FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41745 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

CoQto
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

Czego tak myślisz?
Nie mam takiego zamiaru Wczoraj sie nawet ustawiłem z inna panienką

I żadnek ****a ze mnie chlopaczek, ja juz dawno po gimnazjum.

Zmieniony przez - CoQto w dniu 2007-04-12 10:05:10

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

ThomasPol
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jak cie ściśnie to wrócisz.
A to sorry mężczyzno po gim.

[http://www.tlpoker.pl/partypoker/index.php?lang=pol&ref=33259] <--- 75$ ZA DARMO!!!

ziemon
LADY
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 10:11     
 Usunięta przez ziemon za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

CoQto
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Thomas nie każdy ma takie podejscie do bab jak ty.
Żal mi ciebie skoro ty byś do niej wrócił.

VLAD.IV
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

CoQto - mam troche wrażenie, że szukales pretekstu...

skoro nawet nie chcesz z nią wyjasnic, tej delikatnie mowiąc kontrowersyjnej "zdrady"

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

CoQto
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem trudnym człowiekiem... ale pocieszam sie faktem że to Bóg mnie takim stworzył

Zgadnijcie z jakiego to filmu cytat

kemesO
Analityk
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

CoQto, ja też jestem cholernie trudny w takich kwestiach i nie przyjmuję do siebie żadnych wyjaśnień, nic do mnie w takich sytuacjach nie dociera, ale...
zasadniczym problemem w takich sytuacjach jest wbić sobie do głowy pewien schemat i trzymać się go opierając się tylko na strzępach informacji
masz teraz wybór - spróbować wyjaśnić tą sprawę, dowiedzieć się jak naprawdę było i w rezultacie podjąć jakieś działania lub też olać to po całości jak teraz robisz i zapomnieć
mam wrażenie, że wybierzesz to drugie i to wcale nie dlatego, że "nie dasz sobie w kaszę dmuchać", ale dlatego, że tak naprawdę boisz się stawić czoła tej sytuacji, dowiedzieć się czegoś, co Cię zrani

Posprzeczałem sie z nia i o 1 wy***alem z tamtąd (metoda olewki, SS stosowalem)
w ogóle rozwalił mnie ten fragment, gdzie tu widzisz "metodę olewki"
focha je.bnąłeś i tyle...

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2007-04-12 12:08:48

zielony

Ekspert -

CoQto
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

stosowałem przez cały czas chodzenia z nią.

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem trudnym człowiekiem... ale pocieszam sie faktem że to Bóg mnie takim stworzył

gowno prawda - nie trudnym tylko po prostu idiota

metoda olewki... ja trzeba umiec stosowac. Myslisz, ze co? STajac na przystanku olejesz jakas panne i ona zaraz pobiegnie za toba? Nie. Metoda olewki moze poskutkowac jesli reprezentujesz soba cos wartosciowego w oczach kobiety. Calkowite olewanie jej tak jak ty zrobiles to zly pomysl. Trzeba raczej trzymac ja w niepewnosci. Nie moze ona pomyslec, ze ma cie w garsci. Musisz ja zmusic niejako do walki o twoje wzgledy.
Poza tym metoda olewki nie jest dla prostakow i gowniarzy. Na laske typu fotka.pl nie poskutkuje takie cos bo ma ona pusto w glowie. Podobnie na gimnazjalistce. Przykladow mozna siac mnostwo.

a co do tematu po przeczytaniu calego() wiem, ze to wcale nie byla zdrada. Ty po prostu jak kames napisal strzeliles focha bo ci cos nie gralo. Zostawiles dziewczyne na disko po czym wyzwales ja od kurv bo sobie z kolega potanczyla. Nie dojrzales jeszcze do prawdziwego zwiazku. IMO ona byla dla ciebie pojemnikiem na sperme (o ile nie jestes prawiczkiem).
Po prostu zachowales sie jak gowniarz i tyle.

a cytat... nie mow ze z pulp fiction bo ten fil jest tak samo chvjowy jak lpr czy radio maryja... nie wiem co w nim fajnego, czym tam sie podniecac...

dalej idac tencza jestes chory ale czasami uda ci sie powiedziec cos madrego a smiech z powodu kazdego posta

idealisci, feminisci, konserwatysci ktorzy sie tutaj wypowiadali zapodali niezla dawke humoru swoimi postami. Zapewne nie mieli jeszcze prawdziwej dziewczyny, nadal sa prawiczkami, pucuja pale 5 razy w tygodniu i mysla ze sa fajni bo czytaja jakies gazetki wydawnictw sakralnych czy przekazuja to co im katechetka na religii powiedziala. Live is not a dream. Tutaj trzeba walczyc o swoje. Gadanie ze sie zyje w zgodzie z jakimis wyimaginowanymi zasadami nic nie daje - co najwyzej mozna ostro po dupie od zycia dostac.

aaaaa, i bylbym zapomnial... hipcio przytulanka, latajacy smok lego
hardkor

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-12 14:12:08

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

szy_mek
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

olej tą laske, przynajmniej bedzie miala spokoj od twoich wymyslonych akcji i moze znajdzie sobie kogos lepszego

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: co zrobic?? | Kolezanka kolegi | Dziewczyny - lenie | Taka dziwna sytuacja | prezent;) | Miłość do koleżanki | ciekawe portale dla lesbijek - poproszę o strony. | To się czuje | po***ane :/ | Co jest... | Zmęczenie ? | Wiosenny spampost SINGLI vol.41 by kulmas | Znienawidził mnie, za to, że coś do niego czuję. | Problem?? | Jak to jest z mysleniem u kobiet ? | DORADZIE MI DAJE SOG | eks | koneser napisy | pralka | hiszpanska mucha | kurzajki | business support group | drastyczne | hodowca bmw | seks spotkanie | seks bez zobowiązań | walewska | fotka vol | widłowy | laska | spanking | jaskólska | downblouse | katrina grzegorczyk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.