FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12749 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Zeitgeist 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zeitgeist"   

fazimodo
 Wysłana - 24 wrzesień 2007 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

Kazam - a na wyższym power-levelu Ra zmienia się w AmonRa ;) Gotta catch em' all!

Zdrowy rozsądek - występuje tak rzadko, że jest uważany za super moc.

Znawca -

kruchy5
 Wysłana - 24 wrzesień 2007 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego tez napisalem o potrzebie zachowania ostroznosci komus, kto wydawal sie nowo poznana prawda zachwycony.
Dokładnie.
Wydajesz sie propagowac racjonalny swiatopoglad, a zachowujesz sie jak slepy wyznawca.
Tak sobie myslę ,że jest niesamowicie wielu "ślepych wyznawców racjonalnego światopoglądu".I w sumie chodzi o to żeby wyznawcy cały czas byli przekonani że jedynie słuszny jest "racjonalny" światopogląd i właśnie oni są jego reprezentantami.A potem wystarczy umieścić się w miejscu gdzie dekretuje się co jest "racjonalne" a co nie i tadam tadam piramidka społeczna gotowa.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 24 wrzesień 2007 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

słaba jakość filmu

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

highway
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 03:36      [zgłoszenie naruszenia]

Fakt jest taki, że media manipulują ludźmi. Wiesz to co chcą żebys wiedzial. Można by rzec że tworzy sie pewnego rodzaju Matrix. Napewno w USA bardziej go przypomina.
A odnośnie tej trzeciej cześci fil;mu, to właściwie Świat do takiego czegoś dąży; chipy,centralne rządy,******ły jakies. to jest chore. jacys maniacy bedą mną sterować, kontrolowac i egzekfowac kazdy ruch. Właściwie już dzisiaj doświadczamy zalążka tego ****nego planu.
PS. Nie glosujcie na PIS!!! Peace

;o

Voo de Mar
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

Fajnie się ogląda ten film. "Prawdy" w nim zawarte mało mnie obchodzą. To czy Jezys istniał czy też nie oraz to czy Amerykanie sobie sami wysadzili WTC czy też z pomocą Bin Ladena mnie interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg. Natomiast co do chipów, to co ma być to będzie i nikt nic na to nie poradzi. System kontroli już jest stosowany poprzez telefonię komórkową i Internet, chipy wydają się tylko kolejnym, naturalnym krokiem w procesie globalizacji świata.

Zmieniony przez - Voo de Mar w dniu 2007-09-25 14:18:10

People say believe half of what you see
and none of what you hear
[Bądźmy czujni!;]

kruchy5
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

chipy wydają się tylko kolejnym, naturalnym krokiem w procesie globalizacji świata. -kolejnym zgoda ale absolutnie nie naturalnym.

Zmieniony przez - kruchy5 w dniu 2007-09-25 15:38:39

Specjalista -

Voo de Mar
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

^ Racja, słowo "naturalny" nie jest najlepsze w tym kontekście.

People say believe half of what you see
and none of what you hear
[Bądźmy czujni!;]

kruchy5
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanawiam sie jak by mozna było się od takiego chipa wykrecić.Chyba tylko odmowa założenia ze względów religijnych wchodzi w grę.A że w Biblii stosowne ustępy mozna znaleźć może mnie jako katolikowi uda sie jakoś z tego kolczykowania wywinąć...

Specjalista -

fazimodo
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Chipy, ****, czego tu się bać? Przecież i tak one będą działąć jak karta bankomatowa - będą tylko skanowane, a zdalne wyłączanie to bajka. No chyba, że będziemy chodzić z anteną wystającą z ręki, albo z otwartą raną coby bluetooth działał.
Co innego jeśli pozwolono by na zdalny dostęp do chipu w jakimkolwiek celu; ale wątpie, aby pomysłodawcy samego chipowania byli na tyle głupi; wtedy to by był problem, nie dlatego, że ktoś ci z władzy odłączy zdalnie chipa, ale że zdalnie cie okradnie, zmieni twoje dane personalne czy zrobi inny burdel.
Więc jak pisałem wyżej, chipowanie, czemu nie jeśli to ma być tylko ułatwienie do przenoszenia danych, które są zapisane w innym miejscu(ewentualnie wrzucenie stałych danych tj. imie, nazwisko, bez możliwości dostępu do chipa).

Zdrowy rozsądek - występuje tak rzadko, że jest uważany za super moc.

Znawca -

kruchy5
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

ale wątpie, aby pomysłodawcy samego chipowania byli na tyle głupi; a ja wątpię czy pomysłodawcy byliby na tyle głupi żeby wypuścić z ręki tak wspaniały mechanizm totalnej kontroli nad obywatelami.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zeitgeist

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: sema pe [?] | Socjofobia ? | JP II dlaczego nie reagował? | Gay's Brain vs. Hetero Reality | Psychiatria i farmakologia - ciekawe, choć smutne :( | Boga nie ma! Przynajmniej to łatwiej udowodnić... | no ale co zrobić z tą karmą;P | Czy ktoś wie co oznacza owa sentencja? - PILNE | rastafarianizm a sprawa polska... | psychoterapia (magiczna) różdżka by wyczarować szczęście? | "Motylki" :/ | wasze dziwne sny..? | Pastafarianizm - Latający Potwór Spaghetti | Większość- kiedy ma rację? | antysemityzm w społeczeństwie | Paradox prawdy. | Londi | młot na czarownice | astrologia | Julia Volkowa | doA,adowanie heyah | przyA,apany | roksa nagrywa | enginego | betfair | magda wójcik | piosenki do tańczenia | fluoxetin | kemesO | Biting Elbows | won na mróz | twoje uczucia sa najwa | southland | Olivia28 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.