FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18018 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Zmiana kategorii wojskowej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zmiana kategorii wojskowej"   

Abaddon198
 Wysłana - 17 luty 2005 14:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!!! mam pewien problem. Mam kat. A a ostatnio mam coraz wieksze problemy z kolanem. Na komisji mimo przedstawienia papierow potwierdzajacych uraz oraz operacje dostalem A. Teraz znowu zaczely sie problemy. Co trzeba zrobic zeby zmienic kategorie?? Potrzebne jest to bo w lipcu wyjezdzam z Polski i nie chce zeby armia mnie scigala po europie .
Z góry dziękuje za podpowiedzi!!!!!

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 17 luty 2005 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz pisac podanie do dowódcy WKU w twoim rejonie i czekac na pozytywne rozpatrzenie

Antic
 Wysłana - 18 luty 2005 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

tylko, ze o ile mi wiadomo, taka prosbe trzeba napisac nie pozniej niz dwa tygodnie od dnia kiedy mialo sie komisje lekarska, potem to juz przepadlo....

proszę czekać - ładowanie podpisu....

Abaddon198
 Wysłana - 18 luty 2005 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ja na komisji wojskowej pierwszy raz bylem jakies 2 lata temu. A teraz znowu pojawily mi sie problemy z kolanem i prawdopodobnie znowu skonczy sie to operacja. Dlatego moje pytanie dotyczy tego jak po takim czasie moge sie ubiegac o zmiane kategorii.
Dzieki za podpowiedzi!!!
Pozdrawiam!!

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 19 luty 2005 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

na komosji wojskowej dostałem kategorie A z dwoma paragrafami, tam tez spytałem się, czy jest możliwość zmiany tej kategori, jeśli np za pare lat pozbęde się tych paragrafów. Dostałem odpowiedź taką, że może być ciężko, ale jak już to musze napisać podanie do dowódcy WKU.
Te dwa tygodnie to jest czas na odwołanie się od decyzji lekarzy, jesli się z nią nie zgadzasz

Orgi
 Wysłana - 19 luty 2005 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

kermit ma racje. Musisz złożyć pismo do swojego WKU o zmianę kategorii. Choć mam pewne wątpliwości czy z "kontuzją" kolana dostaniesz kat.D. Musisz pamiętać, że to są lekarze wojskowi. Dla nich trupy są przydatni. Szczerze wątpię, żeby ci się udało no może jak byś miał kolano oderwane od nogi to dostaniesz B12. ale będziesz potem musiał przyjść żeby pokazać że ci nie odrosło.
Ale radzę spróbować, może jesteś szczęściarzem i się uda.

Ps. Pamiętaj! Rodzice o Tobie zapomną, żona o tobie zapomni, kochanka o tobie zapomni, przyjaciele o tobie zapomną, ale Wojsko nigdy nie zapomina!

"Sivis pacem, para belum"
Kto chce pokoju niech szykuje wojnę.

korian
 Wysłana - 19 luty 2005 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

kermit - ja mam to samo tylko z jednym paragrafem (kat. A §§ 1p1). nie wiem co to znaczy a teraz już chyba tego nie mam, ale w sumie przydałaby się czysta kartoteka więc też bym się postarał o ponowne rozpatrzenie. głupi byłem, że jak pytali czy chcę iść na AWF to odpowiedziałem, że nie. wtedy wszystkim dawali samą kat. A. ehh..

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-02-19 22:36:02

Specjalista -

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 20 luty 2005 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

ale powinieneś wiedzieć za co masz paragraf, bo to pisze na karcie, którą się dostaje

Tank123
 Wysłana - 20 luty 2005 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli wyjezdzasz z kraju to to olej nikt cie nie bedzie scigal. jak przyjdzie bilet albo wezwanie to mamusia pojdzie do wku i powie ze syn przebywa za granica. Ja sie tak "ukrywalem" przez ładnych pare lat.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

massive0
 Wysłana - 25 luty 2005 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

ten paragraf o ktorym wspominales &1p1 ja tez mam i patrze teraz na orzeczenie co to znaczy i to jest....wzrost powyzej 185cm.nie wiem czy wg nich to jest wada.oni sa ***nieci,cale zeycie cwicze jakies sporty nigdy nie mialem wad postawy a oni ( z reszta jak 70% chlopakow ) wpisali plaskostopie.chyba sie odwolam

korian
 Wysłana - 25 luty 2005 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

massive0 - a może chodzi o proporcję wzrostu względem wagi, bo ja swego czasu trochę chudy byłem

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zmiana kategorii wojskowej

Strony: 1 2 3