FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 864 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Znowu chcą mnie wyrolować :-(%-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Znowu chcą mnie wyrolować :-(%-)"   

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 15 styczeń 2006 23:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tym razem spółdzielnia.... a więc tak. Wymieniłem okna kilka lat tamu i wtedy faktura została wystawiona na moją mame, a ja jestem właścicielem tego mieszkania. Po wymianie okien dostałem tą fakturke i zaświadczenie cytuje "zaświadczamy, iż usługa montażu stolarki okiennej faktura -05521104 została wykonana przez naszą firme w dniu x.xx.xxxx przy mieszkaniu na ulicy ..........(adres) Niniejsze zaświadczenie wydaje się w celu przedłożenia w Administracji" I takie papiery (wszystkie wymagane) złożyłem w administracji i po 4 latach (spodziewałem się takiego czasu oczekiwania) dostałem odpowiedź cytuje "Spóldzielnia mieszkaniowa informuje, iż nie może zrefundować Panu 50% poniesionych kosztów na wymiane stolarki okiennej, ponieważ z dokumentów wynika iż to nie Pan poniósł koszt wymiany stolarki okiennej. Od powyższej decyzji przysługuje Panu odwołanie do rady nadzorczej"

I w związku z tym mam do Was pytanie czy jest jakaś możliwość odzyskania tych pieniędzy (około 1500 zł). Bo jak mi powiedziała babka w administracji to jak to nazwała "papier papierem a słowo słowem" i powiedziała, ze na papierze mam możliwość się odwołać, ale to i tak nic nie da bo faktura nie jest na moje imie i ta cała rada napewno da mi odpowiedź negatywną. A mnie nie za bardzo uśmiecha się przepuszczać 1500 zł tylko z tego powodu, że nie jest tam moje imie na tej fakturze (nazwisko to samo). i jeszcze jedno pytanko, czy tylko na tej podstawie innego imienia na fakturze spółdzielnia ma prawo nie wypłacić mi pieniędzy. Bardzo prosze wszystkich o odpowiedzi i z góry przepraszam za błedy i złą składnie jeżeli taka/takie wystąpiła. Pozdrawiam

Ps. I jeszcze jak byście mogli napisać w jakim terminie powinienem się odwołać

jeszcze raz pozdrawiam

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Tommygun
 Wysłana - 16 styczeń 2006 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli ta faktura nie była odliczana w ramach ulgi PIT, to wystąp z wnioskiem do wystawcy informując o pomyłce i poproś o wystawienie duplikatu z odpowienimi zmianami w polu "nabywca". Powinieneś sprawdzić komu przysługuje refundacja - jeżeli spółdzielcy a jest nim Twoja mama to nie masz raczej ruchu, jak pojechać z flaszką do wystawcy faktury (choć to wcale nie jest konieczne ale często milej widziane).

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 17 styczeń 2006 12:10       [zgłoszenie naruszenia]

Tommygun bardzo serdecznie dziękuje zrobie tak jak mówisz i poinformuje o skutkach. Jeszcze raz dzięki

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Znowu chcą mnie wyrolować :-(%-)

Warto przeczytać: Ile grozi za...? | Samochód na raty jaka umowa ?? | Odpowiedzialność materialna w pracy. | Konto - kilka pytań | przyznanie kuroniówki | działka rolna a jej użytkowanie... | Ryczałt, czy zasady ogólne? | Ubezwłasnowolnienie człowieka-biegły sądowy a zwolnienie z opłat | Stypendia w szkołach policealnych ? | Spuszczanie mebli oknem | Chata w spadku | Telefon na gwarancji | Uczelnie ekonomiczne | Izba wytrzeźwień | Przywłaszczenie, zniszczenie, problem | Wypowiedzenie umowy o pracę na czas określony | związku | kulki analne | umowa zlecenie | zalozenie dzialalnosci | hydroksyzyna | dopalacze a testy | 91898452490796 | tatiana | Pszymszyk | Sons of | maurice lacroix | mk2 | karinabor | marta | tylko jeden buch | parking | mewy | mewa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.