FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2229 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Znów mam pod stopami chodnik... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Znów mam pod stopami chodnik..."   

Thai-Mati
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 21:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.Mało udzielam się na Insomni,ale to jest jedyne miejsce gdzie mogę podzielić się/pożalić moimi ostatnimi przeżyciami...

Zaczne od tego,że nie rozumiem kobiet...jesteście,dla mnie nie do ogarnięcia.

Wszystko zaczeło się od tego,że poznałem na imprezie pewną laske.Praktycznie od pierwszej chwili,gdy ją ujrzałem byłem pewny,że to może być to...a jednak...
Na imprezie rozmawialiśmy,i tak dalej..ale do niczego nie doszło.Na zajutrz gdy ją spotkałem poza przyjacieskim pocałunkiem na przywitanie w policzek nic więcej nie było.Traktowała mnie jak powietrze.

Tak mineło kila dni i kolejna impreza.I znów to samo.Na bibie czułe rozmowy,nawet całowaliśmy się.A na następny dzień-obojętność.Chciałem się z nią spotkać lecz stwierdziła,że nie ma czasu więc odpuściłem.

I nadszedł czas na trzecie podejście.Po drugim razie powiedziałem sobie,że to bez sensu ale ta dziewczyna działa na mnie jak magnes...no i nie wytrzymałem.Standard,czyli spotkanie towarzyskie.I znów to samo.Ale tym razem postawiłem jej sprawe jasno i obiecała mi,że nie oleje mnie następnego dnia i wyjaśnimy sobie wszystko...ale byłem głupi,że jej uwierzyłem.Nawet nie chciała ze mną gadać.

Byłem strasznie wkurzony po tym wszystkim.Chodziłem przez kilka dni z miną jak z teledysku 50 centa.
Ale to nie koniec.Myślałem,że będe miał spokój,lecz nie ma tak do dobrze...dzisiaj pisze do mnie jej przyjaciółka i wyjaśniła mi wszystko.Chodzi o to,że ona boi się angażować bo myśli,że ją skrzywdze.I jeszcze dochodzi do tego to,że jest poprostu nieśmiała dlatego nigdy nie mogliśmy pogadać.

Co mam o tym wszystkim myśleć ?? Doradzcie mi jakoś bo mam straszny mętlik w głowie...

kurakmaly
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

bierz ja ogierze

hmmmmm?

Imperiall
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli macie wiecej niz 16 lat to olej ja i podbijaj do innej...

kinia_1987
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

albo cie wykorzystuje chce miec towarzystwo na imprezach lub naprawde jest niesmiala bez alkoholu. ty ja znasz mniej wiecej ocen to sam.wedlug mnie to 1sze

faramka
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Chodziłem przez kilka dni z miną jak z teledysku 50 centa.
Poka.

A tak poza tym to ma Cię po prostu w dvpie.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

dzisiaj pisze do mnie jej przyjaciółka i wyjaśniła mi wszystko.Chodzi o to,że ona boi się angażować bo myśli,że ją skrzywdze.I jeszcze dochodzi do tego to,że jest poprostu nieśmiała dlatego nigdy nie mogliśmy pogadać.

czyli to co kocham...............

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

White_Rose
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dziwne to jakies jak na mój gust

Optymizm to wiara, która prowadzi do osiągnięć :D

Znawca -

110rumba
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

wal ją jak najszybciej i *******laj, jak powie że ją skrzywdziłeś to powiesz że sama to wykrakała

chce Cię ostrzec nie wyważaj drzwi otwartych na oścież

kinia_1987
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

" wal ją jak najszybciej i *******laj, jak powie że ją skrzywdziłeś to powiesz że sama to wykrakała " -dobrei przerazajace

Alfa88
 Wysłana - 28 wrzesień 2008 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ruchaj a potem *******l*j

Sierżant Stodenko

Kukułek
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

a ja dziewczynę rozumiem.

ruchaj ją po imprezach, co za problem. przynajmniej cie na zakupy nie będzie wyciągać ani truć o jakichś ******łach całymi dniami

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Znów mam pod stopami chodnik...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | REKrutacja do policji | komornik | tatuaże | materiałoznawstwo | lacoste | alpina | policja | Bledzior | blendzior | wzrost | krociaki | 180cm | Student Travel | aleksandra szwed | joanna | sebawlkp | kosik | szwed playboy 2012 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.