FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3815 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zbiorowe pytanie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zbiorowe pytanie."   

szewc23
 Wysłana - 1 marzec 2017 22:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

cześć.
zwracam się z prośbą o odpowiedź, z góry dziękuję.
nie ukrywam, że im szybciej przeczytam tym lepiej :)

- mam pytanie jak często kobieta może mieć orgazm, ochotę na seks
- jak długo musi być pieszczona.
- jak to jest, że czasem wspólnie oboje dochodzą
- pytanie techniczne, jak to jest jak ma być tylko pieszczenie, a jest ryzyko (plener), że nasienie zrobi plamy (relacja z dziewczyną na zasadzie "nie patrzymy na...")
- gdy facet nie może mimo starań dojść- co zrobić?

pozdrawiam i dziękuję!

cycki, tyłek....nie dam się będę twardy, nie sprowokujesz mnie....znów padłem - hehe

zbys
Elektronika
 Wysłana - 3 marzec 2017 05:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jest takie stare powiedzenie:

Kobieta zawsze moze, ale nie zawsze chce,
Facet zawsze chce, a nie zawsze moze.

Ogolnie to orgazmow moze miec nawet kilka po kolei, ale pozniej odechciewa sie jej na jakis czas.

Co do problemow z dochodzeniem faceta, to moze byc wiele powodow, od stresu zaczynajac...

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

szewc23
 Wysłana - 11 marzec 2017 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję!
Mam jeszcze dwa pytania.
Bardzo proszę o pomoc, nikogo osobiście nie zapytam, nie wiem, męczy to okropnie :(
Proszę się nie śmiać ze mnie, opisuję to tak jak umiem- prosto, bezpośrednio.
Dodam, że jestem już dawno pełnoletni i moja dziewczyna. Jednak jesteśmy skromni stąd może brak wiedzy.
OK, piszę.

Chodzi o seks i mnie (faceta).
Ja się masturbowałem w taki sposób, że mocno trzymałem skórę, powłokę penisa do członka, mocno naciskałem, niekoniecznie szybko. Jednak naciskałem i pocierałem tą skórę na żołędziu i/lub na dole- nie zsuwałem góry na dół (nabijając część skóry na żołędzia ) gdyż to bardzo bardzo boli. Teraz partnerka chce mi to robić i robi, ale albo bardzo lekko i nie dociskając skóry do penisa, albo właśnie nabijając i robiąc ból. Tak samo ustami robi to bardzo delikatnie (ale bardzo chce, kocha mnie).
Ja natomiast (pieścimy się w ubraniach)pozwalam jej na mnie siedzieć i ona doznaje orgazmów, lecz jest to dla mnie momentami bardzo bolesne (nabija się skóra na żołądź).
Też czasem nie wiem jak ją zadowolić na co najlepiej postawić.

No i mam takie pytania:

czy jak będzie normalny seks też będzie ból? (przecież czy to wchodzący penis do pochwy, pupy, ust, w rękach- jak tak będzie to mam ból)- co ja mam zrobić. Ja jestem chory i ten paseczek wiążąc skórę i penisa- mam wyciąć?)

Bardzo proszę o pomoc!

cycki, tyłek....nie dam się będę twardy, nie sprowokujesz mnie....znów padłem - hehe

INSOMNIA
 Wysłana - 11 marzec 2017 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

idź do lekarza to sie dowiesz

zbys
Elektronika
 Wysłana - 12 marzec 2017 06:53      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie masz stulejke, ale to nie jest wielki problem (dla lekarza). Wiec sie nie wstydz, tylko zasuwaj do lekarza, bo jeszcze jakiejs nerwicy sie nabawisz i tylko bedzie gorzej.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

szewc23
 Wysłana - 12 marzec 2017 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

Kurczę.
Ja się wstydzę.
Zapytam, ja jestem w stanie erekcji bez probelmu zsunąć i sam schodzi napletek z żołędzia. Po prostu bardziej komfortowo czuję się z nim (jak np masturbuję)-czy to patologia +i czy nie ma być dyskomfortu? No i mówię zejdzie napletek za żołądź, apotem jest taki paseczek z npletka i nabija się na żołądź i dalej nie może zsunąć- tak ma być? Czy podczas zwyklego seksu to bez znaczenia (a może każdego) i chodzi tylko o wkładanie części żołędzia, ewentualnie całego penisa, no i z takim podziałem?

blublaty
 Wysłana - 12 marzec 2017 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

Wygląda na to że masz za krótkie wędzidło.

ciś typie

szewc23
 Wysłana - 15 marzec 2017 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

Nie da się nic z tym zrobić innego?
Kurczę, ale to co skierowanie do urologa, a kolejki są na klika miesięcy?
Co teraz :(

wojownik92
 Wysłana - 15 marzec 2017 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

golnie to orgazmow moze miec nawet kilka po kolei, ale pozniej odechciewa sie jej na jakis czas.

Odechciewa na jakis czas?

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

szewc23
 Wysłana - 22 marzec 2017 16:43       [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy ktoś to jeszcze ogląda :)
A mam pytanie, jaka jest prawidlowa erekcja i czy to jak trwają długo pieszczoty i partnerka jest zadowolona, a potem ja już nie jetem bardzo "postawny" może przeszkodzić i jak to naprawić?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zbiorowe pytanie.