FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41669 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

jakaś moda na najezdzanie na vlada czy ki chvj ?

Piłsudczyk.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

jeden sie odwazyl to zaraz cala banda sie zleciala

VidaL
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ******le i to jest właśnie dzisiejszy sposób myślenia i w ogóle.

Tak macie rację. Tutaj panuje kult Vlada. Każdy kto się udziela w seksie musi mu płacić haracz. Przecież jakoś musiał skombinowac forsę na subaru.

Kurva czy to jest naprawdę tak trudno zrozumieć, że tyle ludzi się z Nim zgadza, bo ma rację. Nie jest to jakieś ślepe przytakiwanie i nie idziemy za Nim jak stado owiec za baranem ().

Każdy ma jakieś swoje doświadczenia, obserwacje i wnioski. Wchodzi na forum, patrzy Vlad, coś takiego napisał i wtedy pisze jak Vlad lub zgadzam się z Vladem, bo po prostu dostrzega w swoim życiu, doświadczeniach, obserwacjach to o czym pisał Vlad. To jest po prostu z życia wzięte i oparte na własnym i nie tylko doświadczeniu. Trudno jest się przecież nie zgodzić z tym, że faceci różnią się od kobiet między innymi tym, że nie mają cycków i że w przeciwieństwie do nich mają ****a. Więc o co się tutaj niektórzy rzucają

Ekspert -

vimario
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu musisz trafić na tą swoją partnerke życia i to wszystko

jeśli chodzi o sytację to tez bym sie nieźle wkur.. gdyby tak było, ale to nie jest niczyja wina jak tylko Ciebie drogi autorze :P

po drugie jak leska Cie wkręcała jak pisałeś to nieciekawie to wróży na przyszłość...

pafffcio
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

może też chcą jeździć subaru

CoQto

Vidal w sumie on jej nie pocałował bo ona odwróciła głowę.
Z Dogłębnych rozmów z kuzynem i jego panna wynika że to był jej znajomy DJ z innej dyskoteki, kiedys sie do niej podwalał i teraz też próbował. Gadali o mnie, on ponoć nawet chciał mi na***ać za to że nazwałem ją dziwką na odchodne A ona go prowadziła tam gdzie myślała że ja jestem (na stacji PKP - ale mnie tam nie bylo bo po kumpla zadzwonilem i przyjechal samochodem)
Jak sie skończyla dyska to panna szła z nim bo on myślał że będe na PKP i chciał mi na***nać. A ona ***ana go prowadziła. Ponoć nie szli za ręke tylko grali w jakieś "kciuki" I nie dała mu się pocałować, jak ją próbował pocałować to ona odwróciła głowe.

Dla mnie to i tak w****iające że przesiedziała z nim cały czas jak mnie nie było i*****.

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

tencza_aaa

vlad vladem
ja i tak uwazam ze tencza jest najlepszy

Mr.Shadow.
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli kogoś kochasz, daj mu wolność.
Jeżeli wróci to zawsze był Twój,
Jeżeli nie wróci nigdy do Ciebie nie należał...

Aneks:
Stosuj metodą prób i błędów.

'Birth, Copulation And Death... Is This Your Life ??'

Mr. Shadow.

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktoś będzie w wieku Vlada to będzie myślał podobnie, a teraz dzieciaczki spokój

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Znawca -

Fillips
władca robotuf
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

widocznie byłeś dla niej za słaby...

znajdź sobie inna
jakbys kochał bys nie pisal o niej przecinkami...

Był szalony chemik ]:P
Teraz władca robotuf %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: mówi ze chce sie rozstać, ale mówi też że mnie kocha... | Półmetek | Startowanie do kumpeli... | moja dziewczyna :( | Psychiczny problem | HELP Prezent | Czy to normalne? | problem z dziewczyną | Problemik.. | Grecja i jej fikuśne fikuśności - związek ze starszym o 20 lat grekiem w wakacje | jak zacząć? | Moja dziwna historia - i w sumie prośba o zerknięcie. | Pytanie do kobiet... | Dziwne zachowanie dziewczyn | koleżanka | spotkac sie czy nie?? | optimus | stalker | seat ibiza II fl | lord | AIR MAX | przerywany dni płodne | rulettka | licealistki | lordov | canadian | magdalena mielcarz | malaaa | test sześciany | test multiselect | kobiece stopy | policz sześciany | Eurowizja | zespół otella | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.