FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4519 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Znecanie psychiczne POMOCY! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Znecanie psychiczne POMOCY!"   

antylopa
 Wysłana - 2 marzec 2008 22:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem swiadkiem psychicznego znecania sie dzieci nad matką osoby te w sensie dzieci sa pełnoletnie ponizaja ja w senie matke min.. słownie obelgi, wyzwiska, grozby polania twarzy kwasem, wyskoki z wydelcem i groźby ugodzenia, zgrożby pozbawienia zycia, popychanie, szturchanie, plucie, niszcza jej rzeczy min odzież i jej dobra materialne wylamuja drzwi, ostatnio zniszczyly kaloryfer z ktorego cieknie teraz woda, majstruja przy pradzie, robia zwarcia, ukradły telefon komorkowy, wyrwane kable z telewizora, rozkrecona wersalka wyniesiona w czesciach na smietnik etc, odkrecanie zaworow z gazem i miliony innych wystepkow... powodem takiego zachowania jest wymuszenie na matce sprzedazy wlasnosciowego mieszkania i podział pieniedzy. Prosze o pomoc kobieta ta jest starsza i zdesperowana nie ma nikogo i chce jej pomóc jak ona ma sie bronic ? Syn ma juz wyrok w zawieszeniu za podobne czyny jest pod nadzorem kuratora, ale nic sobie z tego nie robi WYGANIA JA Z DOMU sam nie pracuje i rzada pieniedzy, ktore zreszta dostaje od dziadka i nic nie pomagaja rozmowy z babcia i dziadkiem ukochany wnuczek chce to dostaje i przeznacza cala gotowke na sterydy i na alkohol to jest jakis koszmar. Sprawa jest zgłoszona do prokuratury dosc dawno, ale nic sie za bardzo w tej sprawie nie dzieje Prosze poradzcie mi gdzie jeszcze mozna szukać pomocy. Jak zbierać dowody przeciw nim. Jak sie bronic przeciez to nie sa ludzie a jakieś bezduszne zaslepione pieniedzmi materialne pudla. Oni robia z niej wariatkie w sensie dosłowym, ze nawet jej to oficjalnie mowia, ze ją z niej zrobią. Ta kobieta sie boji spać we wlasnym domu jest znerwicowana i wyczerpana nie ma w nikim oparcia. Corka sie temu biernie przyglada i przyklaskuje obrzuca matke obelgami i smieje sie z wystepkow brata kiedy ten sie nad nia pastwi i tak samo wymusza sprzedaż mieszkania, bo jak to tłumaczy nie bedzie czekala do jej smierci PROSZE O POMOC ! Czy prawo moze jej jakos pomoc sie od nich uwolnić!Czy moze im nakazać wyniesienie sie z jej mieszkania i zakaz zblizania sie do niej ? Ona rozpaczliwie potrzebuje POMOCY . PROSZE O POMOC !

ziemon
LADY
 Wysłana - 3 marzec 2008 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Prokurator, policja - wszystko trzeba zglaszac, cos takiego jak odkrecanie kurka z gazem albo niszczenie przedmiotow mysle ze mozna podciagnac pod umyslne niszczenie mienia lub pod powodowanie zagrozenia zycia (ale moze jakis spec tu lepiej okresli)

Pomocy mozna tez szukac w niebieskiej linii
[http://www.niebieskalinia.pl/index.php?w=1280].

warszawski numer to (0-22) 668-70-00

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

Donio
 Wysłana - 3 marzec 2008 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

odkrecanie kurka z gazem albo niszczenie przedmiotow mysle ze mozna podciagnac pod umyslne niszczenie mienia lub pod powodowanie zagrozenia zycia

słusznie, jednak art. 209 kk "konsumuje" takie przestęsptwa jako zachowania wyczerpujące znamiona znęcania

poza takimi wyjątkami jak np. gdy odkręcenie gazu spowoduje zgon

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

Amazone
 Wysłana - 4 marzec 2008 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Koniecznie zawiadomienie o przestepstwie z wnioskiem o ściganie
znęcanie się (207 par 1 lub nawet 2)
nie ma się nad czym zastanawiać.

Czy oni mieszkają w jednym mieszkaniu?
Jesli tak - to jakie mają do niego prawo?
Jeśli nie mają - to eksmisja.

Znawca -

antylopa
 Wysłana - 4 marzec 2008 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

Właścicielem mieszkania jest matka czyli osoba ktora jest atakowana przez wlasne dzieci celem wymuszenia na niej jego sprzedazy i podziału pieniedzy. Zameldowany jest syn głowny prowodyr tych niecnych czynow. Corka ma meldunek gdzie indziej.
Co do artukułu 207 KK juz mialam to wczesniej na uwadze i wiem ze te sprawstwa podchodza pod ten artykuł ale co zrobic z faktem jak po wywazeniu np drzwi (facet jest rosły bierze sterydy i chodzi na siłownie) policja nie robi nic tłumaczac sie tym ze nie beda za nim latać po parku i go szukać .. bo uciekl z miejsca zniszczenia mienia czy oni nie moga GO ZAMKNAC nakazać szukać skoro uciekł skoro grozi etc jak takie historie sa nagminne.. bo jak juz opisalam tego pacana stac na wszystko Jak policja se nie umi dac rady z tym człowiekiem to co dopiero starsza kobieta.
Jestem z nia w kontakcie i poinformowalam ja juz ze prawo za nia stoii tylko szkoda ze mimo zgłoszenia tego do prokuratury i mimo nadzoru kuratora nic z tym nie robia a sprawa staje sie coraz bardziej ostra bo koles sie najzwyczajniej TYLKO ROZJUSZA i nic z nim i tym problemem nie robia. Niewiem jak jeszcze mozna jej pomoc.

Amazone
 Wysłana - 5 marzec 2008 09:31       [zgłoszenie naruszenia]

>tylko szkoda ze mimo zgłoszenia tego do prokuratury i mimo nadzoru kuratora nic z tym nie robia

Napisz zatem co zostało zrobione i na jakim etapie postępowania jest sprawa. Z wcześniejszych wypowiedzi wynikało, że nic jeszcze się nie działo - skoro jest kurator, to jakieś postępowanie jest w toku.

Sprawa nie jest trudna. Nalezy jej tylko przypilnować.

Zameldowanie nie ma znaczenia w przypadku braku prawa do lokalu.
Na dzień dzisiejszy - zgłosić pozew o eksmisję.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Znecanie psychiczne POMOCY!

Warto przeczytać: | | Sprawdzian historia Igim,,Cyliwizacja rzymian,, | ciocia | kimdzongmnie | klejnot-nilu | klejnot nilu | wso2011 | pirelli 2007 | madz | adresy testowania tabletek | maluch z silnikiem od motoru | pamięci | madzia | chemia | brzydkiburak | sheik | chanys | pedofile | squirting | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.