FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 44252 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-)"   

kulmas
 Wysłana - 31 sierpień 2007 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - kulmas w dniu 2007-08-31 20:09:20

...

Znawca -

opson
 Wysłana - 31 sierpień 2007 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem mase śmiesznych historii w pracy.
Jedna z lepszych było jak pracowałem w fabryce samochodów , i do uszcelniania karoserii służył tak zw seeler - czarna lepiąca maź praktycznie niespieralna z ubrań cięzko zmywalna ze skóry . No i oto sytuacja:
Awaria robota ogólna sielana nikt nic nie robi (oprócz utrzymania ruchu) wszyscy cisną bajerke. Do 2 kumpli podbija typo z grupy obok i z nimi bajera , po jakiś 3-4 min coś mu chyba zaczeła kieszeń ciążyć w spodniach obraca sie w bok , bada a tu kolo mu nadupia do kieszeni seeler , of course masa ryku tu chu... itp obraca sie do drugiego i mówi , że jak on może itp , patrzy niżej a ten drug nawala mu do drugiej kieszeni seeler . JA tam byłęm poskłądanay ze śmiechu jka we 4tech staliśmy jakieś 3 m dalej i to obserwowaliśmy.
Z seelerrem były inne niewybredne żarty jak typ szedł do wc i zostawiał rekawiczki obok stacji i jak wracał rekawiczka była taka sama tylko z bonusem w środku :P.
Inne żarty to np odkrecanie końcówek ze zgrzewarek chłoddzonych wodą , pierwsza próba zgrzewania i ofiara ma prysznic :D
Ogólnie zabawnie było masa masa innych żartów była , ale nie chce mi sie przypominać.
W teraźniejszej pracy było też kilka fajnych.Fabryka dociepleń ogólnie full automatyka ludzi jak na lekarstwo i lużna atmosfera.
Linia 3m nad ziemią jak coś sie zdupczy w 1 miejscu maty są zrzucane z tych 3m w dół i typo wypycha te maty wózkiem widłowym (jest ich na tyle że nie widzi co jest po drugiej stronie ) więc wypycha te maty cofa , a tu zonk maty wracają , myśli wtf pcha jeszce raz i tak z 3 razy już nieźle wkurzony wysiada z wózka obchodzi to wszystko patrzy a tam drugi typ w drugim wózku tak samo zdziwony co jest. Najśmieszniejsze w tym było jak typ nr 1 zapierd.... lepe drugiemu , jego głowa zadyngotałą jak u kukiełki.

Next to tzw streatch (ciągliwa folia z 1 stony z klejem) jak kiedyś owineli tym typa i rzucili za palety to przeleżał tam biedak 11h ( dnwka trwa 12h) zapomnieli o nim poprostu leżał by tam dłużej jakby nie to , że ludzie któzy nas zmieniali zauważyli jakieś ruszające sie stopy za palet.
No i jeden z gigantów , był u nas klej w beczkach wysokołatwopalny , w pustej beczce zostaje troche tego i idiota chiał sprawdzić czy serio tak sie mocno jara , więc wrzucał zapałki , ale coś po 3 nieudanych próbach orzekął ze to ściema i poświecił sobie zapalniczką , to byłą najszybsza depilacja twarzy jaka widziałem 1 sec i 0 włoska wszedzie.
No i systuacja sprzed 2 tyg piątek nocka siedze z kumplem w budtce obok naszej maszyny gramy na xboxie w nfs carbona , jedzie kolo wózkiem widłowwym stanoł przy szybie za nami i bada jak jeżdzimy , wszystko by było ok tylko , że jak ruszał to mu sie pedały pomyliły (dla nie wiedzących w wózku są 2 tylko przód i tył) jak zakur... w słup to w na całej lini skok napiecia i stop produkcji na 4h .

To beer or not to beer that is the question :D

Ixputzeque
 Wysłana - 31 sierpień 2007 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

Pracuje dorywczo w restauracji IKEA Katowice, często dochodzi tam do komicznych sytuacji, ale jedna jest naprawdę warta opisania. Pewnego razu w ramach "akcji marketingowej" na katowickim dworcu podawana była informacja, że gdy ktoś w restauracji IKEI podchodząc do kasy powie "dworzec" dostaje darmowy obiad. Klienci podchodzili ochoczo do kasy jednak pewnego dnia na kasie były dwie kasjerki, które nic nie wiedziały o tej akcji, bo dopiero wróciły z urlopu. Podchodzi do nich klient i mówi uśmiechnięty " znam hasło " one patrzą na niego jak na debila, po czym on szepcze na ucho "dworzec" dziewczyny obsługujące kasę nie wiedział co zrobić bo myślały że to jest jakiś wariat, sytuacja ta powtórzyła się kilka razy i niestety przez to parę klientów za "dworzec" nie dostało darmowego obiadu, jednak później wróciło wszystko do porządku i każdy na hasło dworzec wpieprzał jak świnia. Dochodziło do tego, że ludzie brali obiad po kilka razy i tylko szybko przechodzili obok kasy mówiąc "dworzec"

Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie

remont
 Wysłana - 2 wrzesień 2007 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

rozdaję ulotki dałem kobicie idę dalej a za plecami łup... piepszneła na ryj czytając ulotkę... wniosek: reklama może zabić...

teina
 Wysłana - 29 wrzesień 2007 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

SOG dla Pittt'a:) uśmiałam się. hehe

"Anioł wkrótce powróci i najcichszy szelest jego skrzydeł sprawi, że radość
znów będzie żywa..."

meener
 Wysłana - 29 grudzień 2007 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Taki fajny temat, i nikt nic nie pisze już

emceha
 Wysłana - 1 styczeń 2008 03:32      [zgłoszenie naruszenia]

Dwa lata czekam na Jakryca opowieści

Egoista to ktoś, kto myśli tylko o sobie, a nie o mnie.

el - passo
 Wysłana - 21 styczeń 2009 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Jakryc już chyba w UK siedzi na zmywaku i nie ma dostępu do neta bo jakoś cisza z jego strony

WalecznyDW
 Wysłana - 21 styczeń 2009 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

bedąc na wakacjach pracowałem przy remoncie mieszkan... i ze starszym kolega samochodem szefa jezdzilismy przez 10h z jednej miejscowosci do drugiej przewozilismy deski... ja jako pasazer byłem tylko do załadunku i rozładunku a przez cała podróz spałem.... jak wiadomo w Norwegii drogi krete i nie mozna szybko jezdzic wiec jeden kurs nam zajmował czasami 1,5h a odległosc była do pokonania 20 km w jedna strone... niezle sie wtedy wyspałem:D

TOnick
 Wysłana - 31 styczeń 2009 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

odświeżam bo temat za***isty

to jest miejsce na Twoją reklamę

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17