FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41787 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

OBRONIMY!

i dobrze lubie dynamicznie rozwijajace sie tematy

Zmieniony przez - tencza_aaa w dniu 2007-04-10 18:14:06

ediee
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

dynamiczne ip, dynamiczny tencza, dynamiczne bany

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

szybko koncze

Eska
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

z tym zeby zaplacic lasce to jest inaczej. Bo to sie robi tak ze najpierw ja ruchasz jak juz skonczysz ubierasz sie u rzucasz jej 5 zl na brzuch i mowisz - tyle jestes dla mnie warta

Raz tak zrobilem - juz nawet nie pamietam czemu bo to dawno bylo. No ale laska sie zdziwila nieco lol

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

a gdzie reszty nie trzeba?
no gdzie?
z***ałeś

GaLaZ
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

nie no to robisz tak jak laska Cie zdradzi, nie dajesz po sobie nic poznac. Nastepnego dnia ustawiasz sie jak gdyby nigdy nic gadka gadka mile spedzenie czasu, ostatni stosunek, gadka nagle zatrzymujesz sie jak wryty i mowisz: "chcialbym Ci podziekowac...(pauza - efekt psychologiczny), nie wiem czy moge... wiele dla mnie znaczysz i nie wiem jak to wyrazic... (w tym momecie wyciagasz z kieszeni 10zl wymiete pogniecione, prezentujesz profesjonalne aktorstwo prostujac 10zl przed jej oczami, zaczynasz wladac jej do kieszonki koszuli dzinsow itp.mowiac...) dziekuje Ci za nasza 6 miesieczna wspolprace... mam nadzieje ze to wystarczy... (i odchodzac, odwracasz sie)...a i reszte zachowaj dla siebie, albo na prezerwatywy dla kojenego. pa to tak w skrocie, kobiety nie bijcie :D::D:D

...C8 H11 N...

slaweh
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

kurde chłopakie tak lubicie zabawy ze złotym deszczem, że autorowi to doradzacie?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Specjalista -

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

nie no to robisz tak jak laska Cie zdradzi, nie dajesz po sobie nic poznac. Nastepnego dnia ustawiasz sie jak gdyby nigdy nic gadka gadka mile spedzenie czasu, ostatni stosunek, gadka nagle zatrzymujesz sie jak wryty i mowisz: "chcialbym Ci podziekowac...(pauza - efekt psychologiczny), nie wiem czy moge... wiele dla mnie znaczysz i nie wiem jak to wyrazic... (w tym momecie wyciagasz z kieszeni 10zl wymiete pogniecione, prezentujesz profesjonalne aktorstwo prostujac 10zl przed jej oczami, zaczynasz wladac jej do kieszonki koszuli dzinsow itp.mowiac...) dziekuje Ci za nasza 6 miesieczna wspolprace... mam nadzieje ze to wystarczy... (i odchodzac, odwracasz sie)...a i reszte zachowaj dla siebie, albo na prezerwatywy dla kojenego. pa to tak w skrocie, kobiety nie bijcie :D::D:D

no to jesteś moim mistrzem od teraz

piotrusxtc
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

a gdzies kilka dni temu pisales ze jestes tak zadowolony ze zwiazku

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-10 18:24:09

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

GaLaZ
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

mowie pamieta do teraz, plakala i wiedziala czemu teraz juz nie zdradzi ;d;d;d;

edit: zgadza sie, to to starej dziejej jak mlody bylem 18 lat

Zmieniony przez - GaLaZ w dniu 2007-04-10 18:25:15

...C8 H11 N...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: Miłość, nienawiść, adrenalina, bezpieczeństwo, ognisty seks. | Nieporada | brak pomyslu by zdobyc dziewczyne(desperat) | Ponowne zakochanie sie ... | Jak zdobyć jej numer? | Niespełniona miłość | Solidarna spiewka "Chcesz"? | laska podpaska ci trzaska | hmmm | Ona mnie olewa!!! | Więcej niż przyjaciel? | Duzy problem | Dlaczego ona nie odpowiada | Syndrom Księżniczki | rozwiniecie znajomosci po 1 spotkaniu+pare pytan | Sens zwiazku ze starsza o 5 lat | ksw 44 | Stosunkowo udana noc | justyna zyla | sam do baru | kolezanka z klasy na wesele | javascript | dopalacze adresy sklepow konin | orgazm kobiety | polski rock | chełm | blogi erotyczne 2018 | jak zaprosic | Euro | polskie zespoły | sex w dzieciństwie | sex z dzieckiem | sex z 10 latka | MAŁA SIOSTRA | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.