FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 41600 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradziła Mnie K***A! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdradziła Mnie K***A!"   

hallucyon
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 01:32      [zgłoszenie naruszenia]

HOWGH!

******lisz
powinno byc:
hogwart

vimario
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

ten cały vimario to jakis obsesyjny sexoholik...
koleś widzi wszędzie sex...
powiesz mu "ale ładna pogoda"...
a on odpowie "tak, cieszycie sie, ze jest ciepło, bo juz chcecie isc na podryw i zaliczać laski w krzakach"
gosciowi przydalaby sie jakas dobra dupa, zeby jego poziom napiecia sexualnego opadl nieco...

idź do lekarza...
BTW ten gosc nie jest zadnym romantykiem ani idealistą...
on sie doleczenia klinicznego nadaje

to że miałeś poryte życie w młodzieńczym wieku to nie znaczy, że teraz możesz obrażać kogo chcesz i ustawiać ludzi wobec siebie.

dla mnie seks jest fizycznym aktem Miłości a nie latanie za babami jak Ty i zaliczanie coraz to innej.

już napisałem że nie zniże się do waszego a zwłaszcza Twojego poziomu a leczyć klinicznie to trzeba ale takich jak Ty !

dziękuję za uwage.

ediee
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 08:37      [zgłoszenie naruszenia]

taa.... tak sobie do wmawiaj ,nie potrafisz zaruchać i zwalasz na ideologie

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie seks jest fizycznym aktem Miłości a nie latanie za babami jak Ty i zaliczanie coraz to innej.
już napisałem że nie zniże się do waszego a zwłaszcza Twojego poziomu a leczyć klinicznie to trzeba ale takich jak Ty !

wiesz ilu ja znam takich pruderyjnych hipokrytow i hipokrytek ?

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2007-04-13 09:50:59

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

Saymonn
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym mu dał bana na tydzien to może mu temperament ostygnie,bo jakby nie patrzec koles jedzie na nas i to ostro...

VLAD.IV
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja najpierw myslalem, ze to prowokacja... ale koles za duzo tutaj pisze, zeby tak bylo...
gosc jest ewidentnie chory, bo wyciąga wnioski ze swoich przypuszczen na temat hipotez samodzielnie postawionych na temat naszych zachowań co powoduje, że sam sobie generuje jakies filmy w glowie...
albo jest takim co to duzo truje o wartosciach moralnych... a zrucha kazda malolate w kiblu po 15 minutach gadki...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

vimario smierdzi mi siedmioma kolorami "tenczy"

Serio stary, tu pisza ludzie w wiekszosci majacy stale dluzsze zwiazki. A to, ze mamy troche doswiadczenia w sprawach damsko meskich pozwala nam te zwiazki utrzymywac z wieksza lub mniejsza skutecznoscia.
Ja z moja kobieta jestem juz 5 lat i nie wyobrazam sobie zycia bez niej. Kocham ja i szanuje, ale zeby utrzymac przy sobie kobiete nie wystarczy jej kochac i szanowac. I przekonalem sie juz o tym kilka razy wiec dobrze wiem co mowie.
Ale wierz w co chcesz...powodzenia...odezwij sie jak juz bedziesz po dluzszym czasie w zwiazku i panna Cie pusci bokiem, a ty sie dowiesz przypadkiem. Ze zrozumieniem, jakiego nigdzie indziej nie znajdziesz, powitamy temat:
Ja ja tak kochalem i szanowalem i zrobilbym dla niej wszystko, a ona mnie zdradzila po x latach.

Zmieniony przez - RzEzNiKoZ w dniu 2007-04-13 14:16:57

wortal
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Do kolesia, który dziwi się, że ktoś "dorabia" ideologie do seksu.

dla mnie tez seks z osobą która sie kocha, to zupełnie inna bajka, niz np: z dziwka czy laską która poznało się 30 min wczesniej w "loooookalu na zabawie taneczniej"

Jak koles tego nie rozumiesz, to jesteś jeszcze niedojrzały, co zresztą widac po twojej krótkiej psychoalalizie w stylu "ruchac nie umiesz i ..."

No ale to forum, więc dzieci też mogą pisać

Jeżeli seks dla ciebie to tylko ruchy frykcyjne, to weź słonine, zrób dziurke i jazda, może nawet z nią zagadaj, może się odezwie. Aha i koniecznie mów do niej o jeeea suko, ju bicz!

Zmieniony przez - wortal w dniu 2007-04-13 18:52:44

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

Klose
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

eee dopiero sie teraz obudziłem w tym temacie. Do autora :
Głowa do góry, znajdziesz sobie inną lepszą
Ja tez dosyć niedawno skończyłem z dziewczyną z która byłem 16 miesięcy. Ponieważ,nie nadawała się do związku,olewała sprawe. A teraz widze,ze jest szczęśliwa sama i już ma innego praktycznie:)
A takie to sa poprostu puste laski nic nie znaczące i nie ma co się takimi przejmować,tzreba zapomnieć,cieszyć się życiem i szukać nowych przygód... nie ta to inna......

Pozdro

ewab
 Wysłana - 14 kwiecień 2007 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

A takie to sa poprostu puste laski nic nie znaczące i nie ma co się takimi przejmować,tzreba zapomnieć,cieszyć się życiem i szukać nowych przygód... nie ta to inna......

co prawda nie czytałam całego tematu...boże 42 strony

natomiast co do refleksji wysnutej przez Klose...bardzo trafna i jak widać z powodzeniem zastosowała ją dziewczyna autora, który o byle gówno się obraża, ucieka z dyskoteki zostawiając swoją lubą na pastwę napalonych DJ'ów.

Bóg dał - Bóg wziął...a kto daje i odbiera...!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 44 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdradziła Mnie K***A!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Warto przeczytać: Coś pozytywnego | Nie wiem co mam robić | Dziewczyna... | Czy postawić krok do przodu %-) | Ona ma chlopaka | Macie rację | Zostawić, próbować, co dalej? | Problemy, problemy... | Dupa rusz-czyli czym mysla mezczyzni. | milosne problemy | Jak to wkoncu jest lepiej? | I co ja mam zrobić? | Ona czy ja ? | Coś zanikło? | Wierzycie .. ? | Dobra kumpela i ON | matiz | raziel2 | mix 2012 | pop 2012 | koroniewska | mix pop | wierzbicka | kaczorowska | pioneer | bliżniaczki napieralskiego | Ile wyciskacie | ZDM WALCZĘ O ŻYCIE | osram | ciuchy od projektantow | Bak's Alkoholowe | Bak's Krupnik | Bak's-Krupnik | Bak s Krupnik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.