FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4652 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zmieniac?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zmieniac??"   

ferry
 Wysłana - 17 lipiec 2005 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

shnosnas: Każdy w sumie ma inne upodobania, ale moim zdaniem stosunek przerywany osłabia doznania.

Ekspert -

Cronos
 Wysłana - 17 lipiec 2005 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ale się uśmiałem. Kombinacja metod antykoncepcji roku = stosunek przerywany + kochanie się w teoretycznie dni niepłodne. No pogratulować sprytu

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

shnosnas
 Wysłana - 17 lipiec 2005 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

ferry: aby nie osłabiał, to należy doprowadzić kobietę do orgazmu normalnie, a później przenieśc się w drugą dziurkę i samemu skończyć - bardzo przyjemna metoda.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

Gosia_p
 Wysłana - 17 lipiec 2005 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

tak tylkoz e nei kazda kobieta preferuje seks analny
tobie sie akurat trafilo

ja osobiscie nei chcialabym zeby moj facet przed swoim orgazmem wychodzil ze mnie i konczy gdzie indziej na moim brruchu czy papierze toaletowym to tak jakby sie sexil z tym papierem
nei wiem ja to w taki sposob odbieram i nigdy nie zastosuje takiej "metody" antykoncepcji

Ekspert -

shnosnas
 Wysłana - 17 lipiec 2005 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

"tobie sie akurat trafilo"

mi się trafiło o tyle, że mojej kobiety to nie boli i czesto odczuwa dużą przyjemność, natomiast nie da się tego zastosować przy każdym stosunku i czesto jest koniec na piersiach właśnie....i nie jest źle.

Helevorn
 Wysłana - 17 lipiec 2005 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

Dla Ciebie to moze dobra metoda, u innych moze prowadzic do roznych zaburzen na tle nerwowym...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

ferry
 Wysłana - 17 lipiec 2005 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

shnosnas: można i tak, z tym że dla mnie ten sposób odpada bo nie praktykuję anala

Ekspert -

shnosnas
 Wysłana - 17 lipiec 2005 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

hel: wiem...ja w stałym związku jestem od lat i raczej mnie już nerwy nie puszczą - natomiast puszczały mi, jak wydawałem na gumy fortune każdego miesiąca. Wczesniej były pigułki, ale podjęlismy decyzję że koniec trucia się.

Cronos
 Wysłana - 18 lipiec 2005 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tak może zaraz dojdziemy jeszcze do wniosku, że przerywany to najlepsza metoda. A jak już było mówione setki razy to nie jest żadna metoda i zdecydowanie ją odradzam, zwłaszcza nastolatkom.
Fortunę na gumki To nie wiem ile razy dziennie się bzykasz, albo jakich gumek używałeś. 50 zł miesięcznie zakładając, że zużywasz dwie paczki dobrych gumek tygodniowo to fortuna?

Zmieniony przez - Cronos w dniu 2005-07-18 09:19:56

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 18 lipiec 2005 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

Fortunę na gumki To nie wiem ile razy dziennie się bzykasz, albo jakich gumek używałeś. 50 zł miesięcznie zakładając, że zużywasz dwie paczki dobrych gumek tygodniowo to fortuna?

dwie paczki to sztuk sześć. sześć bzyknięć na tydzień to jak dla mnie niska średnia, czasem zdarza się po 3-4 na dobę, także już od dłuższego czasu stosuję pigułki - większa opłacalność (30zeta mieisięcznie) i komfort

Zmieniony przez - slonce_m w dniu 2005-07-18 10:12:00

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zmieniac??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7