FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1731 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Zgubiłem 2 pary kluczyków 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zgubiłem 2 pary kluczyków"   

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 11 styczeń 2010 02:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Tak lipnie wyszło że zginęły mi dwie pary kluczyków od samochodu. Auto to Seat Leon 1m . Zgubiłem zarówno kluczyk matkę jak i zapasowy. Co w tej sytuacji? Wiem, że nowy kluczyk programuje się z innym kluczykiem włożonym do stacyjki. Tylko teraz nie mam ani jednego. :-/

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -

Batman..
 Wysłana - 11 styczeń 2010 02:29      [zgłoszenie naruszenia]

Masz lipe, nie wiem czy niebdziesz musiał wymienic zamków i zakodowac imomilizera w serwisie. A masz moze ksiazke gwarancyjna, tam powinny byc dane kluczyka, wtedy by ci na serwisie dorobili, ale i tak taniej chyba by bylo zmienic zamki

Znawca -

elgoff
 Wysłana - 11 styczeń 2010 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej zrobić nowe klucze... Jak Ci zginęły? Na ulicy?

o0o0o

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 11 styczeń 2010 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

Już jest trochę lepiej. Dzięki za odpowiedzi. Znalazłem zapasowe klucze w śniegu . Klucza matki już raczej nie znajdę bo zginął mi 2 tyg temu więc po prostu wyrobie nowy...

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -

cebulak
 Wysłana - 12 styczeń 2010 20:09       [zgłoszenie naruszenia]

dobry klucznik dorobi klucz pod zamek, to znaczy ze wystarczy mu zamek zeby zrobic do niego klucz a z zwyklym kluczem, nie matką napewno da sobie rade, to znaczy dorobi go

GOŁA BABA [+18] -> [http://www.youtube.com/watch?v=iwGFalTRHDA]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zgubiłem 2 pary kluczyków

Warto przeczytać: Trasa Bydgoszcz - poludnie | BMW X3si czy Cayenne? | Reflektory | Głośniki na drzwi - pytanie | kratownica pomocy | antena TMC do TomToma | Opel Corsa B - skrzynia biegów | Czy ktoś zna szegóły wypadku Janusza Świtaja? | Car & Girls | Opel Insignia | problem z LPG.... | Opel Vectra B diesel | Taksówka.. :) | skojarzenie z marką auta | RYSY NA AUCIE | A4 - problem%-) | polish celeb fakes | supermemo | levy88 | brat siostra | brat siostra sex | uszkodzony wyświetlacz w samsung s3 | robot man | Grażyna Holi | house of cards | Płaczący | agatka | bikini | skurcz w dupie | Artystyczne interpretacje powstań narodowych w literaturze i malarstwie | nauczycielki | brochacka | młodzi faceci | tora tora tora | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.