FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 44340 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-)"   

Jaroch
 Wysłana - 4 październik 2005 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

sog, cos ciekawego na forum

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Piotras_26
 Wysłana - 4 październik 2005 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

witam, pracuje w hotelu gdzie praktycznie co 2 osoba która przychodzi jest dość dziwna (jak wiadomo ludzie będąc w hotelu często korzystaja z możliwości pójścia do łóżka niekoniecznie z żoną lub mężem:) Najdziwniejsza para jaka mieliśmy: on 50 i ona koło 35 lat wchodzą grzecznie biorą apartament no i znikają . Po jakiś 30 minutach przychodzi murzyn czarny jak smoła i co charakterystyczne ma około 2 metrów wzrotstu (aż strach pomyśleć co ma w spodniach)pyta o ów apartament no i znika. Zamawiają żarcie do pokoju z restauracji (room service) zawsze jakieś wykwintne dania. Poszedłem kiedyś jak byli do pokoju obok żeby posłuchać co sie dzieje a tam krzyki tej kobiety, ze ona juz nie może i że szpagata nie zrobi:))). Po jakiś 2 godzinach murzyn wychodzi grzecznie mówi dowidzenia i znika (dodam ze nie jest to wielka mieścina i murzyna normalnie w dzień to ze świecą tu szukac więc ciekawe skąd oni go biorą). Jak oni opuszczaja hotel to oboje idą jakby byli pijani i jakoś tak szeroko mają rozstawione nogi, chyba oboje korzystają z usług pana z agencji:) Na pocieszenie gość zawsze daje 50zł za dyskrecję!
Pzdr Piotras

^^jacek
 Wysłana - 4 październik 2005 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Piotras_26 sog, :P

amebowiec
 Wysłana - 4 październik 2005 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

Sog Piotras. Ale dyskretny to ty nie jestes

areck
 Wysłana - 4 październik 2005 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Sog . Fajne akcje macie w tym hotelu hehe.

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Znawca -

Piotras_26
 Wysłana - 4 październik 2005 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

no może nie do końca dyskretny ale hoteli w polsce są setki i podejrzewam, ze odbywają się tam podobne ekscesy:)więć trudno będzie zlokalizować o którym mowa...

Piotras_26
 Wysłana - 4 październik 2005 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze jedna historia z życia hotelu:
Przyszedł do nas gość w wieku około 70 lat (zawiany na maxa) był z babką która kompletnie nic nie mówiła. Wzieli pokój w którym mieszkali i ciągle tankowali, koleś już chodził w samej bieliznie po hotelu i troszkę dymił (ale płacił więc nie można go było spławić).Po 2 dniach wyrzucił tą babkę z pokoju i kazał jej spier...., natomiast po trzech dniach przyjechała jego żona wraz z policją (było zgłoszenie o zaginięciu) okazało się że koleś był gdzieś na działkach poznał kobitę i poszli w tango. Do zapłaty miał 2000 zł i okazało się, że to jego cała emerytura. Grzecznie udał się do domu....

Pure_MDMA
 Wysłana - 4 październik 2005 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

b. fajne sog sie nalezy

"że ludzie którzy ode mnie kupili nigdy nie dzwonili z pretensjami "
a ten od pilota?

Catfish
 Wysłana - 4 październik 2005 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

PITTT i Piotras_26 po sogu ja raczej przez ostatnie 5 lat miałem spokojną prace ale mam swój rekord jeśli chodzi o długośc zatrudnienia w jedenj firmie pracowałem dokładnie 18 godzin a w jescze innej (stacja benzynowa) przepracoowałem 3 godziny .

[metalmp3.zip.net/]

Jaroch
 Wysłana - 4 październik 2005 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

co zes zrobil?

na stacji pewnie zapalil blancika ??

napisz

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17