FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1129 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Zhackowane konta na facebooku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zhackowane konta na facebooku"   

brasil50
 Wysłana - 15 listopad 2015 12:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich!
W piątek próbowałem zalogować się na moje hawajskie konto na facebooku i dowiedziałem się że w nocy ktoś zmienił mi hasło, a dodatkowo wstawił jakieś zdjęcie profilowe. Przy próbie odzyskania hasła facebook informuje mnie, że na mojego maila wysłali mi kod który resetuje hasło. Niestety wiadomość na maila nie dotarła i nadal nie dociera. W dziale pomoc jest napisane:
"(...)Jeżeli po zastosowaniu opisanych wyżej kroków nie otrzymasz wiadomości dotyczącej resetowania hasła, skontaktuj się z dostawcą usług internetowych (np. Comcast), aby upewnić się, że wiadomości e-mail z serwisu Facebook nie są blokowane."

W tym miejscu rodzi się moje pytanie: czy jest możliwość, że mój dostawca internetu (netia) blokuje mi wiadomości od fb?
Czy to może wina poczty WP na której mam konto?
A może to inny problem?
Pozdrawiam!

Preskaler
 Wysłana - 15 listopad 2015 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam pojęcia jak jest w Twoim przypadku ale ja miałem podobnie. Ktoś w moim imieniu zamieścił na moim koncie FB informację i po niecałej godzinie zlikwidowałem ją a także zmieniłem hasło. Na tym na razie się skończyło. Na "Allegro" natomiast miałem zablokowane konto przez kilka miesięcy bo nie docierały do mnie korespondencje od tejze "firmy". Ktoś na tym "Forum" (Inso) polecił mi sprawdzić w poczcie "Spam" i tam się okazało, że była cała korespondencja. Po zastosowaniu tam zawartych zaleceń i zmianie hasła na razie też mam spokój.

Zmieniony przez - Preskaler w dniu 2015-11-15 15:51:24

Znawca -

worldwar
 Wysłana - 15 listopad 2015 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

ostatnio jakas plaga, u mnie i mojej kobity podobnie

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Specjalista -

brasil50
 Wysłana - 15 listopad 2015 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

Worldwar- czy udało Wam się odzyskać hasło? Czy nie miałeś problemów takich jak w temacie?
Pozdrawiam

saikolank
 Wysłana - 17 listopad 2015 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

Janusze teraz najlepiej odzyskiwać hasło na przypisanym mejlu. A Hasła wam wypiehdalają z konta, bo macie gvwno nie antywirusy. AVAST Avira AVG i cała reszta tej sraki nie jest w stanie wyłowić prostego keylogger-a. Pejsbukiem bym się nie przejmował, bardziej innymi rzeczami jak transakcje bankowe itp.
A chyba to jest logiczne, że jak ktoś wyebał nam passy do konta, to automatem zmienił przypisaną skrzynkę mailową nie ???

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

brasil50
 Wysłana - 17 listopad 2015 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

W moim przypadku nikt mi adresu email nie zmienił na facebooku. Podczas próby odzyskiwanie hasła karzą potwierdzić adres na ktory ma być wysłany kod.
Zastanawiam się czy to przypadkiem z bazy danych facebooka nie zostały wykradzione loginy i hasła. W internecie korzystam tylko za sprawdzonych stron, to raczej nie możliwe żebym miał jakiegoś wirusa..

INSOMNIA
 Wysłana - 17 listopad 2015 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

może wiadomość jest w spamie.

brasil50
 Wysłana - 17 listopad 2015 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Wiadomość nie trafiła do spamu. Pisałem do mojego dostawcy internetu (netii) i odpisali, że wina nie leży po ich stronie. Do samo odpisał administrator poczty WP.
Czy jest jakaś możliwość, aby skontaktować się z facebookiem? Nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu do nich

saikolank
 Wysłana - 17 listopad 2015 19:51       [zgłoszenie naruszenia]

Hehehe Każdy Janusz tak mówi, że korzysta ze sprawdzonych stron... blablabla. A Zawsze kończy sie sraką. To korporację antywirusowe zajmują się pisanie wirusów i jak nie masz płatnego antywira, czyli nie płacisz haraczu możesz sobie wchodzić nawet tylko na wp.pl a wirusy i tak będą hasać.
Także kolego skończ z tą gadką, bo po prostu masz zayebany robactwem komputer, i nawet teraz naprędce patrząc po Twoim IP, można się zalogować na zombie-hosta i sobie coś liczyć.
Ale jak tam se chcesz, jak masz zamiar być mądrzejszy to dalej żyj w swoim świecie i nie zakładaj tutaj wiecej tematów lamentowych.
A adres został zmieniony, ewentualnie masz skryptowe przekierowanie, takze nawet nie zobaczysz maila przechodzącego przez Twoje konto.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zhackowane konta na facebooku

Warto przeczytać: Multilogowanie gg | Słuchawki, do 200 ,- | Warto kupić? Warhammer 40,000: Dawn of War II | OKLEINA na laptopa | skype-czy jestem zablokowany? | Jak Wyłączyć autosave w FIFIE 2011??? | Domowe stereo | szybka rozkmina. problem z polskim znakiem | resetujacy sie komp | Słuchaffki | Ekran | czy warto kupić taką nawigacje? | Przejściówka z Ethernet na ADSL | canon ixus II 3,2 MPx. ile moge za niego wziąsć? | plik crc | sieć jak najmniej, jak najdłużej | zen-40 | zen 40 | obrona konieczna | maximus | clarus | -Batman- | base jumping | Batman | Bezemocji | bianka | Reactor | bianka holms | co napisac na pcozatku | tyrozyna | pedofilia | wypadanie | Kuba_SnK | moschino | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.