FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5512 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Znowu udaje! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Znowu udaje!"   

LeParkour
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Już mnie to pomału wku***a gdy kocham się z moją laską i widze jak udaje orgazm. Na pewno udaje bo która laska dochodzi już po 3 minutach. Mamy już wiele za sobą i kiedy ja wkońcu nauczyłem się wytrzymywać dłużej niż 5 minut to ona zaczęła udawać. Nie chce jej powiedzieć tego wprost ale wydaje mi się że boi się że nie dojdzie przedemną i że poczuję się głpio bo jej nie zaspokoiłem.
Wiem że zaraz mi powiecie że 99% dziewczyn udaje ale dlaczego nie chcą się do tego przynać!

Kukuś Ban
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

może ma nieczyste sumienie dlatego się stresuje podczas seksu i nie może dojść, a nie chce żebyś to zauważył?

'Scuse me while I kiss the sky

Angel...
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem, ale sadze, ze po prostu nie chca sprawic swoim facetom zawodu.
Chyba najlepszym rozwiazeniem bedzie szczera rozmowa.

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

Żeby Wasze ego nie robiło się mniejsze
Przecież jak nie dojdzie przed Tobą to zawsze inaczej możesz ją doprowadzić do orgazmu.
Weź jej przemów do rozumu i powiedz, że Cię wkurvia i penis Ci przez to nie staje

Ekspert -

GoldenEyes
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno udaje bo która laska dochodzi już po 3 minutach.

Mamy już wiele za sobą i kiedy ja wkońcu nauczyłem się wytrzymywać dłużej niż 5 minut to ona zaczęła udawać.

troche sie to kupy nie trzyma,wynika z tego,ze wczesniej dochodzila jeszcze szybciej

pewnie to jest tak,ze zaszybko konczyles ,ale zeby ci glupio nie bylo to ona udawala,ze wszystko bylo wspaniale
i przyzwczaila sie do tego,ze jestes sprinterem,wiec zawczasu juz daje sygnaly,ze dochodzi
bezsensu niestety,ale sama sie niekoniecznie domysli sie o co ci nagle chodzi,wiec jak chcesz to zmienic to z nia pogadaj i tyle,nie powinniscie sie wstydzic o tym rozmawiac

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

serio myslisz, ze to takie trudne? ja jakos z tym nie mam problemu, wiec nie widze powodu dla ktorego twoja laska mialaby nie miec tak samo.
pogadaj z nia szczerze i tyle.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

Oragazm można mieć już kilkunastu sekundach stymulacji. Ważny jest poziom podniecenia i w jaki sposób to robisz. Nie ma w tym nic dziwnego.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

INS4N3
 Wysłana - 2 grudzień 2008 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

moja kobieta potrafi jeszcze szybciej dojść, a jakos nie udaje.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

Angel...
 Wysłana - 2 grudzień 2008 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nie krepuje Was, ze sie kochacie z zegarkiem w reku?

Ekspert -

witold69
 Wysłana - 2 grudzień 2008 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

koleżanka powiedziała mi, że jak się masturubuje to potrafi dojść w minutę, więc jest to możliwe -nie mniej jednak skoro twoja laska udaje -przykro mi

.

Znawca -

GoldenEyes
 Wysłana - 2 grudzień 2008 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

to kwestia komunikacji
on jej nie wierzy,ze ona w ogole dochodzi
czy my mu wytlumaczymy,ze osiagniecie przez kobiete orgazmu w tak krotkim czasie jest mozliwe nie rozwiaze sprawy
bo zaraz doczepi sie do tego,ze np za slabo jeczy/badz zaglosno->czyli sztucznie

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Znowu udaje!

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Escapelle ?! | Poradźcie mi!! | "złudne(?)" objawy ciazy. | sluz | Mam problem z dziewczyną. Chodzi o wiadomo co.... | Się boi się? | w jaki sposób? :D | Dziewczyny mają łatwiej | Współżycie - wrzaski krzyki. | Niesprawiedliwa ocena | Pierwsze razy | Seks jako materiał przetargowy?? heh, czy jak? | pęknięta prezerwatywa | Krwawienia, skutki uboczne tabletek... | spóźniający się okres | 50 błędów popełnianych przez kobiety podczas seksu | nk zdjęcia | katoliczka | The following | Mazowiecki | finlandii | tyle wygrać | c24 | adam lebron | kody z pod wieczek | qwerty886 | kod ograniczeń nokia 6300 | amatorskie | -energiaaaa | drew barrymore | spotkanie telefon | energiaaaa | pechowiec | pechowy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.