FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4298 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Zmienic image? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zmienic image?"   

FaT-JoE
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pytanko troche znudzilo mi sie noszenie krotkich włosow mysle zeby sobie zmienic fryzurke myslalem o corn row. Mysle tez o kolczyku w brwi myslicie ze bedzie mi pasowalo? Moze jakies inne sugestie?
Pozdrawiam

*Trening*Czyni*Mistrza*

Fana
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

Bialas w dobieranych...
Kolczyk w brwi - chyba cwiczysz na silowni, i z tego co widze na zdjeciu - jestes troche 'wiekszy', right? IMO, kolczyk niezbyt pasuje <yes>

A fryzurka... zapuszczaj wlosy i kombinuj... po myciu, jeszcze mokre ukladaj sobie przed lusterkiem w rozne kombinacje i zobacz w czym Ci najbardziej twarzowo. Pozniej idz do fryzhera(tylko jakiegos lepszego, nie osiedlowego - najlepiej stylisty - koszty okolo 50zl, ale mysle, ze raz na jakis czas mozna wylozyc wieksza gotowek, zeby lepiej sie poczuc), zaproponuj mu swoja koncepcje, on niech zaproponuje swoja i w efekcie bedziesz mial wczyes, ktory bedzie Ci sie podobal i pasowal do Twojej twarzy i Ciebie ogolnie
Pozdro.

Ew. daj jakies inne zdjecie, to moze komus na forum bedzie chcialo sie pokombinowac z fotomantarzami i dobierze Ci cos ciekawego.

Zmieniony przez - Fana w dniu 2006-08-05 12:35:12

Ekspert -

macja
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Podzielam zdanie Fany, co do kolczyka w brwi Zapuść włosy na razie, a potem zdecydujesz, czy chcesz jeszcze zapouścić, zostawić, czy wrócić do starej fryzury. Corn Row nie rób, nie pasowałby Ci.

Specjalista -

FaT-JoE
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

macja a co by mi pasowalo ?

*Trening*Czyni*Mistrza*

macja
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Niech no tylko znajdę jakąś fotkę takiej fryzury, która się zrodziła w mojej głowie

Specjalista -

FaT-JoE
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

[www.coelho.fotka.pl] tu jak co ejst wiecej moich fotek

*Trening*Czyni*Mistrza*

Roni_IFK
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Co to jest "Corn row"?

Fana
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie sie na to mowi dobierane
[*******/t3dn]

Fat-joe,
pamietam jeszcze z SFD jak byles takim grubaskiem... teraz widze Twoje zdjecia bez koszulki i musze powiedziec, ze ladnie, ladnie...

Ekspert -

ml0dzian
 Wysłana - 5 sierpień 2006 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle ze w Twoim przypadku corn row nie bedzie najlepszym wyborem, ale za to bardzo pasuje Ci ta czerwona bluzka.

żart oczywiście, mysle ze dobrze wyladasz z krotkimi, tez jestem zwolennikiem 3 mm <yes>

nienawidzę Shani Twain.

"pieniądze to nie wszystko, jak miłość to nie z dziwką..."

macja
 Wysłana - 5 sierpień 2006 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

Coś w tym stylu - nie mogłam znaleźć żadnych bardziej sensownych fotek

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 5 sierpień 2006 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

zapusc takie jak ma babka.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zmienic image?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: najlepszy samoopalacz i... | Co do tego ubrać? | eleganckie butki i do garniaka i do jeansow | Dodatki na wiosne - lato. | Koszule + Bluzy z kapturem. | Obuwie damskie | fryzura dla pucołowatej | Kolory ubrań sprawiające że... | C&A | kuleczki na bluzie | Twój ulubiony styl u mężczyzn/kobiet. | Złota biżuteria dla mężczyzn | Jakie jeansy mają najgrubszy i najwytrzymalszy materiał?? | co sadzicie o tych jeansach?? | Czy solarium to sposob na czerwony nos?? | Nike SB Dunk | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Testoviron | oralny | głośniki | misstauruss | pzu | bravo hgt | pawerty | mercedes | Dee-Jay | antidotumm | emka | emka88 | emka21 | fajna strona | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.