FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 6564 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Zmiana w zwi您ku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zmiana w zwi您ku"   

Misiaelek
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:08        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Cze嗆,
Nie mam do kogo si odezwa i podzieli z moim problemem a wi璚 pisz tutaj. Jestem z Dziewczyn ju prawie 8 miesi璚y. Nie b璠 ukrywa 瞠 mi璠zy nami by這 wyj徠kowo. Jak wiadomo w ka盥ym zwi您ku s jakie k堯tnie. K堯cimy si i godzimy si. przez jakie p馧 roku by這 naprawd dobrze. M闚ili鄉y sobie 瞠 b璠ziemy ze sob ju na zawsze, 瞠 jeste鄉y dla siebie najwa積iejsi itd. Nie b璠 tak瞠 ukrywa 瞠 jestem o ni bardzo zazdrosny.Kiedy ona pojecha豉 z rodzin na wyjazd ja sobie balowa貫m w jej miejscowo軼i z kumplami. Nie mia貫m co robi wi璚 to wybra貫m. w ko鎍u wr鏂i豉. Oczywi軼ie bardzo si cieszy貫m. Powoli zacze這 by co nie tak. by這 w miare normalnie ale nie tak jak zawsze. Czu貫m 瞠 si od siebie oddalamy. Dosz這 do cz瘰tych k這tni. K這cilismy sie prawie codziennie ale powoli jakos by這 lepiej. wiem 瞠 to ja robi貫m czesto problemy do k這tni ale to nie moja wina ze moje serce wybra這 j i chcia這 by tylko z ni 篡. jaki misiac temu zacze豉 si kumplowa ze swoj kolezank tak bardziej czego nie mialo miejsca wczesniej jak ze soba zaczelismy. wszystko zaczelo sie zmieniac. Jej podejscie do mnie, rozmowy nasze. jeszcze z tym wytrzymywalem bo nie by這 a tak 幢e. teraz przez ostanie pare dni wszystko kompletnie sie zmieni這. Nasze rozmowy sa bez sensu, wszystko wydaje sie takie osch貫. Jak by si mia這 sko鎍zy. Wczoraj powiedzia豉 瞠 mnie kocha dzisiaj nistety jak sie pyta貫m to powiedziala ze nie odpowie. :( Bardzo mocno j kocham i mi na niej bardzo zalezy. Naprawde nie mysle o innych dziewczynach. Tylko Ona mi siedzi w g這wie. Teraz mam takie do豉 bo boj si 瞠 to si skonczy. To dla mnie by豚y naprawd wielki cios. Prosz napiszcie mi co mog zrobi. Mo瞠 jako postarac si? Jutro sie z nia spotykam i mam z ni szczerze rozmawia. :(

armani_22
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:10     
 Usuni皻a przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zg這szenie naruszenia]

Zuper
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:12      [zg這szenie naruszenia]

nie ******* tylko we si w gar軼 jeste facetem

gang-gang
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:13      [zg這szenie naruszenia]

Armani, masz racje & Ch這paku, chu,ja da 瞠 bedziesz za nia gania. Jak sam widzisz ma Cie w dupie. Koniec i kropka.

Specjalista -

darey
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:15      [zg這szenie naruszenia]

Z tej m彗i chleba nie b璠zie, m鎩 m這dy padawanie. Ona ju raczej z Ciebie zrezygnowa豉. Pozostaje Ci zatem zachowa si jak facet. Twardo i z klas.

Kryptograf

Misiaelek
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:16      [zg這szenie naruszenia]

Wiecie wam to 豉two powiedzie ale ja nie mog tego zrobi bo mi na niej za bardzo zale篡. Bardzo si zaanga穎wa貫m w ten zwi您ek i chcia豚ym co zrobi 瞠by by這 lepiej.

gang-gang
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:18      [zg這szenie naruszenia]

Oj, oj, oj, ja te sie zaanga穎wa貫m i co z tego- g闚no.

Specjalista -

armani_22
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:18      [zg這szenie naruszenia]

,,Prosz napiszcie mi co mog zrobi. Mo瞠 jako postarac si? Jutro sie z nia spotykam i mam z ni szczerze rozmawia. :("

Sorry, 瞠 nie da貫m rady co do tego zdania powy瞠j.
Zapewne to b璠zie Wasze ostatnie spotkanie. Ona powie, 瞠 nic nie czuje, nie kocha, Ty sie rozp豉czesz jak pi.z.da, poniewa b璠ziesz nastawiony na inn jej odpowied. Wi璚 radz Tobie juz teraz b康 nastawiony na to, 瞠 ona to svka i to ty j olej kurva ciep造m moczem.

Wersja hard:

Wyrvchaj ja ostro jak kurve , rzu 5 z na dowidzenia i powiedz: ,, tyle by豉 dla mnie warta, a teraz spi.e.r.dalaj"

Pozdro ziom

Yarekbboy
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:22      [zg這szenie naruszenia]

podoba mi si tu coraz bardziej

Specjalista -

bziku00
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:23      [zg這szenie naruszenia]

po 'prawie' 8 miesiacach, wielka milosc i oswiadczenia ze bedziecie ze soba do konca zycia

wes sie ogarnij dzieciaku

oraz strasznie pedalski masz nick

[i32.tinypic.com/mh7muw.jpg]

gang-gang
 Wys豉na - 7 pa寮ziernik 2009 21:24      [zg這szenie naruszenia]

Ile macie lat?

Specjalista -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Zmiana w zwi您ku

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczyta: Da szans czy odej嗆 ? | W kropce. | Oce鎍ie post瘼owanie dziewczyny | Czy da rad "nawr鏂i" zagorza陰 katoliczk? | interpretacja smsow | nie moge jej rozszyfrowac :/ | dzie kobiet...%-) | Ratujcie zakocha貫m si nie wiem co robi | | k這poty, a zwi您ek | Jak j odzyskac mimo, 瞠 teraz z kims sie spotyka??? | ale lipa | Olac? | jaka jest Wasza opinia...?;> | O siostrach i niecierpliwym penisie. Kto jest winny?! | Zjaj篡jcie tu! Prosi bym o rady | krochmalska | in篡nieria produkcji uek | in篡nieria produkcji uek | Kryszta | wra磧iwa dziewczyna | wojskowa akadaemia techniczna | kopania | lidia kopania | friendzone | zdjecia lasek nago | kora playboy | nienormalny | fffffuuuuu | fajerwerki | matka syn | praca w cinema city | adwords | nago przed dzieckiem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.