FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 44252 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-)"   

izi88
 Wysłana - 22 marzec 2007 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha no nieźle, chociaż się nie nudziłeś, zawsze coś ciekawego się wydarzyło:p Będziesz miał co dzieciom opowaidać hehe:P hm...ciekawe po co ta rodzinka cieła tę długą sprężynkę...

Izi

mariosssss
 Wysłana - 22 marzec 2007 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

a ja własie zacząłem prace w dziale zakupów podkreślam że to początek mojej burzliwej karieryno i jest nerwowo sporo stresu mam popełniam troche błędów i wspołpracownicy lekko daja mi do zrozumienia że: Co ty ku...a narobiłeś}mam problemy z organizacją pracy staram sie pomóc sobie zapisywaniem ważnych rzeczy ale jak narazie nie wiele pomaga dużo czasu marnuje nad rozwiązaniem wcześniej popełnionych błędów i nie wyrabiam się z bieżącymi zadaniami a ponadto cały czas wydaje mi sie że o czyms zapomniałem i to też jest holernie dołujące może coś doradzicie

INSOMNIA
 Wysłana - 22 marzec 2007 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

lecytyna, omega 3

izi88
 Wysłana - 22 marzec 2007 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

ojć powoli przystosujesz się do obecej sytaucji i zakresu obowiązków:P NAjgorsze są początki norma;) Postaraj się mieć głowę na karku:) i skupiac się nad wytyczonymi zadaniami:) Z dnia na dzień powinno być coraz lepiej:)

Izi

tyśka18
 Wysłana - 22 marzec 2007 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

mnie chyba oczy myla ?

Pit sie pojawil

:*

Jo Sem Je Nietoperek !!

INSOMNIA
 Wysłana - 22 marzec 2007 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

nigdy daleko nie odchodziłem

tyśka18
 Wysłana - 22 marzec 2007 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Dlugo Cie nie widzialam, stad moje zdziwienie

Jo Sem Je Nietoperek !!

Termitek
Little boy
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

on tylko undergroundowo zyje

...

INSOMNIA
 Wysłana - 22 marzec 2007 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak obiecałem-cytaty z pism, które trafiają do mnie w pracy.
Wykorzystuje tutaj teksty osoby, która wysyła do nas 30-kartkowe listy. Zapisane drobnym drukiem. Takich listów mamy sporo. Zeby bylo smieszniej-te listy nie dotyczą meritum sprawy! Tak naprawde nie wiążą się z tym, czym się zajmujemy, facet pisze dwa zdania na temat, a potem to juz dygresje...

No to cytuję-zachowując interpunkcję i pisownie jak w oryginale. Oczywiscie usuniete zostały z pisma nazwiska i nazwy instytucji, nie posiadam ich na moim egzemplarzu.

Proszę, oto próbka:

"jest to zwykła fałszywka, którą prawdopodobnie nie objeto obrzezanych i ich szabesgojów, których rękoma to robiono"

"Po Einsteinie zostało wspomnienie brudasa, który chwalił się tym że nie nosi skarpet, buty wiąze na dwie dziurki i łatwo wkłada i wyjmuje z nich nogi. Unikał wody nawet w ich świętą Paschę, nie mówiąc już o zwykłych szabesach. Podziwy jest godna jego wierność prawu mojżeszowemu(Tora), dzieki któremu pojęcie "żyd"(wyznanie) kojarzy się z brudem i insektami. Na Muranowie (dawne getto) ludzie skarżą się na pluskwy-to paskudztwo może życ zamurowane, bez dostępu tlenu i pokarmu, 25-60 lat."

"Nietzsche doznał rozstroju nerwowego. Wówczes Freud przypisał sobie jego wynalazek, a jeden z jego uczniów rozgłosił, że Nietsche był pedałem. Przez lata milczałem, bo nie miałem pewności, ale teraz mam: nie Nietsche, ale Freud był pedałem i po zydowsku wskazywał palcem na Nietschego: "łapaj złodzieja". Dosłownie Freud był ciotą, biernym pedałem, "dającym swe wdzięki"(jak pan X mnie w moim mieszkaniu) dającym pedałom aktywnym, "biorącym", tzw. "mężczyznom". Jego kochankiem był dr Fliess z Berlina. To nie przeszkadzało mu miec żony i dzieci, a także raka jamy ustnej i zupełnie sztucznych kości w tejże jamie. Jadął osobno, bo wszystko mu latało. Fliessowi to jednak nie przeszkadzało."

Takich tekstów mam SETKI. I musze to czytać, zeby wyłuskac jedno zdanie, wazne dla sprawy. Potem czyta to sąd. Masakra

buby77
 Wysłana - 23 marzec 2007 08:16      [zgłoszenie naruszenia]

PIIT współczuje

niezły antysemityzm hehe

It's Martini Time
Rock'n'Roll Horrorshow

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17