FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7754 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdradzony , nie wiem co zrobic.. ;((( 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Zdradzony , nie wiem co zrobic.. ;((("   

_Pytallski
 Wysłana - 11 październik 2009 01:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Opisze wam cala historie..
jakos 2.5roku temu poznalem dziewczyne.. , ogolnie zaczelismy krecic.. , mlody chlopak lat 16.. spodobala mi sie dziewczyna.. poaczatki spokojnie , jej poprzednie problemy z bylym chlopakiem.. (jej byly zle ja traktowal.. na prawde zle.. bil ja przezywal.. ona kochala go jej pierwszy powazny chlopak przezyla z nim swoj pierwszy raz.. za angarzowala sie powaznie byli razem 3 lata.. , pomoglem jej z tymi problemami.. pomagalem jej jak moglem.. zawsze wysluchalem.. , robilem co moge zeby czula sie dobrze.. , zaczelismy ze soba chodzic.. miala we mnie zawsze oparcie.. bylismy mlodzi i glupi jeszcze.. , wyjechala na wakacje zauroczyl ja jakis chlopak zostawila mnie. , ale spotkalismy sie dalej zakochalem sie w niej i wiedzialem ze to jest ta jedyna.. , ale ona przez krotki czas spotykala sie z innym i jednoczesnie ze mna.. , zostawila go po 4 miesiacach.. , wrocila do mnie przepraszala za to co sie stalo i w ogole.. wszystko co mialo miejsce.. , wszystkie spedzone razem chwile.. , z kazda sprawdz dzwonila do mnie.. spotykalismy sie co dziennie.. (nie musze dodawac ze sex byl miedzy nami rzecza naturalna) , ogladalismy razem filmy , robilem jej mile kolacje przy szampanie.. , wino kwiaty.. , bardzo czesto.. , minimum co miesiac.. prezenty pierscionek.. , kazda mozliwa okazja robilem co moge aby jej pokazac jak ja kocham.. a ona mnie.. , zarzekala sie ze chocby nie wie co sie stalo nie wroci do swojego bylego chlopaka(tego pierwszego powaznego) ze ja zle traktowal i ze to byla pomylka.. , wierzylem jej we wszystko.. nie mialem podstaw zeby jej nie wierzyc.. jej dobre kolezanki , moje z reszta tez czesto przychodzily razem z nia do mnie dobrze znaly nasza sytuacje.. , od zawsze wszedzie razem.. wszystkie spotkania.. impreze ze znajomymi.. piekna para.. zakochai.. czasem sie klocilismy jak to w kazdym zwiazku.. , ale zawsze bylo dobrze.. , nie moglem sie do niej nie odzywac.. , ani ona do mnie.. , moze max 1 dzien nie dlozej.. , pewnego razu jakos 3 mies temu poklocilismy sie troche.. , o jakas glupote.. , ja nie chialem ustapic i ona tez nie.. , pojechala do kolezanki na grilla.. , bylo tam , moich 2 bardzo dobrych kumpli.. , moja byla (wtedy) upila sie i zadzwonila do tego 1 powaznego swojego chlopaka.. zaczela z nim rozmawiac.. i pozniej po tym postanowila odswierzyc z nim kontakt , bylismy dalej pokloceni , wiedzialem o tym.. , postanowilem ja przeprosic za cala sytuacje ktora miala miejsce.. , nie mozna tu powiedziec o jakiejs winie.. , moze troche jej z tym bylym chlopakiem , ale to nic.. wiedzialem ze mnie kocha i nie zrobi nic glupiego.. spotkalem sie z nia i chcialem ja przeprosic za wszystko zeby bylo juz dobrze.. , nie chciala moich przeprosin.. , nie mogla jakos zobaczyc ze nagle bedzie spowrotem dobrze po kilku dniach nie odzywania sie.. , nic nie wyszlo z przeprosin.. , jedynie wieksze zale.. , jakis czas spotykalem sie ze swoimi kumplami.. , ona ze swoim bylym.. znajomi mowili mi wszystko ci wiedzieli.. , trwalo to przez 2 miesiace jej spotkania z bylym spacery.. wyjazdy do kina.. , jakies impresy.. , chciala do mnei wrocic.. , bylem w stanie jej wszystko wybaczyc.. , od dawna planowalismy razem wkacje zarezerwowany duzy apartament.. na 6 osob razem ze znajomymi.. , przed wyjazdem nie spotykalismy sie.. , powiedziala ze jak pojedziemy to tam sie wszystko wyjasni.. i wtedy bedzie dobrze.. , pojechalismy.. , caly wyjazd jak i cale te wakacje okazaly sie pieklem.. caly wyjazd byly do niej dzwonil.. oklamywala mnie ze to nie on.. , sprawdzilem jej telefon.. i to byla prawda.. , pare chwil na wyjezdzie bylo milych.. mialem nadzieje ze bedzie dobrze po powrocie chcielismy to odbudowac.. , ale wciaz cos miala do niego.. , bylem gotowy jej wybaczyc to wszystko i zapomniec o tym.. , powiedzialem jej to.. , jakos nam se ukladalo.. , przynajmniej takie mialem wrazenie.. a za moimi plecami spotykala sie z nim dalej.. wyjazdy , jakies spotkania .. o nieczym nie wiedzialem .. slepo zakochany..
nie dopuszczalem do siebie mysli ze ona mogla zrobic cos takiego.. , tak zarzekala sie ze nigdy nic do swojego bylego.. chocby nie wie co!.. , kolezanki kryly ja troche.. , az w koncu nie mogly wytrzymac.. tego napiecia.. , tej calej sytuacji miedzy ja.. a mna.. , widywalismy sie czesto.. i bylem oklamywany prosto w oczy.. , az w koncu pekly.. , dowiedzialem sie wielu rzeczy.. , miedzy innymi tego ze mnie z nim zdradzila.. przed wyjazdem na wakacje.. , po ktorych bylio juz tak dobrze.. , az do dzis..
kiedy dowiedzialem sie juz praktycznie wszystkeigo.. , dzien wczesniej powiedzialem ze to juz nie ma sensu.. , mowila ze kocha.. i nie wyobraza sobie zycie beze mnie.. blagala..(dzis rano) bo przyszla przepraszac.. , a po poludniu gdy uslyszala ze nie che sie zn ia widywac.. ze to nie ma sensu.. jej przeprosiny i blagania.. , poleciala do swojego bylego.. , nie moglem.. nie jestem w stanie zaufac uwierzyc.. , strach i bol.. niszczy mnie.. nie wiem co mam robic..

musialem gdzies to napisac.. , jestem mlody.. glupi.. , zbyt uczuciowy.. , tyle nocy nie przespanych.. , spraw ktore ciazyly.. upijalem sie by zapomanic.. teraz pisze pijany..

w duzym skrocie moja historia.

Chcialem Dobrze.. a wyszlo jak zwykle..

Malevin
 Wysłana - 11 październik 2009 01:23      [zgłoszenie naruszenia]

nie czytam
******* szmate, cokolwiek zrobila, nie daj jej wrocic, rzuc ja, zajmij sie czyms pozytecznym

Specjalista -

iLight
świetlisty
 Wysłana - 11 październik 2009 01:29     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

_Pytallski
 Wysłana - 11 październik 2009 01:32      [zgłoszenie naruszenia]

chyba z 20 osob (znajjomi) mowili mizebym dal sobie spokoj.. , ze stac mnie na lepsza.. , ze bylo jej za dobrze.. , za kazda dziewczyna mazy o tym aby jej chlopak robil jej kolacje jak w restauracji z szapmanem kwiatami,, badz winem przynajmkniej raz w miesiacu.. i pozwalal jej przychodzic do siebie z kolezankami.. , robilem co chciala.. , jej kolezanki mowilmy mi ze bylo jej za dobrze.. , ale nie wiem co zrobilem nie tak.. i ona nie chce mi tego powiedziec.. , ze zdrzdzila mnie.. , kurva.. mam ochote roz.pi.er.dol.ic wszystko do okola.. , wszystko co zrobilem u siebie w pokoju..(38m3) zrobilem z nią.. , caly wielki remont.. zrobilem dzieki niej.. , wszystko tak jak chciala.. zeby bylo jej milo.. i zeby jej sie podobalo.. , umeblowanie i wszystko.. , jej rzeczy.. ;((

co ja moglem zrobic nie tak.. ?

_Pytallski
 Wysłana - 11 październik 2009 01:33      [zgłoszenie naruszenia]

@iLight

jak chcesz mnie wkurviac to wypi.erd.alaj i nie udzielaj sie w tym temacie..
oczekuje jakis kompetentnych odpowiedzi.

nie szukam idioty ktory napisze "prowokacja"

diablo_bi
 Wysłana - 11 październik 2009 01:39      [zgłoszenie naruszenia]

qrwa mać wiecej tych j3banych kropek. Przeczytałem całość, ale czytałem chyba z 10min
po tym co Ci zrobiła to nie mów jej, że spotykanie nie ma sensu tylko powiedz jej że jest szmatą, albo rzuć 5zł po dobrym sexie i więcej się nie pokazuj (10zł da lepsze wrażenie , ale to już 4-pak). Nie będę pisał, że miesiąc i będzie wszystko ok, bo pewnie z trzy będą musiały być. Pozostaw po sobie jakiś mocny akcent i zerwij kontakt. Każda odpowiedź potem na jej smsa daje prostą odpowiedź, że jesteś Cipą. Taka moja rada, pod wpływem emocji wywołanym brakiem kawy a jeszcze wieloma rzeczami do zrobienia

Don't drive faster than your guardian angel can fly

noprayer
 Wysłana - 11 październik 2009 01:40      [zgłoszenie naruszenia]

"przezyla z nim swoj pierwszy raz.. za angarzowala sie powaznie byli razem 3 lata"

Przeczytałem do tego zdania, później na końcu szukałem tylko potwierdzenia, że to z nim Cie zdradziła. Laski takie są. Po prostu. Jeśli po długoletnim związku nie odczeka pare miesięcy w samotności to nie ma szans na zdrowe relacje z następnym. Bez znaczenia było to jaki dla niej byłeś dobry itp.

Pozostaje Ci się odciąć od niej całkowicie.

_Pytallski
 Wysłana - 11 październik 2009 02:01      [zgłoszenie naruszenia]

dzis sie od niej odciełem.. , i nie tylko.. , wszyscy nasi wspolni znajomi.. wiedzieli o tym.. , mowili mi.. ze chvjowo robi.. , nie wytrzymali.. juz tej calej sytuacji.. z nia i nim.. , nie mogli juz patrzec.. i kryc jej .. tez sie od niej odwrocili troche.. , rozumiem ich troche.. , ja tez bym kryl swojego kumpla jak cos.. , oni tez juz maja wyrobione zdanie na jej temat.. , ciezko mi bedzie sie pozbierac.. , cos nie zapowiada mi sie na sen tej nocy.. , jestem raczej uczuciowy.. i nie wiem czy po 3 miesiacach raczej zapomne.. , wydaje mi sie ze raczej duzo wiecej bede potrzebowal aby jakos wrocic. do jakiejs normy.. ;/

nawet nie potrafie opisac jak sie czuje..

(sory za te kropki)

Zmieniony przez - _Pytallski w dniu 2009-10-11 02:04:53

xpander
 Wysłana - 11 październik 2009 02:05      [zgłoszenie naruszenia]

Takiego.. tekstu.. sie.. nie.. da.. czytac...

Napisz.. to.. po.. ludzku.. to.. moze.. ktos.. sie.. poswieci.. i.. przeczyta....

_Pytallski
 Wysłana - 11 październik 2009 02:08      [zgłoszenie naruszenia]

po.. co.. go.. czytasz.. skoro.. sie.. nie.. da..? , jak nie wnosisz nic do tematu..
badz na tyle kulturalny i sie nie udzielaj.

xpander
 Wysłana - 11 październik 2009 02:11      [zgłoszenie naruszenia]

Otoz wlasnie nie przeczytalem.
Chcialbym, ale przez te kropki nie da sie przez ten tekst przebrnac.
Napisz to po ludzku, z uzyciem zasad poprawnej (w miare) pisowni, z akapitami, to dostaniesz wiecej rad.
Gwarantuje Ci, ze wiele osob zrezygnuje z przeczytania tego, jak zobaczy tekst napisany w ten sposob, a chyba zalezy Ci na radach i jakims pocieszeniu?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Zdradzony , nie wiem co zrobic.. ;(((

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: dluuuuugi i udany związek ^^ | Co zrobic zeby sie odpier..lila ? | ona mnie olewa | ona chyba mnie olewa | Gdzie poznać kobiete ? ? ? | ahh te dziewczyny | Brak gadki | Mój chłopak a rodzeństwo | Co w tej sytuacji zrobić? | prezenty ?! | pierwszy pocałunek.. | Bardzo duży problem | Dla doświadczonych 'związkowców' | Jak udowodnić miłość? | Czy takie rzeczy są możliwe? | Wiosenny spampost singli vol. 25 by Pitrekkk%-) | cien | buty do stania | bertone | dyspozycyjność w służbie | koszt budowy jednego rurociagu | kim kardashione | gimnazjalistki sex | gimnazjalistki sex wyszkow | gradowka | silverlight | ogame | hard | zenon z elei | poziom morza wzrośnie | ciekawostki o ue | ludobójstwo | spirytus cytryny | lepki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.