FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3565 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Zezwolenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zezwolenie"   

BAR_tek
 Wysłana - 31 grudzień 2004 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

To jak to jest ze sluzbami mudnurowymi chodzi mi o policje.Czy policjant ma swoja bron ostra 24h czy tylko w czasie pracy a potem musi ja zostawic gdzies tam?

Twoje zycie i Twoj wybor!

zywezloto
 Wysłana - 31 grudzień 2004 09:07      [zgłoszenie naruszenia]

policjant ma swoja bron sluzbowa. generalnie w przepisach jest napisane tak, ze w luzbie stalej policjant powinien zabeirac ze soba bron, a jezeli tego nie chce to powinien napisac notatke i zostawiac ja w pracy. zeby policjant zabieral bron do domu to musi miec do tego warunki. jesli nie ma np. gdzie jej przechowywac (bo nie mozna, przynajmniej teoretycznie, trzymac broni w szafie ) to nie powinien jej zabierac. w praktyce wyglada to tak, ze w op (przynjamniej w moim wojewodztwie) jest nacisk na to, zeby raczej zabierac bron do domu, natomiast na komisariatach komendanci na ogol zle patrza na tych co chca ja zabieraci jest nacisk na to, zeby ja zostawiac na komisariacie (czasem biora tam bron do domu chlopaki z co niektorych wydzialow).
jesli chodzi o bron palna i zezwolenie na nia, to ja naprawde nie zawracalbym sobie tym glowy i dal spokoj. czasem policjanci kiedy uzyja broni zgodnie z przepisami to maja problemy, wiec uwierz mi ze uzycie broni przez Ciebie w jakiejkolwiek sytuacji, to jest 30% szans na to, ze wyjdziesz z tego bez szwanku. na ogol jest tak, ze bedziesz mial prokuratora na glowie itd. i bardzo dobrze naucz sie przypadkow z jakich bedziesz jej mogluzyc, bo potem zaczyna sie gra slow. jedno slowo przekrecisz i zaczynaja sie wielkie problemy, uwierz mi!!!!

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!! :-)

BAR_tek
 Wysłana - 31 grudzień 2004 11:30       [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki wielkie no i SOG

Twoje zycie i Twoj wybor!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zezwolenie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Straz Miejska/ wojsko | Jaki wg. was najlepszy kamuflaż na polskie lasy? | Olsztyn i okolice | Licencja 1stopnia egzamin Łódz | liceum-matura-> wojsko | Czym się najlepiej bronić? | ptanie? | Razem ćwiczymy A6W - start 18 kwietnia !! | Co ćwiczyć?? | Style walkii- jakie polecacie :) | pomcy!!! | Marynarka | 6bdsz/kawaleria powietrzna | brak potwierdzenia stawienia się do rejestracji przedpoborowych | WSO 2010 | zdrowie | sunrise | sunrise warto | wilczyca87 | ogrzewanie na podczerwień | ogrzewanie elektryczne | Wyższa Szkołą Ubezpieczeń w Krakowie | seks w obecności kota | afrodyzjaki | kluseczka1985 | bulldog | tatralandia | mama tesciowa | dwa kierunki | irka z plebani | dr Vitamin | kaskada | wydzielina z nosa po dopalaczach | Banda byka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.