FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10407 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Zlamane dwie piety. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zlamane dwie piety."   

Enriir
 Wysłana - 21 sierpień 2012 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

^

Pierwszy raz w życiu spotykam się z informacją, że przy braniu leków przeciwbólowych powinno się brać leki osłonowe. To raczej przy antybiotykach, które zabijają "dobrą" mikroflorę bakteryjną jelit.

ccor72z
 Wysłana - 21 sierpień 2012 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Enriir

Faktycznie, mozesz miec racje, ale bylem w sytuacji w ktorej bralem antybiotyki i do tego ketonal przeciwbolowo 3x dziennie. Po kilku dniach zazywania zaczalem miec silne bole brzucha, najwieksze po ketonalu

turystaaa
 Wysłana - 21 sierpień 2012 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

Współczuję autorowi , jak czytam o gwoździach w nodze to aż mnie wzdryga.
I też się dziwię jak można połamać pięty.

Giddens
 Wysłana - 21 sierpień 2012 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Współczuje, mój ślubny ma złamaną jedną i już go ****ica bierze:D
5 tygodni gipsu, ale się nie zrosło i jeszcze ma taki but usztywniający.

Dostał tramal przeciwóbolowo clexane, cyclo3 fort aescin czyli prawie to samo.
Teraz jeszcze jak zdejmuje ten but to smaruję altacetem i innymi maściami bo opuchnięte i zasiniaczone to jest.

Na problemy z ubikacją polecam siemię lniane dodawać do jogurtu, naprawdę pomaga.

no ja mam troche gorzej bo on przez te 5 tygodni mogl chodzic o kulach, ja z racji na obie nogi, takiej mozliwosci nie mam i moge tylko zostac wyniesiony z lozka na pole od czasu do czasu ale jeszcze 5 tygodni gipsu zostalo wiec jakos zlecie.

ja jak skoncze ta paczke cyclo to lekarz mowil ze kupowac nie musze juz nastepnej.

oslonki? moze i masz racje bo u ciebie 3xdziennie ketonal + cos tam jeszcze bylo, ja obecnie nie jem juz przeciwbolowych przez dzien wogole, jak juz to na noc cos wykne wiec 1 dziennie tabletka wiec nie duzo.

zycz lubemy szybkiego powrotu do zdrowia, pozdrow od innego polamanca ktory dopiero na poczatku drogi jest, no i troche gorszej

Wszystko na moj koszt... haha %-)

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 21 sierpień 2012 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

kumpel polamal piety skaczac z wysokosci ~5 metrow (swiadomy skok, chcial sie popisac przed kobieta - nie swoja zreszta :D )

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Znawca -

Giddens
 Wysłana - 21 sierpień 2012 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja spadlem z 6 ale uprzedzil to zjadz po polaci dachu o dlugosci okolo 13-16 m, w kazdym badz razie jak spadlem lezalem z 6 m od budynku

turysta, kazdy sie dziwi najbardziej lekarze, 3 razy mnie przeswietlali calego jak przyjechalem z wypadku bo nie mogli uwiezyc ze tylko piety sa polamane

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 21 sierpień 2012 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

Mówiłam mu o Tobiemasz pozdrowienia

Mój spadł z rusztowania z pierwszego piętra. Ortopeda mówił, że pięty są paskudne.źle się goją itp'/ na razie niestety się to sprawdza. Ale trzeba przeżyć.

stateczna żona swojego męża%-)

Znawca -

killahpl
 Wysłana - 21 sierpień 2012 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

"Mówiłam mu o Tobiemasz pozdrowienia"

^zaraz Ci chłop pewnie zacznie robić jazdy w stylu "Masz kogoś?! Pewnie jakiegoś innego kalekę!!"

Giddens
 Wysłana - 21 sierpień 2012 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

miareczka - to ja tez wedlug firmy spadlem z 3 m z rusztowania . ja uslyszalem ze tez lipa z moimi pietami jest, ale ja sie ciesze z polamanych piet ze wzgledu na to ze moglo byc gorzej, wiem ze to paskudnie sie leczy bo o tym mnie uswiadomili, ale ordynator powiedzial mi wprost, ciezki rok przed toba, ale jak bedziesz mnie sluchal w to przyszlym roku moze na olimpiade juz w zyciu nie pojedziesz, ale na testy do policji mozesz smialo ponownie startowac, bedziesz 100% sprawny.

kolega w pracy tez mial polamane piety, po 2 druty na noge, zmiazdzone stawy, po 1.5 roku leczenia WSZYSTKO jest ok, chodzi bez problemu, nie ma wogole sladu ze byl leczony.

killahpl - o to bym sie nie martwil, kaleka kaleke zrozumie

QbaV
 Wysłana - 21 sierpień 2012 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

powiedzial ze kosc musi byc mocno zmiarzdzona jak gwozdz tak latwo wypadk, ale ... to jest noga ktora w porownaniu do lewej, ucierpiala o wiele wiele mniej.

Nie wiem jak to pierwotnie wyglądało, więc nie podejmuję się wyrokowania jaki będzie miało wpływ na dalsze leczenie. Generalnie raczej metal wypadać nie powinien. Ale skoro zdecydowali nic się z tym nie robić, i pojawiasz się na kontroli co tydzień, to raczej nie ma się czym martwić.

oslonki?moze i masz racje bo u ciebie 3xdziennie ketonal + cos tam jeszcze bylo, ja obecnie nie jem juz przeciwbolowych przez dzien wogole, jak juz to na noc cos wykne wiec 1 dziennie tabletka wiec nie duzo.

Jakiś ipp bez recepty 1x1 rano na czczo załatwia sprawę.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zlamane dwie piety.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: mój sut. (FOTO) | Zatkane uszy | Nadciągnięty miesień uda | użadlenie | błona dziewicza | No i stało sie.... | Zapalenie spojówek?? | żel do higieny intymnej | Regularne napady kataru i kichania | Zawiało | Pieprzyk i jego usunięcie | Invisalign | laserowe usuwanie blizn | Plamy na rękach | jest cos na migrene? | Rady na siniaki | nauczyciel | CKM 2001 | sen | białaczka | kuzynki | lemingi | galant | wąsy | blondynki | cukrzyca | najlepszy film | film wszechczasów | wszechczasów | marzenia | vin diesel | oddychanie naprzemienne | marki koszul | animal | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.