FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41774 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

INSOMNIA
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

tak samo dawaly jak i teraz ino nie bylo to naglasniane-wspomnieli o takiej jednej w "chlopach" to towarzystwo przez 100 lat pewnie ta ksiazka jeszcze poczuwalo sie zgorszone. zluzuj troche, bo sie napinasz az ci zaraz co strzeli..

vimario
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

vimario...
no nie potrafie rozmawiac o kilkuletnim związku z kims kto ma 19 lat...
piszesz swoje prawdy, bo Ci sie tak wydaje...
a zycie jest inne...
i czepnąles sie tego seksu jak wściekły....
masz jakas obsesje?
potrafisz myslec o czyms innym?
wyobrazasz sobie, ze mozna byc z kims w zwiazku, dlugim związku, tylko dla sexu?
weź sie obudź czlowieku, bo widze, ze chyba burze hormonow w wieku tych swoich 19 lat przezywasz

nie żadna burza chormonów, tylko jak czytam różne mądrości tu na tym forum czy gdzie indziej czy nawet z życia widze jak jest to mnie szlag trafia...

cywilizacja poszła do przodu to dlaczego związek małżeński nie może się utrzymać więcej niż 2-3 lata? a rozpada się w 60% dlatego, że partner miał wyższe oczekiwania w łóżku...

ja własnie nie mówię o małżeństwie jako seksie tylko jako kontynuacji narzeczeństwa, mówie o tym, że powinno być tak samo zarówno przed ślubem jak i po ślubie a właciwie powinno się bardziej starać a nie że jest paopierek - nie staram się. bezsens !

ktoś się pytał czy prawiczkiem jestem - nie, nie jestem.

vimario
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

tak samo dawaly jak i teraz ino nie bylo to naglasniane-wspomnieli o takiej jednej w "chlopach" to towarzystwo przez 100 lat pewnie ta ksiazka jeszcze poczuwalo sie zgorszone.

to dlaczego jest taka wierność w małżeństawch starszego pokolenia? a teraz wszyscy chcieli by ze wszystkimi i to bez zobowiązań. to jest właśnie żałosne.

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

teraz lepiej sie rozwinela antykoncepcja

VLAD.IV
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

cywilizacja poszła do przodu to dlaczego związek małżeński nie może się utrzymać więcej niż 2-3 lata? a rozpada się w 60% dlatego, że partner miał wyższe oczekiwania w łóżku...
znajdz sobie babe, bo Ci po prostu sperma uszami cieknie...
malzenstwa rozpadaja sie dlatego, bo ludzie biora sluby w wieku 20-23 lat, czesto ze swoim pierwszym powaznym partnerem i po kilku latach orientuja sie, ze to nie to...
i nie o seks kolego tu chodzi, tylko o ogolne niedopasowanie...
przestaja sie dogadywac i tak to sie konczy...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie

DAWID.K

zawsze sie wszystkiego od ludzi dowiaduje

Chwała nie przemija ...

VLAD.IV

to dlaczego jest taka wierność w małżeństawch starszego pokolenia? a teraz wszyscy chcieli by ze wszystkimi i to bez zobowiązań. to jest właśnie żałosne.

Ty jestes żałosny...
starsze malzenstwa zyja obok siebie.... kiedys bylo tak, ze ludzie nie rozwodzili sie, ale tak samo sa dla siebie obcy...
po prostu teraz ludzie sa odwazniejsi

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

INSOMNIA
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

"to dlaczego jest taka wierność w małżeństawch starszego pokolenia?" jaka taka?

tencza_aaa
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

baby nie mialy perspektyw

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: Prosta czy zakręcona syt.? | to co wszyscy czyli problem | Potrzebna opinia innych. | Niespodzianka dla dziewczyny ? | Ona i ta druga - rozkminy... | stracona milosc?olewa mnie czy sprawdza? co robic w takiej sytuacji? | ex robi podchody | Psychotest | czas minal | Dam soga... | dziwne zachowanie chłopaka | Problem w zwiazku | Chłopaki-pomożecie? | Monogamia człowieka to mit? | Ahh te baby | Problem starej milosci... | gips | kimo_ | kimo | opowiadanie o kamieniach | dzwonek | dzwonki | rzucila mnie dziewczyna | ewa kasprzyk | urban city | konkurs równonoc | bronzer | alibaba | zakochałem sie w byłej dziewczynie znajomego | 69Mlody69 | kłąd | laski disco | srs audio sandbox | błona dziewicza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.