FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1478 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Zmiana kategorji z E na A. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zmiana kategorji z E na A."   

tomisz25
 Wysłana - 12 marzec 2010 00:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.Mam 29 lat w wieku 18 stanolem przed komisja lekarska dostalem wielkie E teraz chce sie odwolac od tej decyzji.Jest mozliwosc zmiany z E na A ?Przyznam sie ze troche przyczynilem sie do tej kategorji i powiedzialem ze nic nie widzidze na lewe oko w rzeczywistosci widze troche lepiej ale tez nie za dobrze (wada wrodzona, niedowidzenie oka lewego)zadna operacja ani szkla mi nie pomoga wiec okulary i soczewki nie sa mi potrzebne.Chcialbym wstapic do Korpusu szeregowych zawodowych.Wiem ze sa problemy dostania sie tam bez zsw ale moze jakos przeskocze narazie kategorja jest pryjorytetem.Prosze o pomoc.Moze ktos z was byl w podobnej sytuacji i nalezy do WKU Lidzbark Warminski.Prosze o porady mam nadzieje ze nie jestem skreslony.

INSOMNIA
 Wysłana - 12 marzec 2010 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

to nie prosciej isc do wku i spytac? tutaj chyba nikt nie wyczaruje odpowiedzi bo to zalezy od stanu zdrowia

Zmieniony przez - q2w w dniu 2010-03-12 00:48:22

tomisz25
 Wysłana - 12 marzec 2010 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

I tu jest problem, obecnie zamieszkuje w innym kraju (Irlandia)Jak bede w kraju to napewno to zrobie ale przed tym wolal bym sie zorjetowac co i jak i czy jest ses tam isc czytalem juz na ten temat wiele tematow i na zadnym nie jest tak do konca wyjasnione jaka jest procedura i czy to wogole sie kiedys udalo komu kolwiek.

-adee-
 Wysłana - 12 marzec 2010 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

jest sęs

minner
SZPIEG
 Wysłana - 12 marzec 2010 07:31      [zgłoszenie naruszenia]

tomisz muszę rozwiać Twoje marzenia o armii, raz że masz już 29 lat a do służby mile widziane są osoby młodsze, dwa że jak się tylko dowiedzą (a dowiedzą się napewno bo w książeczce wojskowej będzie stary wpis o kat. E) to Cię wyśmieją w dowolnej jednostce wojskowej, dla nich taka osoba jak Ty to zwykły symulant który nagle zapragnął wojska dlatego że nie ma pracy...

Poza tym TWKL napewno Cie bardzo dokładnie przebada przed zmianą kategorii i jeśli faktycznie słabo widzisz na to jedno oko to i tak nie dostaniesz kategorii Z, która jest wymagana do służby zawodowej

Zmieniony przez - minner w dniu 2010-03-12 07:31:37

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

tomisz25
 Wysłana - 12 marzec 2010 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde, myslalem ze sa jakies nadzieje.Ale chyba macie racje pozostaje mi tylko strac sie w nastepnym zyciu.Dzieki za szybkie odp.Pozdrawiam
Edit:A moze ktos z was ma informacje na jakie etaty jest najwieksze zapotrzebowanie w wojsku wiem ze lekarze, tlumacze.
Moze pod tym kontem uderzyc i jakas specjalnosc zrobic obecnie mam angielski ale bez papierow na tlumacza no i wyczytalem ze chyba srednie trzeba miec a ja mam zawodowe.

Zmieniony przez - tomisz25 w dniu 2010-03-14 17:13:45

Robercik91
 Wysłana - 14 marzec 2010 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy na jaki stopień :D
na szeregowego wystarczy gimnazjum :P

INSOMNIA
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

czytać umiesz?

-adee-
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

LOL, ktos sie tu do nawet do woja nie nadaje

minner
SZPIEG
 Wysłana - 14 marzec 2010 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Na tłumacza to musisz mieć przynajmniej licencjat z filologii danego języka i mile widziany certyfikat językowy, to nie może być angielski na poziomie "komunikatywnym".

Jak dla mnie Twoje szanse są równe 0.00001, zwłaszcze przez to że masz obecnie kat. E

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Mr. White
 Wysłana - 14 marzec 2010 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dowidzisz na jedno oko i masz kat.E,wykształcenie zawodowe, 29 lat i znasz angielski z pracy na budowie i chcesz do wojska? Wojsko to nie przechowalnia na czas bezrobocia. Troszkę za późno się obudziłeś.

Życie jest piękne! Niestety trzeba umieć z niego korzystać!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zmiana kategorji z E na A.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Poszukuje wycioru do pistoletu Radom | WAŻNE!!! | Pozbawienie broni palnej cech użytkowych | ZANIM KUPISZ WIATRÓWKĘ | Витязь | Plany (blueprints) WA2000 | kalibromierz | Commando 62 | Taktyka drużyny | Proszę o rade.... | Noże z prawdziwego zdarzenia | Lista Rankingowa - Policja ??? | Warszawskie AT ...... | "Gangsta style war" | Strzelnica, proszę o odpowiedzi | Browning 1922 - poradźcie mi coś | kagero | pompka penis | chritianie | kawaler87 | w rajstopach | nagrywanie płyt do auta | woodstock | porwania ufo | prince lion | colourr | Czarnina | uk usa | borzych | camping sprzet | gumoleum | linoleum | beata konarska | andromeda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.