FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 776 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zle nadany przekaz 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zle nadany przekaz"   

agnes1981
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy ktos z Was wie co stac sie moze ze zle nadanym przekazem pieniaznym? wpisalam blad ulice adresata w tym miescie do ktorego poslalam przesylke taka ulica nawet nie znajduje sie. Czy taki przekaz na 100% do mnie wroci i ile takie cos moze potrwac?

kanarek
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ale konkretnie jaki to był przekaz ?
Na konto ?
Na adres ?

Chroń swoje nerwy.

agnes1981
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Byl to przekaz na adres, wpisalam zla ulice taka ulica nawet nie istnieje w tym miescie... :(

kanarek
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

Byłaś już na poczcie wyjaśnić sprawę / anulować przekaz ?

Chroń swoje nerwy.

agnes1981
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie nie, przed chwila spojrzalam na blankiet... A kase poslalam po poldniu. Myslisz ze jutro bedzie dalo sie to jeszcze z rana anulowac?

KissMisiaa
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli jest pieczątka i podpis pani która go przyjmowała to wszystko da się wyjaśnić

;>

agnes1981
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, podpis i pieczatka jest. Bardzo dziekuje za odpowedzi. Jutro z rana pedze na poczte imam nadzieje ze uda mi sie cofnac to kwote, bo sumka jest dosc spora... strasznie sie tego obawiam.

kanarek
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Udaj się więc na pocztę i wyjaśnij sytuację.
Wbrew pozorom (jeśli ktoś nie ma doświadczenia) to bardzo elastyczna instytucja i dużo da się załatwić.

Nie to co TPSA

Chroń swoje nerwy.

agnes1981
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

Kolezanka mnie przed chwila poinformowala ze skoro jest wpisant blednie adres nadawacy to taka przesylka musi do mnie wrocic. Mam nadzieje ze sie nie myli. Jutro zdam relacje...

agnes1981
 Wysłana - 4 lipiec 2007 23:55       [zgłoszenie naruszenia]

Przepraszam oczywiscie mialas na mysli adres ADRESATA nie nadawcy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zle nadany przekaz

Warto przeczytać: RACHUNKI INWESTYCYJNE.... | Polska vs Rosja. Co jest grane? | odpowiedzialność parkingu strzeżonego | Biling z telefonu a policja | nieuczciwy szef | Umowa o dzieło | typy osrodkow odpowiedzialnosci | na czym można zarobic w polskim internecie? | Prawo graniczne - celne | Problemy z umowa | zasiedzenie, jakie dokumenty? | kolizja... - samochodem | podwyżka nauczyciela a dyplom mgr | Ustawa o partiach politycznych 1990/1997-Rożnice??? | Fałszywy alarm o bombie - koszty | Jak opatentować nazwę? | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | namiot ns | ciapaty | benzyna diesel | dziun | logistyka wat | makarska | przegrzanie organizmu | zaliczenie | Iphone 5 | 16 lat | tomek | 40 latka | ładne dziewczyny | kolonie | igraszki | badanie szkole | badanie penisa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.