FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 44340 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-)"   

Mr.Shadow.
 Wysłana - 19 listopad 2005 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

Niezłe opowieści.
SoGi poszły.

'Birth, Copulation And Death... Is This Your Life ??'

Mr. Shadow.

TRIATHLON
 Wysłana - 20 listopad 2005 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Też od siebie coś dorzucę bo już zmieniłem pare zawodów,ale naqjlepsze akcje miałem jak dorabiałem na paru wakacjach w Anglii.Jeżdzilem tam jak jeszcze nie byliśmy w uni także z robotą ostre numery były.Kiedyś miałem sytuacje że pracowałem w chinskim meblowym.Wyglądało to tak że chińczyk zakładał nowy sklep meblowy i trzeba go było urządzić poskładać nowe meble i je wnieść.Pracowałem z samymi chinolami żaden nie mówił po angielsku,mało tego instrukcje składania mebli też w ich języku.Wszędzie te po***ane literki także składałem na pełny freestyle.Najlepsze było to że po 4 dniach pracy miałem spory wór częsci jakie mi zostały.Do tej pory nie wiem jak mi się to udało....Poza tym to też miałem tysiące takich sytuacji o któtych mógłbym napisać.

....no pain no gain...

Pan Muskuł
 Wysłana - 20 listopad 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pracowalem W McDonaldzie , stoje na kasie podchodzi gosciu pytam sie go co sobie zyczy , kupil zestaw wiec pytam sie co chce do picia , on mowi ze wode mineralna , wiec pytam gazowana czy niegazowana , na to on sie pyta z czym jest gazowana ?? Wiec odpowiadam mu ze z bombelkami . On do mnie widze ze pan bardzo dowcipny jest , i sie ciskac zaczyna. To grzecznie odpowiadam a co mam panu sladniki mineralne wymienic ? A on nie ja myslalem ze mi pan powie czy ona jest w kubku czy w butelce??

Kiedys moj kumepl uczyl sie dopiero stac na serwisie (na kasie) uczyli go miedzy innymui jak sie robi lody podszedl gosciu zamowil sobie lodzika to kumepl mu zrobil nie z ta polewa co ziomek chcial wiec przeprosil , wzial i zrobil mu nastepnego tyle zze zdziebko krzywego na to gosciu wzial tego loda i rzucil nim w mojego kumpla. A ze Mario nie jest palcem robiony to za***al gosciowi tak w rylo ze mu nos zlamal . Co prawda z oracy go wy***ali ale jaka satysfakcja.

A i jedna rada jak kupujecie W Maku nie kupujcie tych ciastek , to praktycznie jedyna rzecz jaka w moim Maku byla nie swierza . pozdro

-= Lubie tato jak bijesz mnie szmatą , czasami grabiami , a nieraz łopatą =-

Zzz....
 Wysłana - 20 listopad 2005 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Fajne akcje macie. Mi sie nic dziwnego nie przydarzyło.

el - passo
 Wysłana - 20 listopad 2005 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Mój kuzyn też kiedyś pracował a mak donaldzie.
Stoi na kasie i podchodzi jakiś za***any koleś:
- co podac ?
- piwo
- nie mamy tutaj piwa
- a co macie ?
- cola, fanta, sprite, kawa, woda
- a piwa nie macie ?
- mówie panu że nie mamy
- to się ******lcie

i poszedł

evernever
 Wysłana - 21 marzec 2007 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

sorry ze odswiezam ale temat za***isty, dawac dalej

Jakryc pracowales jako ratownik medyczny ?

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 21 marzec 2007 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

wlacze powiadomki, co by nie bylo

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Znawca -

mleqs
mleko
 Wysłana - 21 marzec 2007 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Z racji, że mam chwilkę czasu to opiszę swoje drobne przygody

Wakacje po maturze, przyjąłem się na miesiąc do pobliskiej Elektrowni. Na początek byłem pod opieką takiego młodego majstra, straszny*****. Zabrał mnie do Poloneza i wysadził w miejscu gdzie pracownicy na dużych wysokościach rozkladają watę izolacyjną i zrzucają na dół folie. Koleś kazał mi to zbierać i ogólnie sprzątać. No to wziąłem się do roboty. Przyjechał za jakiś czas i zobaczył, że kilka worków zostało na takiej komórce. Mówi, że mam tam wskakiwać i to zebrać. Ja do niego, że nie mam po czym, a poza tym jest po deszczu, dach jest spadzisty a ja mam superstary za***iście śliskie. Pedał mi mówi, że mam po rynnie się wspinać, a ja do niego, że ni*****a nie wchodzę. Podszedł do mnie bardzo blisko jakby mi chciał z byka za***ać i mówi: Właź!!! Ja pięści zaciśnięte w kieszeniach i nadal przy swoim...chwila ciszy i mówi: dobra idź do Szczypy (inny majster) niech Ci da jakąś robotę

Lato 2005 - praca w USA, roofing & siding.

Robiłem z gościem taki wielki dom jakiegoś Włocha. Pracowali tam też specjaliści od innych rzeczy. Kładę sobie raz siding i przychodzi taki amerykanin z pytaniem gdzie ma się wysrać. Ja łamaną jeszcze wtedy angielszczyzną, że nie wiem, nie ma tu kibla. Koleś stoi i się zastanawia, to ja mu mówię, żeby szedł do lasu. Uśmiechnął się i poszedł. Minęło trochę czasu, siedzę na przerwie i opowiadam gościowi co z nim pracowałem o tej sytuacji. Mija jakaś godzina, gość przylatuje do mnie i hasło: Ty, ten***** nasrał nam do wiadra na wodę

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

mleqs
mleko
 Wysłana - 21 marzec 2007 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Lato 2006 - Irlandia, praca w KFC, dodam, że najbardziej stresująca z dotychczasowych.

4 dzień mojej pracy. Godzina 10 rano, KFC otwierane o 12. Szefowa każe mi wynieść śmieci tylnymi drzwiami. No to otwieram je i wynoszę te wory. Nagle patrzę, a z budynku wylatują worki, które tam jeszcze zostawiłem. Myślę sobie: co jest ****a? Po chwili widzę jak z KFC wyskakuje dwóch kolesi w dresach i maskach na mordach, a za sekundę podbiega do nich policja z bronią i skuwa na glebie. Wracam do budynku a tam jeden pracownik blady (mimo, że murzyn ) i mówi, że grozili mu nożem, a supervisorka spanikowana lata i krzyczy gruba świnia Później czekały mnie zeznania po angielsku, po polsku, w ogóle jazda jak z filmów kryminalnych, taśmy policyjne w okół KFC, zbieranie odcisków, dochodzenie Później po tej całej akcji reszta pracowników z żartem pytała się ciągle jak to się stało, że w KFC był napad, a ja sobie spokojnie śmieci wyrzucałem

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2007-03-21 12:54:34

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

XXwielkiXX
 Wysłana - 21 marzec 2007 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

dobry temat, sogi rozdane

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zwariowana praca, podzielcie sie wrazeniami;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17