FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1662 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | ADMINISTRACJA
Zbanujcie tego idiote- part 2. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zbanujcie tego idiote- part 2."   

Casusbelli
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kulisek zalozyl nowe konta- i znowu zaczyna sie to co wczesniej.
Powoli robi sie z niego ktos jak ginomen z dopingu na sfd

Co lepsze kwiatki konta "mleko007":
(i nie zeby mnie oburzal np. sprzeciw wobec religii- bo sam pisze niepochlebnie np. o islamie- ale sorry, jakis poziom musi byc, a ten tuman znowu pisze tym swoim wiejskim obrazliwym stylem
Do tego- znowu pisanie jawnej nieprawdy (punkt 5.)- typu "jak jestes za kara smierci to nie jestes katolikiem"- pomimo pokazania mu jasnych przykladow ze to nieprawda)

-co do eutanazji: kazdy czlowiek ma prawo decydowac o swoim zyciu i o swojej smierci!! a wy katolicy nie wpierdalajcie sie w zycie 2 czlowieka, zajmijcie sie soba.

-czlowieku po prostu nie jestes katolikiem.. dobra to ja jestem katolikiem ale nie uznaje przykazan 3, 4 i 7. wez sie zastanow czlowieku.. taka jest wasza po***ana religia.. jesli ktos robi cos inaczej to byscie go za***ali, a ty sobie wybierasz dogmaty ktore bedziesz przestrzegal a ktore olewasz..
STANOWISKO KOSCIOLA JEST JEDNOZNACZNE. i nie jestes katolikiem jak jestes za kara smierci. koniec kropka.

-czesto wysuwacie argumenty: bo papiez powiedzial..
a wiec papiez powiedzial, ze jest przeciw karze smierci.. skoro jestescie katolikami to chyba powinniscie go sluchac.
papiez sie jednoznacznie jej sprzeciwil wiec nie wysuwaj glupich paragrafow, stanowisko KOSCIOLA JEST JEDNOZNACZNE i nie zaprzeczysz a jesli zaprzeczysz to znaczy ze do tego kosciola nie nalezysz

-Katolicy są pogrzani. Bo z 1 strony mówią:
Papież powiedział bla bla bla i to jest za***iste.
Ale z 2 strony tak , kara smierci wprowadzić. I***** z tym ze papiez powiedzial ze nalezy wycofac kare smierci.
I co 90 % to katolicy a 77% popiera KS ? Czyli ok. 13% tak naprawde to katolicy?.
Pieprzenie z 1 strony argumentow ze jak papiez powiedzial to jest swiete, to co to za katolicyzm ? wybrany?
i to kolejny dowod na to ze katolicy sa pieprznieci.

Seewy
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:24     
 Usunięta przez Seewy za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

--Netter--
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

dołączam się do prośby

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:29     
 Usunięta przez duramen za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:36     
 Usunięta przez Maciej_TBS za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

pawiel
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Za głupotę nie będziemy banować. Co najwyżej za wulgarność.

Zmieniony przez - pawiel w dniu 2006-08-04 14:37:49

Znawca -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

to będzie trzeba połowe banów zdjąć

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Specjalista -

--Netter--
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

Maciek, na co czekasz, do roboty !

DISKOPOLO
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie ban

tera mie to wali bo jestem na fali

Casusbelli
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ale trzeba rozroznic glupiego- ktory pisze cos nieprawdziwego bo mu sie tak wydaje- a jak ktos mu przedstawi fakty przeczace- to przyznaje sie do bledu (lub przynajmniej milczy jak ma problem z przyznaniem sie do bledu)...

...od upartego osla- ktory pomimo ze ma przed oczami katechizm KK w ktorym jak byk stoi ze kara smierci jest dopuszczalna- dalej twierdzi ze jak ktos jest za KS to nie jest katolikiem.

pawiel
 Wysłana - 4 sierpień 2006 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście, że trzeba, tylko zastanawiam się, czy opcja druga jest podstawą do blokowania konta.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zbanujcie tego idiote- part 2.

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Powiadomienia | Małolaty ......von z forum ? | co jest ? | Pusty temat | Mail od lukrecji | KTO MNIE ZABLOKOWAL !? | Zdejmowanie banów | Taka MALA proźba.. | opera i inso | dlaczego? | Ozyr - proźba o odbanowanie | usunieto temat za zaśmiecanie działu %-) | a gdzie Placek? | cus sie dzieje niedobrego | Booe zbanował na 3 lata | usuniecie tematu | g star | zupa | mak | Gruby17 | rinokot | strapon | audi A6 quattro 28 benzyna sedan | feel_so_close | wodazkranu | czołówki | braveman2 | melatonina | saint tropez | don-quixet | don quixet | taktyka | inżynieria bezpieczeństwa | rolling | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.