FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2225 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zdziwiony 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zdziwiony"   

suburbanKn
 Wysłana - 26 marzec 2008 23:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Po ostatniej lano-poniedziałkowej-imprezie spotkalo mnie cos bardzo dziwnego, cos z czym wczesniej nic wspolnego nie mialem.
Zaczne od poczatku, wchodzimy do lokalu stoimy w szatni, patrze a na schodach stoi istny aniol (ajk sie pozniej okazalo diabelek ;)). Dziewczyne znalem z widzenia, chodzila do tej samej szkoly, ale byla o rok starsza (21 lat). Poznac sie wczesniej nie mielismy okazji, zreszta takiej potrzeby tez nie widzialem.
Kumpel mimo masakrycznego tlumu zalatwil boks, a ze bylo nas malo i spotkalisy znajomych to wzielismy go "na pol". Los mi sprzyjal, wsrod nich ku mojemu zdziwieniu byla tez ona. Nie minelu pol godziny, po wymianach spojrzen, sztralow okiem etc i siedziala juz obok. Rozmowa szla gladziutko, widac ze na medycynie ludzie trzymia odpowiedni poziom. Pozniej taniec... rozmowa... namietny taniec... czule buzi buzi. Poszlo wrecz wzorowo. Na koniec aby miec jakis punkt zaczepienia, dala mi swoj numer. Jeszcze w czasie powrotu, dostalem od niej sczalke... i na tym koniec. Laska do dzisiaj sie nie odezwala, dzisiaj juz zaniepokojony wyslalem jej smsa. Jakiejkolwiek odpowiedzi brak.
Teraz sie tak zastanawiam kto kogo poderwal, moze tym razem to laska mnie? Zreszta to zawsze do nich nalezy wybor. Moze chciala sie tylko poprostu dobrze pobawic i koniec? Czy moze cos zepsulem ;> Sam nie wiem co o tym myslec.
Nie bede plakal, jezeli cisza nie zostanie przerwana, ale wydawalo mi sie ze byl to calkiem dobry poczatek znajomosci, szczegolnie ze dziewczyna 1st klasa, idealnie wpasowana w moje wymagania - piekna i nie glupia ( a to jest bardzo wazne).

zMar
 Wysłana - 27 marzec 2008 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

Poprostu zabawila sie Twoim kosztem
A Ty teraz myslisz za duzo hahaha
nie mysl o niej to suka wiec dla takich nie warto wczuwac sie
ciesz sie ze potegociles ja z deczka i juz wiesz jaka z niej *****ska cipeczka
PozdrooO

Zycie jedna wielka kurwa , wkolo same małe kurewki :-))

deberr
el gado
 Wysłana - 27 marzec 2008 02:11      [zgłoszenie naruszenia]

moze puszczala po imprezie strzalki znajomym, ktos ja zlapal i nie ma juz kasy na koncie

a tak na serio, to jak Ci az tak bardzo zalezy, to do niej zadzwon zapros na kawe, piwo, ruchanie, cokolwiek

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

Znawca -

Kisiol-Ent
 Wysłana - 27 marzec 2008 02:43      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie moze sprawdza czy c!pa jestes i boisz sie zadzwonic?;p

Specjalista -

deberr
el gado
 Wysłana - 27 marzec 2008 02:44      [zgłoszenie naruszenia]

w najgorszym przypadku za miesiac bedzie kolejny temat: zalamany jestem, co zrobic

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

Znawca -

bateryjka
 Wysłana - 27 marzec 2008 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie sie n.***.ła i straciła kontrole nad sobą i teraz jej głupio, dlatego sie nie odzywa.

Musisz sie z nią napić

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 27 marzec 2008 09:38      [zgłoszenie naruszenia]

Laska do dzisiaj sie nie odezwala, dzisiaj juz zaniepokojony wyslalem jej smsa. Jakiejkolwiek odpowiedzi brak.

Może wziął byś tak telefon w dłoń i za dzwonił do niej .
Dostałeś numer telefonu wiec warto było by zrobi z niego użytek.. poza tym na co liczysz, ze to ona pierwsza zadzwoni i powie CI.. przyjedź do mnie i wyrznij mnie najlepiej jak potrafisz.
Nie ma tak łatwo trzeba się troszkę wysilić
Jak wykonasz ten telefon i będzie Cię zbywać, to będziesz miał wszystko jak na talerzu, czyli byłeś tylko chłopcem do zabawy w ta imprezowa noc.
Do dzieła.

widac ze na medycynie ludzie trzymia odpowiedni poziom

chwalisz się czy zalisz.
Poziom może i 3maja, ale zaradnością jak widać nie grzesza.

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-03-27 09:38:58

.

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 27 marzec 2008 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

Laska do dzisiaj sie nie odezwala

wytrzeźwiała

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 27 marzec 2008 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

.

Ekspert -

wesu_666
 Wysłana - 27 marzec 2008 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

Glowa do gory, takie zachowanie sie rzadko ale niestety zdarza. Nie raz jak zdobylem nr telefonu sprobowalem zadzwonic to panna nie odbierala. Nie rob sobie glowy czy cos zle zrobiles bo na pewno nie w tym rzecz. Panna mogla sie tylko zabawic bo ma chlopaka albo sa jeszcze inne powody ktorych sie i tak nie dowiesz. Wiecej luzu :) Nie zrazaj sie takim glupim zachowaniem
Po prostu czasami tak bywa i juz

P.S. ale zeby sygnalki puszczac? ZADZWON nie pisz smsow

Zmieniony przez - wesu_666 w dniu 2008-03-27 10:25:33

Inteligentny wrażliwy człowiek o duszy klowna która przejmuje kontrolę wNajważniejszychChwilach

baksiu
 Wysłana - 27 marzec 2008 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

Daj spokoj, po prostu zapomniala ze juz kogos ma

[http://www.pajacyk.pl] <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zdziwiony

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: co zrobic? | Uwodzenie | Warto?? | Upominek na specyficzną okazję | I wyobrazcie sobie | Prezencik dla mojej miłosci ;P | Miłość z obowiazku czy bez? | Ta co się gapi.. | Obojętność | wszystko przez dziewczynę.... | Dziewczyna i Przyjaciółki... | Oskarżony | Ostatni etap podrywu? | instynkt rodzicielski? | Jak odbic kolesiowi kolezanke... | Przyjaźń a miłość - uczucie & rozsądek? | conana barbarzyńcy | gra gify level | gra level chore mocne 18 sadystyczne | Level spadochroniarz | Level gra | Level chamskie gify | MANIECZKI EKWADOR DJ MEETING 2004 | Level | abstynent | boxerki | chore dzieci | niepełnosprawne dzieci | przeklinanie | fotoradar | a wy jak tam gotowi na mecz | volvo s40 95 | grecy | isana hair krem matujacy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.