FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41786 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie mam nic przeciwko ludziom ktorzy sa wstrzemiezliwi czy tez przeciwnie - kurvia sie dzien w dzien oby tylko nie probowali za wszelka cene zmieniac swiata wg wlasnego dyktanda. Kazdy robi to co lubi...

zgadzam sie... co do zasad to ja zawsze cenilem i cenie ludzi ktorzy zgodnie z nimi zyja ale kiedy przesadzaja... wtedy troche inaczej to wyglada. Nikt tu na ciebie nie wyjezdza za twoje poglady vimario wiec sie nie bulwersuj. My tylko wyrazamy sposob w jaki my zapatrujemy sie na ta kwestie a ze jest nas wiecej, dominujemy... coz, to nie jest jakos sztucznie wymuszone. Takie zycie... mamy swoje powody fundamentujace nasze poglady.

ich guru siedzi znacznie wyzej
ja wierze w Boga a nie przeszkadza mi to w seksie dlatego napisalem tak a nie inaczej bo uwazam ze to po prostu naginanie spraw zwiazanych z wiara. Niedlugo zabronia jezdzic samochodami czy operowac ludzi bo tak sobie prawo boskie zinterpretuja.

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-12 20:55:20

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

amen

vimario
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Todosc burzliwa i kontrowersyjna wymiana zdan ale utrzymana w kulturze. Pewnie idealnym dla ciebie byloby, gdybysmy po twoich wypowiedziach powiedzieli tak, masz racje, swiat schodzi na kurvy i jestesmy z toba. Tak sie nie stalo i nie stanie sie nigdy bo nie mozesz moralizowac ludzi na sile. Istnieje miedzy naszymi pogladami ogromna przepasc. Jedyne co mozesz zrobic to zaakceptowac fakt, iz sa ludzie o innych pogladach. Nazywaja to tolerancja

wiem co to tolerancja i toleruje takie zachowanie ludzi. może tego nie było widać w moich wypowiedziach, ale toleruje, tylko po prostu jak patrze na zachowanie tych co postępują wbrew zasad jakie powinny dominować to przeraża mnie to wszystko i to jak może być za kilka lat.

przecież nie chcemy chyba, żeby świat stał się jednym wielkim burdelem, tylko podejrzewam, że większość z was chce mieć własne, szczęśliwe rodziny z którymi spędzili by resztę życia.

a fakty są faktami - rozumiem, że usprawiedliwiają się ci to postępują wbrew zasad, że chcą się wyszaleć za młodu itp, ale bez tego też można się obejść.

takie jest moje zdanie na te tematy i ja nie chciałem źle potraktować kogoś kto tak robi, w sposób dosadny chciałem podkreślić łamanie tych zasad, którymi każdy powinien żyć.

na razie tyle ode mnie, pozdrawiam i dziękuję za tą bużliwą dyskusje

Saymonn
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

przecież nie chcemy chyba, żeby świat stał się jednym wielkim burdelem, tylko podejrzewam, że większość z was chce mieć własne, szczęśliwe rodziny z którymi spędzili by resztę życia.

świat już jest jednym wielkim burdelem...mam swoja szczesliwa rodzine,mam synka w drodze,nie zgadzam sie z Twoimi poglądami,czyli to znaczy,ze jestem zdemoralizowanym człowiekiem?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

powiem tyle:

vimario - chłopak który w życiu chyba cyca nie macał, i nie wie co to znaczy być z kobietą, jeszcze nie raz sie wkurzysz jak CI laska zacznie odstawiać fochy, ja już mieszkałem z panną i powiem tyle, codziennie kłótnie ale jakoś narazie jesteśmy z sobą, wg mnie dużo racji ma VLAD że po ślubie zmienia się tylko tyle że laska jest żoną... i póki co do tego mi się nie śpieszy ...

tencza - niewiem czemu ale po jego wypowiedziach, jego obraz to dla mnie jakiś chłopak mający traumatyczne przeżycia w dzieciństwie, może wychował się w jakiejś "bramówie" no niewiem, zdecydowanie jest zbyt pewny siebie i chamski... próbuje się tu wybić na "dobrego" kumpla usidlonych userów....

ale coś nie widze żeby teraz pisał więc pewnie znowu dostał bana

co do autora
to wg mnie nie była zdrada to co zrobiła Twoja eks-laska, bo puściłeś śmiesznego focha jak kobieta....

po pierwsze żeby być SS (Słodki Skurviel) trzeba najpierw być CS (Czuły Skurviel)

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Znawca -

Dżizus
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

w temacie - wg mnie sprawa jest prosta - laska dała buziaka innemu kolesiowi, powinna zostać ukamieniowana
HOWGH!

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

dzizus w jakim disco jestes bramkarzem?

za takie glupie gadanie przejde sie i sam cie ukamienuje

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

ten cały vimario to jakis obsesyjny sexoholik...
koleś widzi wszędzie sex...
powiesz mu "ale ładna pogoda"...
a on odpowie "tak, cieszycie sie, ze jest ciepło, bo juz chcecie isc na podryw i zaliczać laski w krzakach"
gosciowi przydalaby sie jakas dobra dupa, zeby jego poziom napiecia sexualnego opadl nieco...
chłopie, oszczedz swojej matce pracy... pewnie masz zmazy nocne 3 razy w ciagu nocy i przescieradlo codziennie zmieniasz...
idź do lekarza...
BTW ten gosc nie jest zadnym romantykiem ani idealistą...
on sie doleczenia klinicznego nadaje

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Daer
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ej, zaraz, ale to ja jestem konserwatystą i romantykiem... Przynajmniej tak myślałem

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

wortal
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 01:18      [zgłoszenie naruszenia]

buhahhaha

najbardziej mnie rozwala tekst, że ją kochał juz po 5 msc.

Pierwsze 0,5-2 lat to zwykłe zauroczenie

potem można gdybać, że to miłość :)

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: jak zacząć znajomość? | Pogodzić Miłość z Przyjaźnią | Jak możecie doradźcie. | wygląd ma znaczenie...!? | Pytanie dotyczy się pań :D | wielki problem :( | zycie | spampost singli vol 42 by kleosia%) | łatwa? | On niższy od niej. | Warto spróbować? | trik :) | Jak ja mam to rozumieć??? | Jak ją zrozumieć. Co teraz? Jak postępować? | Czy wierzysz w jedyną miłość na całe życie? | Rocznica związku | hurtowa pomoc | idioci na syntholu | wesele nowa huta | max | najemnik | czesci t2 | czaszka z różą tatuaż co oznacza | alprazolam | etutor | smierć | nowa policyjna opowieść | gnije | showup film | fotel | sejm wielki | konstytucja 3 maja | Anna prus nago | rozbiory polski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.