FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11576 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Zdrada, romans 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Zdrada, romans"   

kuleczka_
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 21:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Przedstawię Wam historię ze swojego życia. Tematyka znana, przedstawiona w tytule. Kogo to nie interesuje niech nie czyta.
Wyszłam za mąż mając 18 lat. I nie była to wpadka. Dziecko pojawiło się po prawie 3 latach małżeństwa. Na początku układało mi sie z mężem jako tako ale bez rewelacji. Ponad pół roku temu sytuacja zaczęła się pogarszać. Mąż robił awantury o wszystko, nic mu nie pasowało. Zaczęliśmy remontować piętro domu. Ponieważ była to zbyt ciężka praca dla mojego lubego, poprosił o pomoc męża swojej siostry. Przyjeżdżał do nas prawie codziennie. Mój mąż leżał przed telewizorem a tamten zasuwał na górze. Po kolejnej głośnej awanturze, którą rozkręcił mój mąż facetowi zrobiło się głupio że musi tego słuchać i pojechał do domu. Wieczorem zadzwonił do mnie i zapytał o co znów mąż się ze mną pokłócił. No więc mu się wygadałam. Zapytał czy ma do mnie przyjechać to sobie posiedzimy i pogadamy na spokojnie. I tak było. Przyjechał, zaczęliśmy rozmawiać o wszystkim. Dosłownie o wszystkim. Poruszyliśmy nawet temat tego jak układa mi sie z mężem w łóżku. Odpowiedziałam szczerze, że mój mąż najbardziej uznaje spuszczenie się na brzuch lub piersi i idzie spać. No i w tym momencie padło pytanie skierowane do mnie. Czy chciałabym zdradzić męża. Odpowiedziałam że nie wiem, bo było by kiepsko gdyby się to wydało. Na co on zapytał co bym zrobiła gdybym miała pewność że się nie wyda. Siedzieliśmy obok siebie, trzymał mnie za rękę, przytulał i dopiero załapałam że on ma na myśli siebie. Że to z nim miałabym zdradzić męża. Nic nie odpowiedziałam, bo mnie pocałował. Ale na tym się skończyło.
Myślałam że następnego dnia przyjedzie, pójdzie robic na górę i będzie się zachowywał jakby nigdy nic. Pomyliłam się, bo zajrzał do mnie i dał buziaka. Dużo rozmawialiśmy, każdą chwilę kiedy moje dziecko spało, spędzałam z nim na górze. Gadaliśmy, przytulalismy się. Oczywiście później zaczęliśmy się bzykać. Był zupełnie inny niz mój mąż. Był czuły, interesował sie tym, czy jest mi dobrze, co mój luby najzwyczajniej w świecie olewał. Któregoś razu stwierdził, że zawsze mu się podobałam, dobrze mu się ze mną rozmawiało, ale bronił sie przed kontaktem ze mną, żeby nie poczuć czegos do mnie. Dodał jeszcze, że nigdy nie powie mi ani nie okaże tego że mnie kocha.
Jednak pewnego dnia usłyszałam te słowa. Powiedział że już dłużej nie potrafi z tym walczyć, że nie zmieni tego co do mnie czuje, że mnie kocha.
Minęło ponad pół roku pd kiedy zaczęliśmy ten romans. Widujemy się kilka razy w tygodniu. Po pierwsze wtedy, gdy uda nam się spotkać sam na sam, ale też spotykamy się w czwórkę. Ja z mężem i on z żoną. Niestety mój mąż i jego żona to rodzeństwo. Gdyby sytuacja była inna to pewnie rozsstalibyśmy się ze swoimi małżonkami i ułożyli sobie życie razem. Ale jest jak jest. Każda chwila bez niego jest chwilą straconą. Jest cudownym człowiekiem, stara mi sie pomóc jak może. Cały czas przekonuje o tym, że mój mąż nie jest w stanie mnie zniszczyć, tłumaczy jakie mam prawa po rozwodzie, co mi sie należy. Nie snujemy wspólnych planów na przyszłość i liczymy się z tym, że zawsze będzie tak jak jest. A więc potajemne spotkania (bo remont juz się skończył), chowanie po kątach drugich telefonów z innymi numerami o których nasi małżonkowie nie wiedzą i wkurzanie się podczas spotkań na grillu czy jakiejś tam uroczystości na to że nie możemy ze sobą normalnie być.
No to się rozpisałam. Jeśli ktoś doczytał do końca to dzięki

Matka, żona i kochanka

natasha22
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

ja doczytałam do końca:) i normalnie tak mi Ciebie szkoda..........

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn

impossible is nothing...
The wall is in your mind, not your body

.Creasy.
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

czy przybyłaś do nas z kafeterii ?

Last wish ? I wish you had more time

E220
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

po przeczytaniu tego artykuly nasuwa mi sie jedna mysl : za wczesnie wyszlas za maz.

w wieku 18 lat ? i jeszcze bez wpadki ? hola hola ktos tu sie pospieszyl a po latach zaluje tego

za młodu bądź piorunem, a na starość możesz zostać grzmotem.

kuleczka_
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, nie przybyłam do was z kafeterii.
A że za wcześnie za mąż wyszłam to teraz widzę. Wtedy myślałam że to wielka miłość. A teraz? Brak słów

Matka, żona i kochanka

E220
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

a teraz zaluj !

natasha22
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

z tym wczesnym zamążpójściem to się zgadzam. oczywiście nie mam zamiaru Cię osądzać. to był twój wybór. Wasz. ale teraz to nie zazdroszczę sytuacji w której się znajdujesz...sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn

impossible is nothing...
The wall is in your mind, not your body

mike73
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiesz na proste pytanie?
Po chvj sie hajtalas tak wczesnie??//

kuleczka_
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

Żebyś wiedział jak bardzo żałuję. Ale teraz juz nic nie poradzę. Mądry Polak po szkodzie. Mam 23 lata i zje...ne życie

Matka, żona i kochanka

E220
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

chociaz powiem Ci, ze mam szacunek do Ciebie z jednego wzgledu, ze to nie byla wpadka o ile prawde mowisz :D

rozstan sie z mezem, i tak z niego niezly bvc

kuleczka_
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Mój syn ma teraz 1,5 roku. A więc możesz policzyć czy to była wpadka. Nie mam powodu żeby kłamać

Matka, żona i kochanka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 19 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Zdrada, romans

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Warto przeczytać: Miłość i seks - niepotrzebne skreślić | Siostra kumpla... | Jak mile zaskakiwac dziewczyne (jakie gesty)? | Prezerwatywa w aerozolu <lol> >>>> | ? | Mała imprezka | Tego chyba jeszcze nie było %-) | grzybica pochwy | PRO Solution - czy to dziala ??? | Jaka jest roznica?? | Genitologia czyli wrózenie z genitaliów | Hej, pisałem już tutaj- teraz ciąg dalszy | Czy zna ktoś może stronke z darmowymi hasłami do stron xxx? | ehhhh.... | zdrowe udane małżeństwo%-) | Akwinizm | kokoban | kokonut nutrition | ile powinien trwać seks | skyn | ile powinien trwać seks | bambochaaa | jmns | mleqs | sylwia gruchała | BF3 | battlefield 3 | my size | wach | oczyszczanie | milioner | elastan | bfstan | Żydzi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.