FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41593 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

vimario
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

dobra odczepmy się od spraw religijnych bo to każdego indywidualna sprawa.

chodzi mi o to jak podchodicie do życia, w jak chamski sposób traktujecie kobiety i później nic dziwnego że się wam tak odpłacają, że wyjadą za granice i po kilku mies jest tak jak jest.

kobieta z którą jesteś ma odzwierciedlenie w samym Tobie !

jeśli jesteś z nią tylko dla seksu to później ona tak samo Ciebie potraktuje i pomyśli, że wszystko jej wolno.

i nie jestem z żadnego lpr, radia Maryja i seminarium jak to ktoś wyżej napisał.

zadam wam jedno pytanie: czemu pokojenie naszych rodziców nie miało takich problemów jakie są teraz na świecie i w danym społeczeństwie?

czy nie lepiej znaleźć sobie tą jedną jedyną i być z nią szczęśliwym niż latać jak ten pies gdy ma cieczke i szukać spustu na sperme a później jeździć po kobietach jakie to one kurvy są itp...

silna wola tez tu wchodzi w grę - nie mówię, że trzymam za kobietami bo jestem bezstronny ale nie podba mi się to w jaki sposób podchodzcie do sprawy

Wam się wszystkim tylko seksu chce a później dziwicie się, że was laska zdradza czy zostawia...

tyle ode mnie
czekam aż mnie pojedziecie.

powiem tylko jedno: zastanówcie się nad swoim postępowaniem bo świat schodzi na psy a tacy jak Wy rękę do tego przykładacie !

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

i dziecko jeszcze sie moze pojawic

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

czemu pokojenie naszych rodziców nie miało takich problemów jakie są teraz na świecie i w danym społeczeństwie?

baby miały mniejsze możliwości

nie mówię, że trzymam za kobietami bo jestem bezstronny ale nie podba mi się to w jaki sposób podchodzcie do sprawy

a ja trzymam z kobietami i jestem za aborcją!

Zmieniony przez - tencza_aaa w dniu 2007-04-10 19:14:17

vimario
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

chyba nie do konca rozumiesz...
po slubie jest tak samo - czyli - partner sie nudzi, jak babie jest za dobrze, to jej zaczyna odwalac i zaczyna sobie problemow szukac, ludzie sie dobieraja bo fajnie im w danej chwili, a za 5 lat juz im niefajnie...
jak mialem 19 lat, tez myslalem, ze po slubie to lojezusmaria są takie mocne zobowiazania itp. ze glowa boli...
a potem orientujesz sie, ze mienilo sie tylko to, ze zamiast "moja dziewczyna" mowisz "moja żona"

czemu się nudzi? bo myśli że jak ma papier to wszystko mu wolno i od strony kobiet jest tak samo.
nie na tym rzecz polega, żeby się kłócić a w konsekwencji się rozwodzić.
życie w małżeństwie także nie opiera się na samym seksie, a że ktoś ma wyrafinowane podejście do tych spraw to powinieneś się już o tym przekonać przed ślubem. jesli się to okaże dopiero po ślubie to od czego jest kompromis?
we wszystkim można się dogadać, a rozwód to najkrótsza droga ucieczki.

Sweet69
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

vimario kobieta jezdes czy mencizna?

Ekspert -

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś prawiczkiem?

sweet chodz mu pokazemy jak to fajnie jest <bierz mnie rzni mnie>

Zmieniony przez - tencza_aaa w dniu 2007-04-10 19:17:32

Sweet69
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

vimario...
no nie potrafie rozmawiac o kilkuletnim związku z kims kto ma 19 lat...
piszesz swoje prawdy, bo Ci sie tak wydaje...
a zycie jest inne...
i czepnąles sie tego seksu jak wściekły....
masz jakas obsesje?
potrafisz myslec o czyms innym?
wyobrazasz sobie, ze mozna byc z kims w zwiazku, dlugim związku, tylko dla sexu?
weź sie obudź czlowieku, bo widze, ze chyba burze hormonow w wieku tych swoich 19 lat przezywasz

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

vimario
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

baby miały mniejsze możliwości

może i miały mniejsze możliwości, ale jak teraz są czasy nowoczesne to znaczy, że mogą się seksić na prawo i lewo bo ich pokojenie takie nie było?
żałosne...

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

co jest zalosne?

Zmieniony przez - tencza_aaa w dniu 2007-04-10 19:21:13

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: czy warto? | Już mi psycha siada. Proszę o rady! | Po meczu :-) | Imprezy w związku | Co byście zrobili....?? | Najczęstsza WYMÓWKA | Uczucia dziewczyny po zdradzie | Jak odkrecić??? | Czy ja tak dużo chce ? | Kolejny temat o załamce | Wiosenny spampost singli, vol. 9 %-) | niestety juz kolezanka??? | potrzebuje pomocy proszę | Dół... | durna gierka? | Czy Ona Ma Chłopaka? | układ przestrzenny | chlorella | xxx | mati00 | policja sprawdza IMEI | kim dzong mnie | pomysł na prezent dla koleżanki | suzuki | pierwszt moto | pierwszy moto | nacjol | nacjol255 | deportivo1 | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.