FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3095 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Zle wspomnienia z dzecinstwa psuja moje obecne zycie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zle wspomnienia z dzecinstwa psuja moje obecne zycie."   

azbest11
 Wysłana - 14 październik 2007 17:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Forum czytam od dlugiego czasu ale dopiero zarejstrowalem sie i chce aby ktos pomogl mi rozwiazac moj problem ktory jest koszmarem mojego zycia i przez niego normalne funkcjonowanie jest wielkim problemem.

Teraz po kolei:

Zaczelo sie w klasie podstawowej.Chodzilem do normalnej szkoly gdzie wszyscy sie znali.Na poczatku lat 90 moi rodzice szybko legalnie zaczeli sie dorabiac duzego majatku.Zaczeto nas mocno atakowac za to(zazdrosc).Bylem mocno bity i znecany psychicznie w szkole(w zasadzie w klasie).Na 2 ostatnie lata podstawowki przenioslem sie do innej klasy w tej samej szkole.Bylem silny ale zazwyczaj zbieralo sie kilku chlopakow i zaczynalo sie znowu."Koledzy" z nowej klasy zmowili sie z "kolegami" ze starej klasy i zaczelo sie znowu tylko ze zdwojona sila.

Pozniej gimnazjum-tam juz bylo troche lepiej.Dawalem sobie rade.

Liceum-mialem kilka niemilych incydentow ale ogolnie OK.Tylko bylo kilka osob ktorym balem sie postawic ze wzgledu na wspomnienia z przeszlosci ze czego nie zrobie to moze byc tylko gorzej.

Teraz jestem na 3 roku studiow zaocznych.Na studiach troche inaczej wygladaja relacje z osobami.W sumie OK.

Prowadze duze przedsiebiorstwo rodzicow z duzymi sukcesami,w wieku 22 lat jezdze nowym mercedesem.Potrafie sobie poradzic w zasadzie kazdym problemem ale ...

Brak mi momentami pewnosci siebie,jesli ktos w kwesti biznesowej "postawi" mi sie zdarza mi sie impulsywnie odpuscic bo od razu przypomina mi sie koszmar z przeszlosci.
Czasami budze sie z koszmarami i nie moge dac sobie z tymrady.Przypominaja mi sie wrogowie z przeszlosci itd

Co radzicie?Jak moge dac sobie z tym rade?Nie potrafie sobie dac sam rody bo to silniejsze jest ode mnie.

Psychiatra,psycholog?Jakas inna techika lezenia?

BARDZO PROSZE O POMOC!

Kriszo85
 Wysłana - 14 październik 2007 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym sie wybrał do psychologa.Zawsze zresztą marzyłem u własnym dobrym psychologu który pomagały mi bardziej uwierzyć w siebie.
Gratuluję ci,że nie załamałeś się .Zwłaszcza w podstawówce gdzie ja bylem bojącą sie kurą.Staraj się większość czasu gospodarować.Wtedy po wyczerpującym dniu jak się położysz będziesz spał jak suseł.Przed spaniem zrób sobie jakąs medytacje.Rozluznij się, puść sobie ulubioną muzyczkę.Jesli jestes katolikiem to podaj maila .Wysle Ci parę ciekawych przemyśleń dotyczących życia.Wieczorami przed spaniem dobrze sie tego słucha na mp playerze.Nie poddawaj się

ples
 Wysłana - 14 październik 2007 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

chłopie, masz łeb na karku, umiesz prowadzić biznes, masz kasę, goście z podstawówki, pewnie większość może Ci stopy lizać.Chyba brakuje Ci po prostu kogoś, kto by Ci to od czasu do czasu powiedział.
Dziwie Ci się, że masz takie myśli.

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

ples
 Wysłana - 14 październik 2007 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

psycholog to gówno, z zasady służy do wyciągania pieniędzy i działa na zasadzie placebo.
Ty oddajesz pieniądze, więc Ci się wydaje, że on Cie "wyleczy"
no ale Ty masz kasy jak lodu, więc jak dasz zarobić, to nic sie nie stanie.

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 15 październik 2007 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

idź na kontaktowe SW z dużą liczbą sparingów

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

F0rest
 Wysłana - 15 październik 2007 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

a jak SW nie pomoze to sprubuj Regresingu:)

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

Mal-Bud
 Wysłana - 15 październik 2007 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

nic

Zmieniony przez - Mal-Bud w dniu 2007-10-15 15:01:23

mich4s
 Wysłana - 15 październik 2007 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

F0rest: a co to?
Chyba nie chodzi Ci o hipnoze regresywną?

Zmieniony przez - mich4s w dniu 2007-10-15 16:05:31

dragon7
 Wysłana - 15 październik 2007 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

a nie wzmocniło cie to? uswiadom sobie ze to nie jest problem raczej doswiadczenie ludzie tacy wlasnie potrafią byc nie tylko szczeniaki ze szkoly mysle ze czasem byc samemu przwciw wiekszosci - to jest doswiadczenie ktore wzmacnia psyche a nie powoduje problemy tylko tak wlasnie to sobie uswiadom- jako lekcje zycia, kazdy w szkole mial podobne problemy jesli sie w ogole postawiles to powinno cie dowartosciowac a nie oslabiać

Zmieniony przez - dragon7 w dniu 2007-10-15 18:39:10

Znawca -

F0rest
 Wysłana - 16 październik 2007 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

miach4s mam na myśli Regresing regresing

[http://www.insomnia.pl/Regresing-t192081.html]

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

gienek78
 Wysłana - 23 październik 2007 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

To masz podobnie jak ja miałem.
Mi przeszło gdy:
Zaczołem chodzić na SW - bardzo pomaga, w szcególności jak na sparingach zgłaszałem się do walki z najlepszymi w grupie - dobry sposób na przełamanie lęków i podnosi morale, nawet jak ci gębę obiją. No ale na to trzeba mieć trochę czasu, mi niestety praca już nie pozwala a chętnie bym wrócił na treningi.
Kobieta - dobry sposób na podbudowanie swojej wartości we własnych oczach. Jak znajdziesz odpowiednią kobietę to psychicznie będziesz się czuł lepiej.
Satysfakacja z pracy - to już masz. Czasem tyranie od rana do nocy przez kilka dni potrafi niesamowicie poprawić humor (czasem tak mam).
Alkohol - raz na dwa tygodnie popijawa z kumplami. Dobry "reset", jak kac minie to czujesz się jak nowonarodzony.
Unikanie nic nie robienia - najgorsze to jak jest za dużo czasu na myślenie - wtedy wszystko się kutwasi.

Lekarze - osobiście nie polecam. Psycholog (jak już ktoś wcześniej napisał) to lipa - nagada się, poprawi ci na chwile humor i wszystko wróci. Psychiatra da ci psychotropy - będzie zamulony łaził aż w końcu cię szlag trafi, że nie możesz normalnie funkcjonować i sobie darujesz.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zle wspomnienia z dzecinstwa psuja moje obecne zycie.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: nieszczęśliwi ateiści? | Potrzebuje pomocy kogoś inteligentnego :) | Marsz Ateistów i Agnostyków - Kraków | Przypowieść o minach - Jezus miłosierny? | Problem z religią w szkole | gdzie jest Bóg i skąd się wziął? | wpływ rapu na psychike | Ambicje, nerwy, porażka - problemy z radzeniem sobie | Naród- moja praca na język polski | Nie wymawiaj imienia Pana Boga swego nadaremno | Bez Sloganu | moje absurdy nauczań KK | Stygmaty | Gloryfikacja cierpienia jako czynnik uwsteczniający | Refleksje dot. istnienia Boga | Co to jest objawienie nadprzyrodzone | drukowanie | preejakuat | preejakulacyjny | pafiel | przemijanie bibliografia | potęga podświadomości | reavan | guido | showuptv | ARTYKÓŁ | zarzeczny | przeszłość | casio g shock 1100 | zma | elo12ish- | elo12ish | polki | wiola | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.