FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 739 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zmiana uczelni a planowana data slubu. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zmiana uczelni a planowana data slubu."   

onnanie1
 Wysłana - 26 sierpień 2009 21:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam taka sytuacje, ze desperacko chcialbym zmienic uczelnie z Politechniki Gdanskiej na Poznanska. Jestem na budownictwie, jak zalicze wrzesien to bedze drugi rok. Problem jeden z wielu jest taki, ze delikatnie mowiac nie naleze do prymusow i ocenami rektora bynajmniej nie zaurocze. Ale swego czasu doszlo do mnie, ze czas pewien temu weszla ustawa mowiaca, ze jesli np. ja jestem w Gdansku, moja kobieta w Poznaniu a jestesmy malzenstwem lub mamy planowana date slubu to uczelnie na nasze zyczenie musza nas przeniesc tak, abysmy mogli byc razem. Takowe zaswiadczenie moge miec, praktycznie juz mam. Czy ktos z Was spotkal sie juz z taka sytuacja i co na ten temat wiecie? Wydaje mi sie,ze na fali nawijek o wielkiej polityce prorodzinnej naszego kraju bytnosc takiej ustawy jest calkiem prawdopodobna. Oprocz Naszych Szkol zwracam sie tutaj, bo mam nadzieje, ze ktos z Was jest na czasie z wszelkimi nowinkami w prawie.

Pan_kracy
 Wysłana - 27 sierpień 2009 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

maly OT : ktora grupa na budownictwie ?

onnanie1
 Wysłana - 27 sierpień 2009 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzies miedzy 5 a 10. A teraz moje, avatar "bo sie spodobal" czy jakas szersza ideologia?

Pan_kracy
 Wysłana - 28 sierpień 2009 10:22       [zgłoszenie naruszenia]

to 2 choc nie ze wszystkim się zgodzę,
a co do grup to tak jak ja

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zmiana uczelni a planowana data slubu.

Warto przeczytać: posiadanie | Armia%-) | Jeden dzień z pracy Danuty Waniek... | Co mi grozi za to? | FISKUS-KONTO BANKOWE | Zasiłk dla bzrobotnych | egzaminy państwowe na aplikacje | Kochany wujek zza oceanu | punkty, miejsca, kandytaci---> aplikacja | Rynek walut | TP & Neostrada | Jak zainwestowac w akcje ? | Polska kraj szermierzy | paszport bez zameldowania? | Przestępczość zorganizowana.. poszukiwana ;-) | problem z serwisem Opla.Co robic?? | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | bizpis | say i love you | ewcia | poradnia zdrowia psychicznego | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | jakie auto do 10000 | auto za 10 tyś | auto do 10 tyś | luhan | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.