FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2971 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Zbigniew Brzeźiński "Wielka Szachownica" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zbigniew Brzeźiński "Wielka Szachownica""   

m.a.r.a
 Wysłana - 2 lipiec 2009 19:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,dostalem na zaliczenie roku do opracowania na podstawie "Wielkiej Szachownicy" temat: RDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA EUROPEJSKIEGO WG. ZBIGNIEWA BRZEŹIŃSKIEGO. Czy ktos czytał tę książke i może cos podpowiedzieć. Dostanę ją w ręce dopiero w nastepnym tygodniu,czekam na wskazówki,podpowiedzi i z góry dziękuję.

Jeżeli ktoś mógłby również podpowiedzieć coś nt. euroazjatyckiehc bałknów wg. koncpecji Brzeźińskiego w tej książce bedę wdzieczny.

Zmieniony przez - m.a.r.a w dniu 2009-07-02 19:36:04

Lunar
 Wysłana - 3 lipiec 2009 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

Mogę ci podać moją koncepcję

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

m.a.r.a
 Wysłana - 3 lipiec 2009 11:00       [zgłoszenie naruszenia]

wolałbym najpierw koncepcje Brzeźinskiego,a później oczywiśćie możemy ją uaktualniać po swojemu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zbigniew Brzeźiński "Wielka Szachownica"

Warto przeczytać: Tarcza antyrakietowa | Dania | Polacy na emigracji | Co chcielibyście poprawić w swojej dzielnicy? | Armia zawodowa | tłumaczenie stronek | Co nam sie w Polsce podoba? | Manipulacja | List otwarty Wojciecha Sumlińskiego | Schizofrenia swiata:olimpiada i wojna w Gruzji | WOJNA ! | Interes Polski w oczach prezydenta | Wstrząsająca prawda o holokauście | Czy grozi nam konflikt nuklearny ? | wolnosc slowa | Wybory USA 2008 | styl życia dzisiaej | powiedziała jestem jak brat | malarzy flamandzkich | zepsul | siwiec playboy | manny | zdjęcia laski | wojewodzki przykoksil | nagie fotki | urbańska | jak odróżnić metanol od etanolu | łazienka | anita zaboros | saab 9 3 | dla mnie | papierosy dla mnie | nie jestem taka | wpadli film | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.