FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41669 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

CoQto
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

Thomas kurva czy ja lamentuje?
Idź się pobawić paluszkami.
Nie dam wam jej zdjecia bo nie moge zapodawac czyichs fotek zeby jakiemus debilowi cos udowodnić.

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

moze ty jestes tencza i cale zajscie sobie wymysliles? Moze w ogole zadnej dziewczyny nie bylo a ty chciales dodac forum troche pikanterii?
Foto rozwialoby wiele watpliwosci

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

ThomasPol
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopaczku jakimi paluszkami? Jacy debile?

Jeśli nie lamentujesz to co oznacza pierwszy post?
Chwalisz się czy się żalisz?
Miękka faja jesteś a nie zaden skur.wiel!

Publicznie wyzywac swoją byłą to potrafisz ale zeby zdjecie wkleic to nie bo nie wolno.

[http://www.tlpoker.pl/partypoker/index.php?lang=pol&ref=33259] <--- 75$ ZA DARMO!!!

vimario
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie w tym problem, ze jestes...
wszedzie widzisz sex... robisz demonstracje pod warzywniakiem bo tam ogórki sprzedają?
masz cos nie tak z postrzeganiem świata.. ciągle tylko myslisz o stukaniu sie...

to Wy macie coś nie tak z postrzeganiem świata!
tak wogóle to co możesz o mnie wiedzieć, skoro nic o sobie nie napisałem.
to własnie Wy wszyscy, którzy zmieniacie panny szybciej i częsciej niż skarpetki widzicie w nich tylko jeden cel - zaliczyć i następna.

traktujecie je jak ich traktujecie a później strzelacie o nich jakieś epitety, żałosne..

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

mhm,czyli piszesz to do wszystkich i o wszystkich...a Ty ****a kim jesteś,niepoprawnym romantykiem,któremu faja sterczy jak laska z Tobą za rączke idzie?

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

to własnie Wy wszyscy, którzy zmieniacie panny szybciej i częsciej niż skarpetki widzicie w nich tylko jeden cel - zaliczyć i następna.

kurva a skad takie wnioski wysnuwasz? Sa tutaj normalni ludzie, zyjacy w zwiazkach etc. A nawet jesli sa tacy, ktorzy biora sobie kobiety na jedna noc to ich suwerenna decyzja (oraz tych kobiet) i nic nie jestes w stanie zrobic panie moralisto.

ps. a dymales juz czy to wbrew nauczaniu waszego guru (szefa radia czy lidera partii)???

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-12 19:12:41

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

vimario
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

mhm,czyli piszesz to do wszystkich i o wszystkich...a Ty ****a kim jesteś,niepoprawnym romantykiem,któremu faja sterczy jak laska z Tobą za rączke idzie?

nie mierz wszystkich swoją miarą

po prostu widzę jak świat się stacza na psy pod względem Miłości (dla większości tutaj osób to słowo jest zupełnie wyobcowane) a w zamian gzicie się jak marcowe koty - byle gdzie i z byle kim.

vimario
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Sa tutaj normalni ludzie, zyjacy w zwiazkach etc.
wiem i szanuje to, ale większość (90%) to ci drudzy z twojej wypowiedzi.

PS. poszukaj bo już o tym mówiłem.

Klejcun
Win Dizel

tak tylko zapominasz o jednym, kazdy z tych ludzi nie wierzy juz w milosc, bo wlasnie swiat stacza sie na psy, widac natura tak chce, wszystko ma jakis cel.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

Saymonn

vimario->akurat mi możesz skoczyć co najwyżej żonaty jestem od grudnia wiec potwierdzam,ze sa tu też normalni ludzie

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2007-04-12 19:17:58

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: Jesienny spampost singli vol30 by Obi... | Frustracja | Jak zaplanować rocznicę? | Obsesja? | Fobia przed ślubem %) | Dziewczyny współczesne, a kiedyś ... | czy 2 mieisace po zakonczyonym zwiazku dziewczyna jest gotowa na kolejny? | 50 % kobiet nie chce szczęścia | Jak ją zdobyć? | gdzie? | pytanie do dziewczyn.... | jak namówic dziewczyne na diete? | Kobiety | Przyjaciel | jak to zrobic?? | Prosze o rady | xami | sympatycznapati | chamskie vol 14 | soszy ska | pija soki | soszy ska | 00759007734576507754 | sawardega | wardega | prank | ciotka | gudzow | gudzowaty | nikki86 | sprawdziany lustra A]wiata wsip | klimatyzacja | problem folia 3d | problem folia 3d auto | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.