FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11978 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Zielony, śmierdzący katar 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zielony, śmierdzący katar"   

chipmunk
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 23:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siedze teraz w domu mam problemy z kolanem nie moge narazie isc do lekarza więc pytam tutaj.

Mam strasznie gęsty i zielony katar na dodatek jak sie wysmarkam czuje straszny smród takie ni to ropa ni jakieś gówno ;/ tam samo jak odchrząknę zielenizną to samo czuje albo przy oddychaniu nosem.

Zatoki?

funkadelic
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

angina ropna?

Moniś18
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

uważam, że to zatoki

Gosia_p
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli nie masz innych towarzyszących przy tym objawów, np ból gardła, gorączka, kaszel... to faktycznie mogą to byc zatoki

łazarzz
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

syfie ty usun tą nazwe tematu

chipmunk
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

No własnie z gardłem ok, gorączki też, dzięki wielkie.

chipmunk
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

idź mi z oczu lebiodo.

romanpolan
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

jak narazie jesteś uziemiony to poproś kogoś niech Ci zakupi: kilkanaście pojemniczków (najlepiej 30-cena ok 3-4 zł) 10ml soli fizjologicznej + strzykawkę 10 ml do tego-bez igły.Napełniasz strzykawkę i wlewasz "gwałtownie" szybko do jednej dziurki,z drugą tak samo.Najlepiej powtórzyć ten zabieg jeszcze raz.Strzykawkę postaraj się wsadzić do nosa,tak żeby nie było możliwości wypłynięcia soli...Po wszystkim wysmarkaj się...
To Ci powinno trochę pomóc (mi pomaga),ale nie zastąpi to wizyty u laryngologa... PZDR

aha rób ten zabieg z głową odchyloną do tyłu...

Zmieniony przez - romanpolan w dniu 2009-04-19 16:18:42

chipmunk
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 14:50       [zgłoszenie naruszenia]

W sumie to miałem chore zatoki wcześniej jakiś miesiąc temu i dostałem antybiotyk ale czułem się dobrze więc to *******iłem i teraz zacząłem brać od 2 dni i lepiej <yes>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zielony, śmierdzący katar

Warto przeczytać: 5 miechow po "usunieciu" gino | Szczepionka- pytanie | Depresja | wtf???? | angina/przeziebienie/alergia? | Ból nogi- nie wiem skad | Brak jajników, możliwość urodzenia dziecka. | Pytanie do MINNERA ! | Kłucie po prawej stronie brzucha | unidoox | hpv - globułki dopochwowe | problem z kolanem, zderzenie | bolące nadgarstki | Atopowe zapalenie skóry | Hormony | zęby | Angel | katastrofa lotnicza | iperfumy | iperfum | adres zameldowania | noopept | shuffle | co-sie-dziej-z-penisem-po-pierwszym-razie | playboy 2001 | playboy 01 | dom-pas | linki linki | rpksy | roksy | przyjaźń z | dom pas | grabasz koszalin | podniecenie | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.