FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12775 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Zeitgeist 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zeitgeist"   

Mr.Meff
 Wysłana - 19 grudzień 2007 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Na istnienie Boga nie moze byc dowodu, wtedy wierzyc byloby zbyt prosto...

A co do obrazka: to nie powinna byc podobizna Jezusa ale co drugiego ksiedza...

Zmieniony przez - Mr.Meff w dniu 2007-12-19 22:31:51

"It ain't about how hard you hit, it's about how hard you can get hit and keep moving forward." Rocky Balboa
"Stand Your Ground And Fight" Green Street Hooligans

SilverBoy
 Wysłana - 19 grudzień 2007 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

pampers mysle ze bog ci kazal zrobic taki nick zebys wiedzial po co zyjesz transwestyto

-cortez-
 Wysłana - 20 grudzień 2007 08:22      [zgłoszenie naruszenia]

Kruchy wiesz co powiem Ci tak na prawdę wszystko jest kwestią znaków i odczuć umownych , kiedyś kobieta musiała kopulować z mężczyzną czy tego chciała czy nie bo takie były przyjęte zasady i nie miała prawa sie sprzeciwiać chociaż było to w wbrew jej woli , natomiast dobro i zło to tez coś umownego co powstało w drodze rozwoju umysłu są zarówno kościoły jak i sekty i ludzie wybierają coś co uważają za dobre dla siebie, dobro jest pojęciem względnym tak jak i zło dlatego hierarchia ustanowiona przez ludzi jest tak szeroka szczerze mówiąc jest to hierarchia ustanowiona przez większość która ma władze. Odnośnie mojego dziwacznego bełkotu to wystarczy iść do kościoła i zobaczyć jak ludzie czczą to miejsce ale chodzą tam dla zachowania czystości sumienia bo tak zostało zakodowane w ich mózgach mimo ze gadają zamiast słuchać bawią sie komórkami czasem nawet przeklinają pomijając już rzucie gumy większą wagę przywiązują do tego żeby ładnie sie prezentować w niedziele niż do tego co ksiądz mówi, posłucha jednym uchem i pójdzie do domu, ale był nikt mu nie zarzuci ze nie był w kościele. Natomiast nie chodzić do kościoła i żyć z czystym sumieniem jest o wiele trudniej, a dlaczego bo ta głupota została zakorzeniona w naszych mózgach "na amen". Chamstwa wobec księży ani troche sie nie wstydze bo każdy widzi jak jest jak robią kase na religii otrzymują datki ,które zamiast zainwestować w kościół czy jakieś inne "dobra społeczne"np.biedne dzieciaki inwestuja w wygody typu dobry samochód na który nie stać przeciętnego zjadacza chleba kupują kozackie sprzęty na kwadrat żeby dobrze im sie żyło no i "promują" homoseksualizm ,który w religii jakoś nie ma zbytnio miejsca. Widzieliście żeby Jezus bujał sie merolem albo pchał z apostołami bo ja nie choć zostałem wychowany w katolickiej rodzinie no chyba ze i w religii jest jakaś moda . Ludzie zawsze przejawiali strach do Bogów wiec był to jedyny trick aby zapanować nad tępą hołotą bo taka byłą ludność w owych czasach. Ludzie kiedyś nie mieli wyboru albo wierzysz i jesteś posłuszny albo giniesz i to wcale nie z ręki boga (to była instalacja polityki religijnej).W tym sztucznie wykreowanym świecie Bożym orientowali sie tylko prekursorzy następne pokolenie zostało w nim już wychowane i tak aż do dziś zostało to głęboko zakorzenione w naszych mózgach. Ciężko jest to przełamać gdy Twoje zachowania kierowane są według życia Bożego a Twój móżg mówi co innego. Era Jezusa też kiedyś minie czas idzie do przodu ludzie zaczynają myśleć pewnie przyjdzie ktoś nowy. Spójrz na to w taki sposób to co kiedyś nazywano magią dziś jest zwykłą iluzją gdyby w czasach Jezusa zobaczyli Coperfielda być może dzisiaj nosiłbyś jego symbol na szyji zamiast krzyżyka. Szerze powiedziawszy może i była taka osoba jak Jezus lecz był to zwykły człowiek którego ktoś mocno pokolorował plotki w tamtych czasach były jak dzisiejszy internet. Inteligencja tamtych ludzi pozostawiała wiele do zyczenia niestety jest tak do dziś lecz Bóg osoba nadrzędna długo jeszcze pozostanie na topie bo ludzie muszą według czegoś żyć aby nie ogłupieć muszą według czegoś wychowywać dzieciaki potrzebny jest im idol który nie bedzie sprzeczny z ich zachowaniami chodzi mi tu o to aby czuli sie bezpiecznie<--to również wyraz umowny. Człowiek ,który za dużo może nie wie co ma ze sobą zrobić gdyby nie było pieniedzy kazdy uważałby że mu sie wszystko nalezy wszystko sprowadza się do tego że powstałby *****ski chaos. Populacja ludzka jest za głupia i nie może mieć samowolki są tylko takie rodzynki tzw. geniusze i to dzięki nim "ziemia sie kręci". Reasumując ludzie opieraja sie na jednej wielkiej umowie aby swiat nie stanął w miejscu.

Silver leszczu tu sie przeprowadziłeś i nie wklejaj textów innych jak nie masz nic do powiedzenia
a do tego odciecia od wiary to ten film tylko utwierdził mnie w moich przekonaniach ale wigilie lubie

Zmieniony przez - -cortez- w dniu 2007-12-20 08:22:36

Zmieniony przez - -cortez- w dniu 2007-12-20 08:41:24

Pampers88
 Wysłana - 20 grudzień 2007 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ach Sliver jesteś prawdziwym hardcorowcem, zupełnie jak twoja mama

Kasują nam posty, usuwają tematy. Używają siły, bo wiedzą, że MAMY RACJĘ!

toxOo
 Wysłana - 21 grudzień 2007 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

haha ,imo film godny uwagi

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 21 grudzień 2007 02:57      [zgłoszenie naruszenia]

SilverBoy, będziesz się spowiadał z wyzywania Pampersa i używania do tego imienia Pana?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

kruchy5
 Wysłana - 21 grudzień 2007 08:51      [zgłoszenie naruszenia]

OloKK ty to jak czegoś nie obsikasz to chyba nie możesz wytrzymać.

Czytam sobie ten wątek i mam taka ogólną refleksję.
Choćby grzmiało i pierdziało,choćby zastępy uczonych i filozofów podejmowały tytaniczne wysiłki tzw.:"spiskowe teorie dziejów" zawsze jak gazy bagienne wypłyną na wierzch ogólnoludzkiego bajora "opinii publicznej".Filmy typu "Zeitgeist" są tego najlepszym dowodem.
Sęk w tym ,że często ludzie krytykują u innych swoje własne wady.I osoba kpiąca np.: ze spisków żydów masonów i cyklistów może z całym przekonaniem opowiadać o niecnych knowaniach Kościoła Katolickiego,Opus Dei i międzynarodowych korporacji( że o UFO już nie wspomnę).

Specjalista -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 21 grudzień 2007 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Czytałeś w ogóle co on napisał?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

user911
 Wysłana - 21 grudzień 2007 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem katolikiem, niepraktykującym jak każdy z nas, ale po oglądnieciu tego filmu zatanawiam się czy chrześcijańska religia to naprprawde nie plagiat religi egipskiej... Jak to prawda, to byłaby to największa maniupulacja w historii świata. p.s film stworzyli ateiści.. więc 1/4 zawarta tam faktów to fałszywki.

TOnick
 Wysłana - 23 grudzień 2007 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

Obejrzałem całość i mam bardzo mieszane odczucia.Film jest bardzo subiektywny,a czasami nawet przepełniony bełkotem. Na takiej zasadzie można udowodnić istnienie UFO , to że światem rządzą masoni, albo że Kaczyńscy stworzyli układ słoneczny, bo przecież cały czas o nim mówią.
Jedyne pozytywne przesłanie tej produkcji jest takie, że niewątpliwie zmusza do myślenia. Zgadzam się w 100%, że w tej chwili potężnym narzędziem jest telewizja. Doskonale nadaje się do wlewania w ludzie umysły dowolnych treści. Ludzie niestety w dzisiejszych czasach nie myślą , i wszystko co wypowiadają pseudoeksperci przyjmują jako prawdy objawione. Smutne, ale prawdziwe...
Co do chipów - zaciekawiło mnie to -na pewno mogłoby to być narzędzie do manipulacji ludźmi. A co przyniesie przyszłość? zobaczymy?
Światowy rząd ? - pozostawie bez komentarza...

to jest miejsce na Twoją reklamę

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zeitgeist

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: Spowiedź .... | czy altruizm jest egoizmem ? | Sens miłosci???? | Filozofia dnia codziennego... | Skad HIV ?? | Śmierć a filozofia + wy | Zagadki logiczne | Pytanie - PAKT z diabłem??? | wyklęci z piekieł | Czy On by sie ujawnil ? | Wy, państwo i filozofia ;) | nasi przodkowie? | Piekło, Niebo, Czyściec.... | filozofia walki ? | Kodeks Galaktyczny | Filozofowie | Torbiel zastounowa | Tabu | ksw 41 | podoba mi się chłopak | ukraińcy | botoks | Jakie prezenty otrzymaliscie | sharp aquos nie reaguje na pilota | kupno prezerwatywy | sex mamuska z synem | zdrada opowiadanie | krzysiek | ni asfaltu | durnowate obrazki | dowcipy o murzynach | nago zdjecia | mariola | sex wyszkow | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.