FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7261 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zimny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zimny"   

RA1NM4N
 Wysłana - 15 marzec 2006 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

hhrhrr... stary masz sie za chodzącą doskonałość i właśnie tu robisz błąd.

w ludziach kocha sie te małe niedoskonałości, dlatego nie pokochasz żadnej... (wymagasz ideału). no i w drugą stronę to samo.

poza tym nie wydaje mi sie żebyć chciał stałego związku.

[Death is the only way out...]

Znawca -

rafee
 Wysłana - 15 marzec 2006 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

prezes85: To jakas indyjska gorka nie do zdobycia

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 15 marzec 2006 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

K2, mądralo

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

booe
biały miś
 Wysłana - 16 marzec 2006 01:25      [zgłoszenie naruszenia]

t2
rafełku...

Zmieniony przez - booe w dniu 2006-03-16 01:26:11

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 16 marzec 2006 08:42      [zgłoszenie naruszenia]

T2 <lol>

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 16 marzec 2006 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

po ilu piwach tą górę wymyśliłeś?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

sylver84
 Wysłana - 16 marzec 2006 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze prawisz polarniku a niektore slowa typu jestes narcyzem sa smieszne. potrafisz dobrze oceniac sytuacje i wiesz co masz zagrac danej kobiecie aby uległa za to sog oczywiscie ;]

rafee
 Wysłana - 16 marzec 2006 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

t2 debile ! K2 juz dawno zostalo zdobyte..........z kim ja tu przebywam. Sami debile

Z okazji Międzynarodowego Roku Gór, w sierpniu 2002 Mazowiecki Klub Górski "Matragona" zorganizował kolejną wyprawę do Indii -- w rejon Lahul w Himalajach Zachodnich. Celem było zdobycie dziewiczego szczytu T2 o wysokości 6107 m. Był to jedyny sześciotysięczny szczyt w otoczeniu doliny Milang Topa, z uwagi na swą niedostępność dotychczas nie atakowany przez wyprawy. Postanowiono zdobyć go najkrótszą drogą od północy z doliny Panchl Nala, ścianą o wysokości 1200 m.
W skład wyprawy weszło ośmiu alpinistów: Krzysztof Bigda, ks. Krzysztof Gardyna, Marcin Kowalik, Marcin Kukiełka, Marcin Lisicki, Krzysztof Mirowski, Wojciech Szypuła i Andrzej Zboiński (kierownik). Połowa uczestników nie miała dotąd doświadczenia lodowcowego.
Wyprawa przyleciała do Delhi 2 sierpnia 2002. Bazę założono już 8 sierpnia na morenie bocznej lodowca, na wysokości 4500 m, w odległości dwóch dni marszu karawany ze wsi Darcha. Częste burze i ulewne deszcze (rzadko spotykane w tym na ogół suchym rejonie), całkowity brak pokrywy śnieżnej oraz kamienne lawiny uniemożliwiały niestety wspinaczkę. W ramach aklimatyzacji zdobyto w otoczeniu lodowca dwa stosunkowo łatwe dziewicze szczyty o wysokości 5160 i 5580 m. Wejść na nie dokonali 11 sierpnia Bigda i Gardyna (na P.5170 m) i 15 sierpnia -- ci sami oraz Kowalik i Mirowski (na P.5580 m).
W dniu 18 sierpnia po wyszukaniu i rozpoznaniu bezpiecznej drogi (całkowicie innej od planowanej) podjęto próbę wejścia na szczyt T2.
Krzysztof Bigda i Krzysztof Gardyna po biwaku na lodowcu weszli w ścianę. Po ośmiu godzinach wspinaczki kruchym terenem skalno-lodowym (miejscami IV-V) osiągnęli podszczytowy lodowiec na wysokości ok. 5600 m, gdzie mieli założyć obóz (zdjęcie). Niestety burza z gradobiciem zmusiła wyczerpany wspinaczką zespół do odwrotu.

Prezes85, booe, slonce_m wybaczam wam ta niewiedze

Zmieniony przez - rafee w dniu 2006-03-16 10:55:06

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 16 marzec 2006 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

a już nic

Zmieniony przez - booe w dniu 2006-03-16 11:21:06

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 16 marzec 2006 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

a ja widzialem co napisales^^

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]