FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4822 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zgłoszenie na policję przez nieletniego 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zgłoszenie na policję przez nieletniego"   

yuppi
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 19:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dziś napadnięto mnie (już nie pierwszy raz, kilka osób prześladuje mnie za inne barwy klubowe). Mam 17 lat i chcę to zgłosić na policję, jednakże nie chcę o tym mówić rodzicom, żeby sie nie denerwowali. Mają już dość własnych problemów. Czy nieletni może zgłosić pobicie na policję bez rodzica?

Merlin666
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 21:22     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Lancknecht
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 21:32     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

yuppi
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

Powiem wam jak to było. Od dziecka mieszkałem w Gdańsku, wychowano tam mnie w miłości do tamtejszego klubu piłkarskiego. 3 lata temu moja rodzina musiała sie przeprowadzić z powodu długów do mniejszego mieszkania w Gdyni, gdzie mieszkają fani Arki. Nie jestem atencyjny, więc tylko kilka osób wiedziało, że nie jestem za tym klubem co "trzeba". W zimie chodziłem na lodowisko, dobrze mi to wychodziło, więc wychodziłem codziennie. Pewnego dnia spotkałem tam kumpla z gimbazy, którego - dla śmiechu - popchnąłem. Wtedy on krzyknął do mnie "Lechista ***any". Chwilę później jeden koleś spytał się mnie "Jesteś Lechistą?". A ja honorowo odpowiedziałem że tak. Następnego dnia na lodowsku podeszło do mnie 5 koksów i kazało wychodzić. Dostałem 2 buły na mordę i kazali mi więcej tam nie przychodzić. Pomyślałem, że nie chcę mieć obitej mordy znów więc, pomyślałem, że to luty, więc dużo jeżdżenia nie traciłem - raptem miesiąc. W wakacje raz spotkałem jednego z tych kolesi, ale byłem na rowerze więc mu s*******iłem. Lecz dziś wracam z mojej szkoły, stoję na przejściu dla pieszych i nagle słyszę "siema", obracam się i następne co pamiętam to że leżę na chodniku. Był to najbardziej atencyjny z tych koksów, miał 3 kumpli w samochodzie, gotowych poprawić po nim w razie niepowodzenia. Wstałem i popatrzyłem się i jakby nigdy nic, poszedłem do domu. I tutaj nasuwa się moje pytanie. Nie chcę być pod stałym stresem. Znam jego imię i nazwisko, ale boję się że jeśli pójdę na policję, to będzie ze mną krucho.

Merlin666
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 21:45     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety kolego jezeli sie unosisz honorem i deklarujesz barwy klubowe to sie ponosi konsekwencje.

W tym momencie o ile mozna cos poradzic, to przy nastepnej okazji wyjasnic nowym kolegom ze dales sobie spokoj z kibicowaniem, ew. ze z racji zmiany miejsca zamieszkania od tego czasu kibicujesz Arce (w Krakowie np. zmiana z Wisly na Cracovie to dosc powszechna praktyka, przynajmniej od czasow jak Cracovia awansowala a przy okazji paru lebkow z Cracovii dostalo wyroki za zabojstwa- to wiadomo teraz kazdy gimnazjalista za szczyt marzen uwaza bycie hoolsem-morderca)

Pojscie na policje to najgorsza opcja w tym momencie- trudno mi sobie wyobrazic wiekszy przypal niz goscia ktory najpierw deklaruje barwy, dostaje za to w pape, a potem leci na przyslowiowe "psy". Wtedy dopiero sie zacznie jazda- nie dosc ze nie nasz to jeszcze konfident. Chyba gorzej to tylko jakbys zgwalcil 12-latke.

[http://www.campaignforliberty.com/]

Mrufkojat
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

Kuhwa, co za idiotą trzeba być, żeby w 4 chłopa podjechać samochodem żeby pobić nastolatka za to, że jest za innym klubem, powinno się ich skazać na komorę gazową.

zuoooo
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 22:14     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

adinos
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Albo wez jakis kolegow i nastukajcie mu czy cos. No nie wiem, nie wiem. Troche w czarnej dupie jestes bo i tak zle i tak niedobrze

jaja sobie robisz?

- pojdziesz na policje, to znów cie dojadą
- twoi koledzy im do.***ia, to pojdzie odwet

dla wlasnego zdrowia porzuć barwy arki

[http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=31085]

cooltras
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie ocenię sprawy a tylko odpowiem na pytanie,bo chyba otochodzi. 17 latek może sam 9bez obecności rodzica)złożyć zawiadomienie na Policji

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

adinos
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

dla wlasnego zdrowia porzuć barwy lechi

pomyliłem sie.

[http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=31085]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zgłoszenie na policję przez nieletniego

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Pytanie(moze troche glupie).. | Czy to spam? | staż a mandaty | Amber Gold "lokata" 10%? | korekta PITa | Wypowidezenie umowy kredytowej przez bank | Wezwanie do zapłaty KZK GOP | Pobicie w burdelu | Sklep tytoniowy a odległośc od szkoły | Prośba o pomoc w sprawie znęcania się psychicznego!!!!!! | ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków | Przesłuchanie w urzędzie skarbowym | zaplata rachunku | Brak zapłaty za towar | Jak to się ma wobec prawa - pobicie, autor - Sew22 | skladki ZUS - dzialalnosc gospodarcza | czy moja kobieta leci na kase | internetowy kantor | łukasz stanisławowski | sogarnia | czeski film | puszysta | daje czadu | Okrutnicze | ibmpass | horrory | dermatologia | choroby skóry | choroby weneryczne | drobne krostki w okoicach krocza | dont starve | toples | topless | kafeteria | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.