FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3685 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Zel Durex 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zel Durex"   

kicia87
 Wysłana - 9 sierpień 2006 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Gacu czemu już nie skorzystasz?
tych żeli rozgrzewających i z mentolem to bym się obawiała, jakies pieczenie itd...
ale ten klasyczny żel to jak znalazł do seksu analnego, czy dla pań cierpiących na suchość pochwy

bienias
 Wysłana - 9 sierpień 2006 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

żel mam zamiar spróbowac ale używam gumek Durex Tingle z tej serii z dreszczykiem niby emocji :> i wg mnie są good ... czuć różnice w trakcie lekkie szczypanie daje fajny nawet efekt ... ciekawe jak z tym żelem bedzie ...

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

kicia87
 Wysłana - 9 sierpień 2006 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

bienias, a to szczypanie czujesz ty czy twoja laska?
bo ja tam bym nei chciała żadnego szczypania

Zmieniony przez - kicia87 w dniu 2006-08-09 20:43:20

bienias
 Wysłana - 9 sierpień 2006 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Moja panna ceni sobie bo nie czuć zapachu latexu noi wkręca mi że miała najlepszy orgazm przy tych gumkach choć pewnie to nie ich sprawka ( tylko moja )ale chce pozostać im wierna :> ... nie wiem czy Ona coś czuje ale ja w trakcie jak juz napisałem lekkie podszczypywanie czuje i czasem fajnym mentolem zajeżdza ... ogólnie używaliśmy juz chyba wszystkiego jakis belgijskich niemieckich dosłownie wszystkich ... i wydaje się nam że te przemawiają do nas najbardziej ... a i ostatnio spróbowalismy Durex Avanti czyli tych z poliuretynu supercienkich ... są świetne ale przy naszej częstotliwości nieekonomiczne :D ... a w żel już sie zaopatrzyłem niebawem zdam relacje

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

Gacu116
 Wysłana - 9 sierpień 2006 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

ja juz nieskorzystam bo niedość ze część tej substancji sie na samym początku mego ogiera znalazła i zdeczka podgrzało mi pewne części ciała co niebyło komfortowe ,i potem niechciałem sie zbliżac ustami do dziewczęcego krocza bo sie brzydziłem wole naturalne poślizgi i zadnych podszczypywaczy:D ale dodam ze to niebył wyrób durexa sam niewiem coto było

xaero16
 Wysłana - 9 sierpień 2006 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

gacu mocny
sam niewiem coto było

oby nie kujawski :D

hit'em up

CZB
 Wysłana - 10 sierpień 2006 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

Lawke mam ale mi chodzilo o dluzsze zabawy, luzny klimacik, wiesz ze ci nikt nie wpadnie

A co do zeli to ten rozgrzewajacy jest chyba po to zeby ci pala stanela a ten chlodzacy wyprobuje

Gacu116
 Wysłana - 10 sierpień 2006 16:28       [zgłoszenie naruszenia]

xaero niewiem coto było bo to laski ekwipunek był

Zmieniony przez - Gacu116 w dniu 2006-08-10 16:28:12

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zel Durex

Strony: 1 2

Warto przeczytać: anal ?:P | "Kobiety są narkomanami słowa." | źle dobrane tabletki? | chyba stulejka | wirtualny seks | Jajniki | Problem !!!!!!!!!!! | Wrażenie na rodzicach | Bardzo prosze o pomoc | Stulejka?! | sex 14-latek:) | test ciążowy | złap mnie za tyłek | Prosze o jakis film:P | Dziwny pierwszy raz a moze to nie bylo jeszcze to??? | Ponawiam prośbę - był tu taki temat... | sonia | kaim ewa | kurtka skórzana | komedia | jak stiunigować pokój | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.