FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7166 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zimny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zimny"   

polarnik
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

To przez przypadek. Dzieki za Usuniecie.

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

ten chlopak wie co mowi
Za darmo tych 50 sogow nie dostal!
Polarnik piwo stawiam jak sie w wakacje zjawisz w Mielnie (bo soga juz nie moge dac)

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Gumis777
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 06:24      [zgłoszenie naruszenia]

Polarnik dobrze gadasz ,trzymaj soga.

Polarnik odbierz maila,mam do ciebie pytanie.

pozdro

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2005-04-12 06:36:58

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

polarnik
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

gumis poszlo.

Specjalista -

FH
 Wysłana - 15 kwiecień 2005 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam dokładnie tak samo, z poznawaniem nowych ludzi (kobiet) nie mam problemów, bez niczego potrafie tak obrócić daszym kilku dniowym dialogiem, że udaje mi się gdzieś umowic, potrafie nawet tak zbajerować, że szybki związek jest nieunikniony, ale jak dotąd tylko jedna pani spełnia moje wymagania. to jest tak jakbym poznał tą jedyną na całe życie, ale nie mogł z nią być...
dałem soga autorowi bo podzielam jego sytuację

pozdrawiam:)

Specjalista -

House girl
 Wysłana - 15 kwiecień 2005 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

Polarnik-wydaje mi sie,ze zbyt rzeczowo podchodzisz do kobiet.mowisz tylko o taktykach,zdobywaniu itp. Może Ty sam nie chcesz jeszcze prawdziwego zwiazku,mysle,że jak bedziesz tego naprawde chcial to wtedy coś się uda.Pozdrawiam:)

polarnik
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

heh.
Kobiety, z ktorymi sie wiaze na krotko, sa dla mnie ,prosze sie nie obrazic, jak zwierzyna lowna. Wybieram, robie rozpoznanie, planuje, wybieram taktyke, wprowadzam w zycie, czasami sie udaje czasmi nie (przewaznie, jezeli wystarcza zapalu to sie udaje). Slowiem veni,vidi,vici.

Caly czas mysle o zwiazku na stale, dotychczas w moim zyciu pojawili sie mniej wiecej 2-3 przedstawicielki plci pieknej, z ktorymi myslalem o zwiazku (tzn. nie podchodzilem do nich jak do wyzej wspomnianych.). Jednak mam ta paskudna ceche, ze nie jak tylko cos mi nie odpowiada, prosze aby to zmienic, jezeli nie mozna, lub nie ma checi => to rezygnuje. Jezeli dziewczyna mowi ze nie moze sie zmienic, tez rezygnuje, gdyz uwazam ze ludzi, powinni to potrafic. Oprocz tego jestem zawsze opanowany i nie nigdy sie nie kloce z partnerkami co doprowadza je do furii

Podsumowujac jestem facetem, na ktorego lepiej nie trafic (wiec ostrzegam wszystkie uczestniczki forum z krakowa)

Specjalista -

LukRecJa
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

"Jezeli dziewczyna mowi ze nie moze sie zmienic, tez rezygnuje, gdyz uwazam ze ludzi, powinni to potrafic."
Aaaaaaaaaaa, nie należy się zmieniac, a zwłaszcza dla drugiej osoby, a najbardziej*****owe jest już wymaganie od drugiej osoby żeby się zmieniła... hahaaaa kochany polarniku wybieraj dokladnie ofiary przed polowaniem... bo to co piszesz świadczy io tym, że jesteś kiepskim myśliwym... najlepszy to ten, który potrafi upolować i daje poczuć ofierze, że tak naprawdę to ona upolowała...

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2005-04-16 01:10:49

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

polarnik
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 01:29      [zgłoszenie naruszenia]

Drogra Lukrecjo jako ze mam do Ciebie slabosc to wytlumacze

Jak widzisz rozrozniam 2 kategorie wyslaninniczek z wenus, te z ktorymi ludze sie ze stworze zwiazek i te na ktore tylko poluje zeby zaspokoic swoje pierwotne rzadze. Od tych pierwszych wiele wymagam m. in zmiany. Od tych drugich juz mniej.

Poluje na wszystko co mi sie podoba i jezeli tego wymaga konkretna ofiara to pozwalam jej myslec ze to ona jest tu mysliwym (ogromnie zadko sie trafiaja takie dominantki )
O kobietach modliszkach i innych bajkach mozemy zapomniec.

Specjalista -

LukRecJa
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

Drogi polarniku jako, że bardzo chcę Ci pomóc się zmienić a na tym etapie, niezbędne do wyciągnięcia pewnych wniosków jest Twoje zdjęcie proszę o skontaktowanie się ze mną na priv

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zimny

Strony: 1 2 3 4 5 6