FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4909 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Znienawidzony problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Znienawidzony problem"   

cotojest
 Wysłana - 31 październik 2006 17:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć. Jestem nowy na tym forum. Mam pewien przeklęty problem, z którym nie idzie sobie poradzić . A mianowicie mimo, iż mam 22 lata to nęka mnie problem, który powstaje w wieku dojrzewania a mianowicie zmazy nocne. W ciągu ostatniego miesiąca już z 4-5 razy zdarzyło mi się, że budze się rano a tu plama . Co dziwne wczesniej nie miałem takch problemów. Dla mnie to jest ogromna tragedia... Pewnie tu zaraz większość osób stwierdzi, że mastrubacja jest lekarstwem ale ja nie chce z tym*****stwem przesadzać bo można sobie uszkodzic psychike, gdy sie z tmy przesadzi. Czy mi to przejdzie czy ten przypadek kwalifikuje się do urologa? Prosze o poważne porady. Załamany.

szy_mek
 Wysłana - 31 październik 2006 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

znajdz sobie panne ktora ci przeczysci kanaly;]

prezes85
 Wysłana - 31 październik 2006 17:46     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

cotojest
 Wysłana - 31 październik 2006 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Prezes, daruj sobie takie uwagi.

Wy nawet nie wiecie, jakie to denne uczucie, gdy boję się nocować gdziekolwiek poza domem, bo boję się wstydu, gdy boje się zasnąć bo mnie strach dopada jak pomyślę, co mogę zastać rano.
I co dziwne, żadne snyh erotyczne nie towarzyszą w/w zachowaniom.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 31 październik 2006 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie rozumiem gdzie tu problem?
To naturalna rekacja organizmu na to,że nasienie nie ma ujścia.
Cóz albo znajdz sobie partnerkę albo częściej sie masturbuj ,nie ma innego sposobu na pozbycie się zmaz.
ps czemu tragedia?

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2006-10-31 17:51:01

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 31 październik 2006 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

Kurna. Znowu nie widać odrazu wszytkich wypowiedzi.

co to jest Masz problem z dupy. Weź się lpeiej czymś zajmij. wogole uwazam to za prowokacje. Dlaczego? 22latek nie moze byc tak porypany.

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2006-10-31 17:54:02

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Baldwin
 Wysłana - 31 październik 2006 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Prezez jak masz cos do powiedzenia na ten temat to mow do rzeczy. Jak nie masz, to przestan pieprzyc. Trzeba czuc kiedy mozna robic z siebie debila a kiedy nie. Jak koles ma problem a ty uwazasz ze to gowno to normalnie powiedz, a nie srasz z dupy jakby cie cos ugryzlo. Chrzanisz w kazdym temacie farmazony. Co ty myslisz ze bedziesz fajniejszy jak takie bzdury wypisujesz? Zamknij jape jak ktos powaznie pyta a jak masz potrzebe ekspresji takich tekstow to zawitaj na jakims czacie dla pedalow i masz problem z glowy.

Ja tam specjalnie na tych sprawach sie nie znam ale rzeczywiscie takie zmazy w wieku 22 lat moga byc nieprzyjemne;-/. Zapytaj najlepiej jakiegos seksuologa czy kogos takiego. Jak zglosisz sie do kogos komptentnenego na tym forum to na pewno cos ci poradzi.

cotojest
 Wysłana - 31 październik 2006 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie. Mam 22 lata i dlatego mnie to niepokoi. Zwłaszcza, że rzadko zdarzało mi się to w wieku dojrzewania, jak i w poprzednich latach a teraz mnie właściwie przez ostatnie 1,5 miesiąca zaczęło prześladować. Co do onanizmu to robie to z 2 razy w tygodniu- częściej nie chcę bo wiem że jak sie z tym*****swem przedobrzy to też można nieciekawie wy****ić. Dzięki Baldwin, że chociaż Ty umiesz jak człowiek odpowiedzieć.

Zmieniony przez - cotojest w dniu 2006-10-31 18:16:05

hallucyon
 Wysłana - 31 październik 2006 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

[miareczka:]"Ale nie rozumiem gdzie tu problem?"

problem lezy tu:
[cotojest:]"mastrubacja jest lekarstwem ale ja nie chce z tym*****stwem przesadzać bo można sobie uszkodzic psychike"
masturbacja ma uszkadzac psychike...

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 31 październik 2006 18:17     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Behemot_
 Wysłana - 31 październik 2006 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

moze masz poziom tescia duzy, na silke idz albo na jakies sztuki walki, tam spozytkujesz na cos lepszego.

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Znienawidzony problem

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | sowie | skurcze odbytu | bpd | nie mysleć | wrzuta | kopia świadectwa maturalnego | rajstopy rajstopach | sim lock nokia 6303 clasic | opowiadanie palcówka | zakup nowego mieszkania | imprezy na mazurach | kastet | paypal | młodsza kobieta | sex camerki nupel | czym zajmuje sie szeregowy | zapomnialem loginu | playboy pictorial to yes napad | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.