FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 780 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Znów te allegro ;/ proszę o pomoc ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Znów te allegro ;/ proszę o pomoc !"   

matlak
Wstrętna Matła
 Wysłana - 25 styczeń 2010 23:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprzedałem naraz kilka rzeczy na allegro a pieniądze trafiały na drugie konto mojego ojca. Za jedną koszulkę, którą ktoś kupił za 80zł nie doszły pieniądze, a ja wysłałem i dopiero potem zobaczyłem że pieniędzy jeszcze nie ma. W związku z tym że ktoś zawarł transakcję, wygrał licytację itp., nie można chyba tutaj powiedzieć "moje szczęście a Twój pech"??
Oczywiście mam potwierdzenie nadania z poczty. Mogę o coś tu powalczyc czy nie bardzo?

komentarz także żaden nie wystawiony..

Zmieniony przez - matlak w dniu 2010-01-26 00:00:19

pomóc ?

iLight
świetlisty
 Wysłana - 26 styczeń 2010 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ile czasu minęło od wysyłki?
Powiadomiłeś kupującego, ze czekasz na wpłatę?

vir000n
 Wysłana - 26 styczeń 2010 02:13      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem podobną akcje, towar wysłałem, a pieniądze nie doszły.
Typ aukcji to licytacja, najpierw kontaktowałem się grzecznie z gościem żeby wpłacił kasę, później odpisał że niby wpłacił co było nie prawdą, otworzyłem spór (wrzuciłem skany potwierdzenia nadania, maile które mu wysłałem i jego odpowiedź mailową), potem zgłosiłem sprawę do Allegro i dałem tydzień czasu kupującemu na wpłatę w przeciwnym razie napisałem że zgłoszę sprawę na Policję , po 2 dniach gość wpłacił kasę, później zawiesili mu konto na Allegro.

edit:
Otwórz spór, wrzuć skany potwierdzenia nadania przesyłki i czekaj...

Zmieniony przez - vir000n w dniu 2010-01-26 02:18:37

VIRON

matlak
Wstrętna Matła
 Wysłana - 1 luty 2010 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

no więc nic nie daje zastraszanie ;/ on mówi że kwitek z przelewu wyrzucił do śmieci...
a ja mam zamiar wkleic wyciągi z banku na których nie ma jego przelewu...
czy faktycznie allegro lub policja może coś zrobic w tej sprwie? bo ja to czarno widze.. ;/

pomóc ?

maaaari
 Wysłana - 1 luty 2010 21:08       [zgłoszenie naruszenia]

możesz zrobić print screen allegro z Twojej historii rachunku (jeśli masz konto online) i wysłać to do allegro, aby udokumentować, że wpłaty od niego nie było w tym okresie. Natomiast jeśli on się upiera, że przelał i, że kwitek wyrzucił to chyba może pójść do banku o wydanie ponownie takiego potwierdzenia? ja bym mu dała czas do jutra wieczora na przesłanie mi tego potwierdzenia. Jeśliby tego nie zrobił postraszyłabym policją.

Podejrzewam, że aukcję wygrał jakiś jeszcze niedojrzały chłopiec i myślę, że jeden telefon do rodziców sprawę by załatwił:D miałam kiedyś podobną sytuację, ale akurat telefon użytkownika był podany na domowy i odebrała matka:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Znów te allegro ;/ proszę o pomoc !

Warto przeczytać: ZBIÓR ZADAŃ - CZY KTOŚ MA... | Proszę o doradzenie mi w wyborze przyszłości | sytuacja w szkole co zrobić | pozyczka a dzialalnosc gospodarcza | 2 pytania natury prawnej | prawo pracy - pomocy !!! | zakaz wstępu dla pracownika... | samochód - przekazanie | Dozor Policij | Wypadek na budowie praktykantki | Picie alkoholu w samochodzie. | Zwolnienie lekarskie a inwentaryzacja | Pomocy... | kaucja | kara smierci we współczesnym świecie | wyrok a praca za granicą | melodie | najpiękniejsze melodie | wsowl 2015 | zmywarka | pekniety zab | polskie cipki | zdjecia polek | kobietę | uderzyć kobiet | gniezno | koniec świata 2017 | skurviel | magda narożna | pod prysznicem | ciekawe jak ruchac z milosci | Prosta metoda jak skutecznie rzucic paleniei Kto z was rzucil palenie | biuro ochrony rządu | wakacje z mama 2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.