FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16585 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Zmiana taryfy Plus 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zmiana taryfy Plus"   

cristian9
 Wysłana - 2 sierpień 2012 16:31       

Przeniesiona przez Lis3K z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Skuszony hasłem "rok ważności konta" w taryfie Plus na kartę zmieniłem taryfę z Nowego Simplusa na tę wspomnianą wyżej. Dopiero po pewnym czasie zorientowałem się, że nie można w taryfie PnK wykupić pakietu 500 smsów za 5 pln. W regulaminie pisze, że po przejściu na taryfę nie można wrócić do poprzedniej.

Ale ja nie mogę zmienić na żadną inną - czy coś idzie temu zaradzić?

metyl_etyl
 Wysłana - 2 sierpień 2012 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie Ty jeden się tak władowałeś. Na razie nie ma na co zmieniać więc czekaj na lepszą ofertę. Ja byłem w biurze obsługi klienta i udało się uruchomić te 500 smsów do plusa, ale 250 sms do innych sieci już nie. Lipa w tym plusie się robi.

OTO ROZWIĄZANIE!!!:

z taryfy Twój Profil można przejść do:
Simplus *147*10# - 1,5 zł
Plus na Kartę *147*11# - 3 zł
36i6 PiszMów Dobowy *147*36# - 1,5 zł
Plus Online na Kartę *147*02# - 1,5 zł

do taryfy Twój Profil na dziś dzień można jeszcze powrócić *147*50# - 1,5 zł

z taryfy Plus na Kartę można przejść tylko do Plus Online na Kartę, potem dalej do starszych taryf

Bazlik sms jest usługą z taryfy Mix IV
prawdopodobnie chodzi Ci o EsyNielimitesy za 5 zł na miesiąc

Zmieniony przez - metyl_etyl w dniu 2012-08-02 17:34:37

cristian9
 Wysłana - 2 sierpień 2012 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi mi o MiniSMS jaki był w Nowym Simplusie - ale jakkolwiek to by się teraz nazywało chodzi mi po prostu o 500 esów za 5 zł... To mogę to zrobić będąć teraz w plusie na kartę przechodząc na Plus Online i potem na Nowy Simplus? Dobrze rozumiem?

metyl_etyl
 Wysłana - 2 sierpień 2012 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

tak

cristian9
 Wysłana - 3 sierpień 2012 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

A jakie są opłaty za każdy z tych manewrów :)? Za aktywację PnK płaciłem 3 zł...

metyl_etyl
 Wysłana - 3 sierpień 2012 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, jakieś groszowe raczej

Lis3K
 Wysłana - 5 sierpień 2012 00:54       [zgłoszenie naruszenia]

pakiet byl za 6zl 600sms
ja mam jeszcze taryfe Twoj Profil z mozliwoscia wlaczenia bliskiego numeru za 5zl/msc
ale z pol roku i przechodze do play
chyba ze virgin mobile pokaze cos lepszego po wejsciu

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zmiana taryfy Plus

Warto przeczytać: Jaki laptop do 1000zł ? | Ładowarka samochodowa... | pany szybko - orange problem | Play-internet mobilny | Program do rozmowy | Grafika / zasilacz | Lapek do 1500zł | Serial windows vista - sprawdzenie | Nie mogę dodać filmu na youtube ;/ | komputer | hakier od excela, wołam Cie ! | Monitor z tunerem czy monitor + tuner na usb | drukarka | problem z otwarciem strony | Googleearth | Podłączenie czytnika kart | stricte | naked | rajstopy | black_war | kupie małpke | numery playboya | sciagniecie simlocka w580i | sciagniecie simlocka w580i | kim kardashian | leyko | castrol | kupiłeś | serial zagraniczny | perfect | szukam pewnej osoby | Ibanez | w nowym sączu obok młenu | ZSM | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.