FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3602 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Zezwolenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zezwolenie"   

BAR_tek
 Wysłana - 23 grudzień 2004 22:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.Chcialbym sie dowiedziec odnosnie zezwolenia na bron gazowa.Mam skonczone 18 lat.Jakie warunki musze spelnic zeby muc zdobry to zezwolenie?I ile kosztuje taka przyjemnosc?.
Jak pewnie wiecie sa dwa rodzaje broni gazowej.Jaka jest miedzy nimi roznica? I czy bron gazowa bez zezwolenia jest naprawde skuteczna czu praktycznie to samo co zwykly gaz.Bo czytalem na stronie ze strzal z takiej broni to zwykla chmura gazowa.Co o tym sadzicie?

Zmieniony przez - BAR_tek w dniu 2004-12-23 22:35:58

Twoje zycie i Twoj wybor!

booe
biały miś
 Wysłana - 24 grudzień 2004 03:17      [zgłoszenie naruszenia]

a na co ci pozwolenie?

Znawca -

BAR_tek
 Wysłana - 24 grudzień 2004 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

haha no wiem oco chodzi.Moglbym miec nawet ostra bez problemu ale w razie jakiegos przypalu czy cos to glupio by bylo za taka bzdurna rzecz poplynac.A tak to wszystko legal i zero stresu

o_0
 Wysłana - 24 grudzień 2004 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

hehe pogadamy o stresie jak bedziesz chcial zalatwiac

BAR_tek
 Wysłana - 24 grudzień 2004 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Odpowie mi ktos sensownie na moje pytanie?

booe
biały miś
 Wysłana - 24 grudzień 2004 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

podanie, uzasadniony powód (najlepiej poparty jakimś papierkiem) i znajomosci jezeli chcesz żeby w tym wieku pomyslenie rozpatrzyli twoje podanie.
mówie że bez sensu robienie tego pozwolenia, bo teraz jest możliwy zakup broni hukowej bez pozwolenia. sa pistowety hukowe na naboje np. 9mm które niczym praktycznie nie róznią sie od gazówek.

Znawca -

BAR_tek
 Wysłana - 24 grudzień 2004 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz mi przyblizyc mniej wiecej dzialanie takiego gana.Bo patrze na bron.pl i fajnego gloka kupie juz za 200 tylko czy to jest naprawde skuteczne?

booe
biały miś
 Wysłana - 24 grudzień 2004 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

ten fajny glosk to przypuszczam ten który ma w sobie miotacz gazu albo jest ładowany od tyłu nabojami 6mm (sugieruje sie ceną).
ceny tych fajnych 9mm zaczynaja sie od 500zł zaleznie od modelu. na militariach ich nie ma z tego co wiem

Znawca -

zywezloto
 Wysłana - 26 grudzień 2004 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

nigdy sie tym nie interesowalem, bo mam swoja 9, sluzbowa, ale zawsze mi sie wydawalo, ze pozwolenie mozna otrzymac od 21 roku zycia.

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!! :-)

mientkszy
 Wysłana - 30 grudzień 2004 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

myślę że to nie najlepszy pomysł. jak masz zamiar to wyciągnąć w jakiejś sytuacji to powinieneś się posługiwać ostrą bo jak "źle trafisz "to może być krucho. lepiej nie mieć wcale żeby nie drażnić

booe
biały miś
 Wysłana - 30 grudzień 2004 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

zależy jakie ma sie sytuacje

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zezwolenie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: amunicja gumowa | Jednostki paramilitarne | Może komuś sie przyda!:) | Łuk bloczkowy | Smiglowiec bojowy Mi 24 | Do wojska ? | Strzelec | Broń magnetyczna | Radziecka superbomba | Sklepy z bronia palna | wojsko a wzrok | rejestracja | SFD FIGHT CLUB | f-22 is the best! | Testy psychologiczne multiselekt | Szkoła oficerska | fedor emelianenko | paradygmat | kurkuma | jakie cycki lubia faceci | pułapkę przyjaciela | polo 9n2 | słabe libido | motivation music | tussipect | crossroad | chicago | połknęła spermę | die hard | hormon wzrostu | All Bandits Chwała Bohaterom | komorowski | niquitin | palenie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.