FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41774 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

mając żonę,w dupie mam to w jakim towarzystwie przebywam
pukam z miłosci..i co takiś cwany,zatkało?

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2007-04-12 20:23:17

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

no to się grubo mylisz, bo są takie dziwczyny którym Miłość w głowie a seks jest tylko jej dopełnieniem.

po tym co piszesz wnioskuje jednak ze masz kompleksy na tym punkcie (seks, kobiety) a ta rzekoma twoja filozofia zyciowa jest tylko usprawiedliwieniem siebie przed samym soba oraz otaczajacymi cie ludzmi.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

a i jeszcze jedno,tacy ludzie o których mówisz nie są mi do szczescia potrzebni
piotr,nie dałes mi edytować

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2007-04-12 20:26:16

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

hm... rozwijajac ostatnia wypowiedz saymona dodam ze mnie tez a to dlatego ze:
-maja chore zasady
-sa nudni
-zero spontana
-moralizuja
-pouczaja
-czuja sie medrcami zyciowymi

a tak naprawde gowno o zyciu wiedza bo wszystko co przyjemne i ciekawe jest dla nich be.

wybacz szymusiu, masz buziaka w nagrode

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-12 20:29:39

Znawca -

vimario
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

wy macie swoje racje ja mam swoje, chciałem się podzielić nimi z wami i dowiedzieć się jak to wszystko postrzegacie, ale jak widać - mało tu normalnych ludzi.

Liar
Irish
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

"normalnych" eh znowu to niefortunne slowo...

W ogole nie wiem o co cale to halo... jedni lubia marolade inni ser (czy jakos tak...)

Nie mam ochoty nikogo bronic ale ktos inny moze uwazac ludzi ktorzy"
"-maja chore zasady
-sa nudni
-zero spontana
-moralizuja
-pouczaja
-czuja sie medrcami zyciowymi "

dla niektorych moga byc wlasnie inetesujacy...

Nie wiem jaki jest cel waszej klutni; chcecie zmienic czyjes poglady?

STONE UPON STONE
UPON FALLEN STONE

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

no i dowiedziałes sie jak to postrzegamy,na co ****a liczyłes,na oklaski? to nie przedszkole,ze wszyscy ci przytakuja
vimario próbuje nam na siłe udowodnić,ze my jesteśmy ble,a on jest ideałem czlowieka...

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2007-04-12 20:46:02

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

wypraszam sobie

czy kiedy powiedziales to co myslisz to wyzwalem cie od po***ow etc? To dosc burzliwa i kontrowersyjna wymiana zdan ale utrzymana w kulturze. Pewnie idealnym dla ciebie byloby, gdybysmy po twoich wypowiedziach powiedzieli tak, masz racje, swiat schodzi na kurvy i jestesmy z toba. Tak sie nie stalo i nie stanie sie nigdy bo nie mozesz moralizowac ludzi na sile. Istnieje miedzy naszymi pogladami ogromna przepasc. Jedyne co mozesz zrobic to zaakceptowac fakt, iz sa ludzie o innych pogladach. Nazywaja to tolerancja

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

tylko to jest tak, że coraz więcej osób postrzega to jak np Saymon, czy piotrus, jak ja, a juz naprawde nieliczni wierza w takie "swietosci" o jakich pisze vimario
wniosek nasuwa sie sam, chociaz kolega powinien sie cieszyc, tyle "niewiernych" czeka na nawrocenie

zielony

Ekspert -

hallucyon
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

a dymales juz czy to wbrew nauczaniu waszego guru (szefa radia czy lidera partii)???

ich guru siedzi znacznie wyzej

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: Po co ten dział?! | Nie kumam tej dziewczyny... | miłość to... | wzruszyłem się.... | Wychowanie | O tym trzeba pamietac | Miłośc | Miłość a nuda? | plis o poradę. | wciaz powracam do tego pierwszego jednego | miłość jest jak ....????? | czy milosc jest tylko jedna? | bo miłość czasem piękna jest %-) | Zdrobnienia - spieszczenia - hipokorystyki - czyli jak mówicie do drugiej połówki? | W życiu tylko kasa i sex... | Ignorować ja? | opowiadanie korepetycje | Prawiczek | wiersz erotyczny | sex rodzina | sex z mamuśką | rodzinna orgia | m jak milosc 1307 | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | mama sex opowiadania | iPhone 6s | edyta herbus | mara karpacz puck | m jak milosc1310 | pierwsza milosc 2519 | vood tvp pl m jak milosc | sex z kobieta po 50 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.