FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7128 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zimny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zimny"   

polarnik
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 00:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tak sie ostatnio zastanawiam czy tylko ja tak mam.

Jestem bardzo bezuczuciowy w stosunku do kobiet, mam ogromne wymagania co do nich (i jeszcze nie spotkalem takiej kobiety, ktora by je choc troche spelniala). Konczy sie to tak ze wchodze w zwiazku oparte (z mojej strony) tylko na pociagu fiz.. Troche sie zle z tym czuje (wykorzystuje) i zawsze koncze takie zwiazku po niedluzej niz 2-3 mies. gdyz uwazam ze po dluzszym okresie moglbym takie osoby mocno zranic. Podczas rozstawiania sie jestem zawsze strasznie opanowany (chlodny, nazwany raz "Zimnym s****ielem"). Zastanwiam sie jaka jest alternatywa dla mnie (nie pisac ze albo lewa albo prawa reka )

p.s dodam ze nie jestem typem odludka, i z zdobywaniem kobiet nie mam problemow. Rowniez dodam ze staram sie aktywnie poszukiwac mojego idealu tj. chodze na niezliczona ilosc zajec, poznaje caly czas nowych ludzi, znajomych tych ludzi a potem ich znajomych, rozgladam sie na uczelni, i taka osoba nawet nie zamajaczyla na horyzoncie.

Mam paru znajomych kumli w podobnej sytuacji. Konczy sie to tak ze idziemy do klubow etc. co jakis czas jeden z nas "odleci" do kobiety, po 2mies wraca i tak jest ciagle od paru lat. Meczy mnie to z egzystencjalnego pkt. widzenia.

Zmieniony przez - polarnik w dniu 2005-04-11 00:11:53

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

zycie ! Polarnik nie sraj metka ! Przyjedz do Szczecina to zobaczysz jak sie chlopaki bawia

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym tak nie mógł

Specjalista -

Gosia_p
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 07:14      [zgłoszenie naruszenia]

moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem dla ciebie
jest natrafieenie na kobiete ktora bedzie miala takie podejscie do zycia jak ty i to ona cie pierwsza zostawi
a ty sie w niej akurat zakochasz

Ekspert -

enwu
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 07:22      [zgłoszenie naruszenia]

Swietna podpowiedz .. :) ...

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

ferry
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 09:34      [zgłoszenie naruszenia]

zbyt wysokie wymagania, jak będziesz tak wszystkie po koilei odrzucał to w koncu sam zostaniesz

Ekspert -

LukRecJa
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 09:46      [zgłoszenie naruszenia]

Gosia - dokładnie
polarnik inaczej nie da rady...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

polarnik
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sie bawie bardzo dobrze, ale jednak wolalbym stworzyc jakis powazny zwiazek, bo czuje sie plytki.

Obecnie jestem sam

Bylem "rzucony" pare razy (co prawda nigdy nie kochalem, ale mialem jakies uczucia (nazwijmy to tak, ze milo mi bylo widziec dana osobe) przechodzilo mi po paru dniach. A potem wracalo sie do wieczornych wyjsc.

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -

sylver84
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

"nie pisac ze albo lewa albo prawa reka" - zawsze mozesz powiedziec sobie starsza młodsza skoro nie lubisz lewa prawa

sylver84
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 21:01     
 Usunięta przez Gosia_p za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Helevorn
 Wysłana - 11 kwiecień 2005 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

A wg mnie wreszcie (moze niezbyt szybko ale kiedys na pewno) spotkasz kobiete, ktora zawroci Ci totalnie w glowie i bedziesz mial na glowie inny problem - jak ja zdobyc... Ide o zaklad

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zimny

Strony: 1 2 3 4 5 6