FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1888 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zrozumieć babe? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zrozumieć babe?"   

crybabycry
 Wysłana - 31 październik 2009 12:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema, może wy mnie uświadomicie czy ja mam na j e ba ne we łbie i przesadzam, czy poprostu nie umiem zrozumieć kobiety.

Jestem z nią od roku, jesteśmy przed 20stką.

Pierwsza sytuacja: gadamy o wspólnym znajomym że on kocha swoja dziewczyne bardzo i widać że wiąże z nią przyszłość, wtedy pada odemnie pytanie 'a z kim Ty wiążesz swoją przyszłość' czy coś w ten deseń. Oczywiście nie spodziewałem się odpowiedzi 'Z Toba kotuś po wsze czasy i na koniec świata :*:*:*' bo myśle na tyle racjonalnie że nie wiadomo co będzie. Spodziewałem się czegoś delikatniejszego, a usłyszałem 'Nie patrze w przyszłość'. Mimo że 2 miesiące temu usłyszalem że nie wyobraża sobie nikogo innego na moim miejscu w reszcie jej życia.

zonk?

sytuacja druga: strzeliłem coś że mi się dziwnie robi jak pomyśle o tym że jak pójdziemy na studia to bedzie straszna zmiana środowiska, że teraz jedna szkoła a potem praktycznie caly czas osobno i wspomnialem też że czuje lęk że ona może kogoś poznać. Co słysze? 'Ty też kogoś poznasz'

-.-

I jeszcze pytanie, mam często wrażenie że jestem inny bo mógłbym tak naprawde bardzo często się zabawiać z moją kobietą. Ile razy w tygodniu wy się zabawiacie, nawet nie mówie o sexie.?

Bo już mi na tyle głupio usłyszeć odmowe że nawet nie zaczynam

pantrabka
 Wysłana - 31 październik 2009 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

ma innego na oku, slaby w lozku jestes, no i na studiach sie rozejdziecie

wioluś
 Wysłana - 31 październik 2009 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

tak uważa, to tak powiedziała, a co, może miała bajki opowiadać?? tak w ogóle to zejdź na ziemię

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

fredens
 Wysłana - 31 październik 2009 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

nie zrozumiesz

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

b3h
 Wysłana - 31 październik 2009 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

baby to cycate bez chvja tak!

Chvj frajerom na drogę plus środkowy światu.

Znawca -

wielki_fan
WF
 Wysłana - 31 październik 2009 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

wez z nia porozmawiaj
troche Cie olewa

***Seicento Team***
"Dzis jest nas mało, zbyt mało by pójść po wolność..."

Znawca -

gang-gang
 Wysłana - 31 październik 2009 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

olej, skonczy sie to na studiach.

Specjalista -

masvidal
 Wysłana - 31 październik 2009 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

j/w niestety

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Znawca -

b3h
 Wysłana - 31 październik 2009 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

tzn. kolego działaj rozmawiaj, rób wszystko żeby było dobrze miedzy wami, jeśli ona nie wykaże inicjatywy to wiesz co zrobić. Olej a jeszcze zatęskni.

Zmieniony przez - b3h w dniu 2009-10-31 13:51:44

Znawca -

crybabycry
 Wysłana - 31 październik 2009 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie, moja interpretacja jest podobna do waszej. Zwłaszcza jak porównuje co było jeszcze 2 miesiące temu.

Próbowałem porozmawiać i co? "Kocham Cie, nie mam żadnych wątpliwości" a pewnie kwestia czasu jak będzie potrzebowała przerwy, i zostałem delikatnie przez nią skrytykowany że źle ją rozumiem i to co mówi dlatego pytam was.

A jak z tym łóżkiem? Ile razy w tygodniu to średnio robicie? Szczerze mówiac to już z ciekawości nawet pytam

b3h
 Wysłana - 31 październik 2009 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

swego czasu pukałem ja codziennie później intensywność malała malała aż mnie svka zostawiła bo jak mówiła złe interpretowowałem jej słowa, nigdy jej nie rozumiałem ble ble.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zrozumieć babe?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Mętlik w glowie | Sara i riposta z JM | przyjaciółka | Randka a sposoby walki ze stesem | jak nie ta to nastepna... | Znajomi vs związek;-) | co lepsze | sobotni wieczor i blagania kobiety | Dziewczyna na imprezie-pomożcie | Problem z dziewoją | ehh.. problem z panienka | Odreagowanie po niepowodzeniu | Facet jak go zrozumieć ??? | Ładne piękne dziewice można taką jeszcze znaleźć | kwiatki na nk - dla ludzi o mocnych nerwach | Zaczepiacie/Podrywacie obce dziewczyny? | playboy | Kożuchowska | Małgorzata Kożuchowska | Mucha | Anna Mucha | Ania | wielka rada | Anna Mucha | hejty | hejt | biała perła | erotyczne opowiadania | marta feter | Co ostatnio oglądał(a)eś | feter marta sqzi | Co ostatnio oglądał a eś | feter marta | atykoncepcja jak zapobiec ciazy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.