1 luty 2010 00:55      [zgłoszenie naruszenia]

poki jest zaufanie nie powinno byc zazdrosci, moze ona uwaza ze skoro ja tak chetnie puszczasz to ze sam cos wtedy robisz?

porozmawiaj z nia o tym, ale ogolnie laska nie halo, powinna sie cieszyc ze jej ufasz

..............

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 1 luty 2010 03:12      [zgłoszenie naruszenia]

ja jestem strasznie zazdrosny o swojego chlopaka jak jest gdzies z kolegami na imprezie

Piłsudczyk.

Specjalista -

Sivyyy
 Wysłana - 1 luty 2010 09:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem tak samo jak Ty
Też za chuya nie okazywałem zazdrości, a ona żeby we mnie wzbudzić zazdrość pisała z innymi facetami.
I tak się to skończyło że dalej byłem na to obojętny, a ona się w jednym z nich zabujała i szlag wszystko trafił
Więc daj czasami kobiecie to czego chce

trolololo

Znawca -

FU
 Wysłana - 1 luty 2010 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

nie tyle, ze nie okazuje zazdrosci
co nie odczuwam zazdrosci
ale ogolnie mam jakies defekty w sferze emocji i empatii, wiec sie mna nie sugeruj

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

soon
 Wysłana - 1 luty 2010 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Sivyy: no ja wlasnie tak mam.
czesto slysze ze pisze z jakims "nowym kolegą" (staram sie nie reagowac) , srednio co kilka miesiecy ma nowego "znajomego" (czy to w necie, czy w realu), a przez te kilka lat zwiazku sie ich troche przewinelo

Mam nadzieje ze u mnie bedzie inaczej jak u ciebie - zobaczymy

Fresja
 Wysłana - 1 luty 2010 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

nie żal mi tego czego nie widzę.
Jakbym zobaczyła, że facet na moich oczach flirtuje z jakąś laską, byłabym zła. Jak nie widzę co robi to luz Oczywiście zdrady nie wybaczam.
Mam dużo zaufania, ale mój chłopak nie pisze smsków z laskami, nie wychodzi na piwo z koleżankami, więc raczej nie daje mi powodów do zazdrości

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zazdrosc

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Problem | nie wiem co sie dzieje | Jak zapytać się czy | opinia | Jak mysli facet...? | Jakich facetów omijają kobiety - naukowy bełkot. | uczennica- nauczyciel | miłośc a style | Dziwna sytuacja | Przerwa w związku | Little prob | Powstrzymajcie mnie albo pomóżcie... | Proszę pomóżcie mi.... | zabije sie w p*zdu | Czy coś ze mną nie tak? | Jak sądzicie... | dniepropietrowsk | 3 guys 1 hammer | yusimo | twoja chwila | himen20 | blublaty | Omson | opel astra bertone | waszaguru- | masza | masz | waszaguru | surfbar | aleksandra szwed playboy | widok z eukaliptusa | alkohol | wroclaw | co robic z dziewczyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.