FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41774 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

czyżby sam ojciec dyrektor nas nawiedził?

ale powiedz,jestes ****a romantykiem?jesli tak to masz prze***ane,bo mało jaka laska spojrzy na Ciebie jak na potencjalnego samca,a sam bedziesz wpadał w tzw pulapki przyjaciela a potem bedzie o jakie to złe sa te baby,pewnie ruchały sie na prawo i lewo i to sprawiło,ze maja zryta psyche i w dupie mają Twój romantyzm

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2007-04-12 20:02:21

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

gdyby była traktowana właściwie to i do zdrad by nie dochodziło.

kames mnie uprzedzil

co do tego kto coś powyżej napisał to nie mam przebłysków tylko ja tak postrzegam to wszystko i drażni mnie fakt, że większość spotyka się z pannami żeby tylko ją zaliczyć.

skad masz te dane kurva, pytam skad? Zbynio wszystko generalizujesz... piszesz tak jak tobie wygodniej a nie zgodnie z prawda. Ty wiesz swoje, my swoje. Kazdy broni swoich racji i tyle. Jesli liczysz ze twoje zapedy moralzatorskie do czegos doprowadza to sie grubo mylisz.

dobra, koniec glupot... ide polazic po miescie i wyruchac kilka panienek

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

vimario
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

zrytą psychę to będziesz miał Ty ze swoją romantyczną wizją miłości i seksu tylko z miłości

nie zniżę się do Waszego poziomu !

ojcem dyrektorem też nie jestem a romantyk... też nie, po prostu mam swoje zasady i się ich trzymam.

btw: z tym ojcem dyrektoerm to dowaliłeś

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

ale jakie to sa zasady? Za kilka lat dojdziesz do wniosku ze zostaiesz starym kawalerem bo wszystkie kobiety juz nie sa dziewicami, sa nieczyste i nawiedzone przez diabla a wszystko dlatego ze uprawialy seks...

Znawca -

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie podniecasz sie tym,ze laska Cie za raczke chwyta,to faktycznie nie jestes romantykiem

kemesO
Analityk
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

dobre dobre, ale...miałeś iść ruchać

zielony

Ekspert -

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

zadzwonilem do kolezanek i zaraz wpadna, robimy orgie w akademiku

nie zniżę się do Waszego poziomu !

chcialbym zauwazyc ze ty nas obrazasz... powtornie generalizujesz i linczujesz nas jakbysmy co najmniej mordercami byli.

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-12 20:11:42

Znawca -

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

moja niunia juz wezwała przyjaciólki i nawet sasiadka przyjdzie...ojjjjjjjjjjjjjjj bedzie orgia stulecia

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

to typowe dla nas... nam tylko seks i ruchanie w glowie...

ciesz sie, miales racje... my nie myslimy o niczym innym. Ruchamy wszedzie i wszystko co sie rusza.

Znawca -

vimario
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

jesli tak to masz prze***ane,bo mało jaka laska spojrzy na Ciebie jak na potencjalnego samca
no to się grubo mylisz, bo są takie dziwczyny którym Miłość w głowie a seks jest tylko jej dopełnieniem.
współczuje Ci, że przebywasz w takim towarzystwie, które jest pozbawione takich ludzi o których mówię.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: To jest już koniec, czy jak? | Co mam robić ? Co byście zrobili ? | Jak myślicie ? | Uczucia wygasły... ?? | zgubiłam sie | Co mam robic????? | prosze o porade | Problem w związku | miłość na odległość - czy to możliwe??? | i co dalej | Jak sie zachowac na spotkaniu | Dlaczego dziewczyny jesteście taaakie su**ki ??? | Czy to ma sens?? | dziwne zachowanie | Sposób na dychę? (10) | czaicie sytuacje? :)) | Preskaler | young2 | hvdc | zajęta dziewczyna | dziewczyna w związku | dietetyk | Eurokody | squash | metro 2033 | transformers | akupresura | złoto | przestępczość | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.